Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie tam B5 quattro... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masy to dojdzie jak zrobię wygłuszenie :decayed:

no też włłaśnie, druga strona dobrego audio.

Opublikowano

wrzucisz jakis filmik jak auto pracuje, jezdzi? :D

Opublikowano
  • Autor

kiedyś pewnie tak :)


taki o dolocik zmajstrowałem skromny.gif

WP_20150708_001.jpg


taką wymyśliłem "zabudowę"

WP_20150709_006.jpg

na to pójdzie jeszcze jedna płyta i fabryczny dywanik dla wykończenia :) sprzętu jeszcze wszystkiego nie ma, to jest projekt rozwojowy skromny.gif podłoga będzie podniesiona ok 15cm

Opublikowano

Ten dolocik to skąd bierze powietrze ? Gdzieś z dołu?

Opublikowano
  • Autor

a i owszem :)


poza tym dostał nowiutki filterek

WP_20150716_001.jpg

Opublikowano

A to masz wkładkę ? Myślałem zes tam stozek umieścił :)

Edytowane przez darek995

Opublikowano
  • Autor

no myślałem o stożku ale póki co będzie wkładka


ostatnio taka awaria mi się przytrafiła boshe.gif

WP_20150713_001.jpg

próbowaliśmy to kleić bo niestety do domu było parę kilometrów, ale nic to nie dało więc teraz jest nowa niby wydajniejsza chłodnica

WP_20150715_004.jpg

plastikowe boczki poszły out i dospawaliśmy aluminiowe blachy odpowiednio zagięte. Teraz już nie pęknie bigok.gif


trasa, 80-100 km/h spokojna jazda spalanie gaziora wyszło 17,7 boshe.gif

Opublikowano

coś z doopy , sam to ogarniałeś?w sensie lpg

Opublikowano
  • Autor

sam

Opublikowano

To coś dużo jak na trase

Opublikowano
  • Autor

WP_20150720_003.jpg

WP_20150720_002.jpg

greenpeace.gifgreenpeace.gifgreenpeace.gif ale to wielkie bydle jest wow2.gif

Opublikowano

Witam

Prześledziłem cały temat z podziwem i zazdrością ;). 4.2 - mmmm, pięknie. Ale zacząłem zastanawiać się nad kosztami - czy to będzie bardzo duży nietakt jeśli spytam ile Cię to kosztowało? Że swap 15k + 1tys za silnik to wiem, a reszta? Hamulce, zawieszenie, wydech i cała reszta, która musi ulec zmianie / przebudowie, żeby auto jeździło. Bo pomyślałem sobie - czy nie taniej, przez to sensowniej, byłoby kupić po prostu a6c5 z takim silnikem? W czym tkwi wyższość takiego swapu nad prostszym i tańszym, jak sądzę rozwiązaniem przez zakup c-piątki?

Pozdrawiam i życzę powodzenia

PS. Też czekam na filmik z finalnym walk around i dobrą fonią :)

Opublikowano
  • Autor

hamulce jeszcze seria, ale będzie mocniej; zawieszenie seria bo diesel waży tyle samo co v8 :) podstawowy wydech jest w cenie swapu ale ja chciałem coś lepszego. A co do a6 to jest za ciężka, a poza tym w tamtym okresie czasu nie miałem aż tyle $$


WP_20150723_002.jpg

tak to teraz wygląda lol5.gif zasilanie wzmaków pociągnięte, jeden z kabli głośnikowych też

Opublikowano

Jaki masz tam przekrój kabla?? To już spawalnicze są czy nie jeszcze ?? :D

Opublikowano
  • Autor

tak, 35mm2 :)

Opublikowano

no to grubo :P
akumulator dodatkowy będzie w bagażniku czy nie?

jakiś altek dodatkowy ?? :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nic z tych rzeczy, nie popadajmy w przesadę ;) mam kondzioła 1F w bagażniku i styknie


altek ma 120A da sobie radę

Guzior wyliczył mi stopień sprężania 12,4 hmm.gif a że pewnie była już kiedyś planowana głowica to ze 12,5 będzie. Trzeba lać racinga 100 i liczyć konie skromny.gif Seryjny abz ma 10,8:1


tak to w chwili obecnej wygląda

WP_20150731_001.jpg

działa lol5.gif narazie tylne głośniki są podłączone, z przednimi jest dużo roboty... konektory jak kupowałem nazwy nie było a się okazało

WP_20150730_001.jpg

także nie ma lipy. Wpadły też nowe klemy żeby był porządeczek przy aku

WP_20150731_002.jpg

wyjścia 35, 21 i 2x10mm2


także tego...









































































WP_20150804_003.jpg

zakrecony.gifzakrecony.gifzakrecony.gifzakrecony.gifzakrecony.gif projekt "skrzynia" czas zacząć smash.gif

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

Silnik wyjechał :grin: :grin:





again :facepalm::grin: :grin:

Coś czuję że wybebeszenie 4.2 masz już w małym palcu i trwa nie więcej niż 40minut :P

Opublikowano
  • Autor

nie no jest trochę odkręcania nie tyle silnika co wszystkiego dookoła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.