Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie tam B5 quattro... :)


Linarr

Rekomendowane odpowiedzi

sam je odlewales?

pewnie ma swoją odlewnie w piwnicy :facepalm:

kolego maszyna jak sie patrzy i wiesz zazdrosc cos fajnego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mruczy i dobrze musi jeździć
pewnie nie jeden już się zdziwił, widząc tylni zderzak znikającej a4
dołóż jeszcze znaczek 1.6 na tylnej klapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapa była gładka i taka zostanie ;)


no dobra, fura zrobiła dziś pierwsze kilometry car.gif cóż mogę powiedzieć... dźwięk się nieco zmienił :) co do osiągów to się niestety zbytnio nie wypowiem ale jest szansa na dobry wynik skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło się czytało wszystkie 28 stron :) Gratulację samozaparcia i pracy. Widzę że jeszcze wiele się tu będzie działo przy aucie :thumbup1::) ( i nie mam na mysli wyciagania silnika :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

no trochę jeszcze zostało :) a że sezon powoli się zaczyna..


WP_20160212_004.jpg

nie działał mi wskaźnik paliwa poniżej połowy baku.. od zawsze :)) widocznie jak było powyżej 1/2 to jakoś te druciki stykały i wskazywało. No to naprawione :)

WP_20160212_006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze plywak i po sprawie ;) obys tylko znowu silnika nie wyjmowal :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma opanowane, robi to w godzinkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszła pora wymienić butlę w bagażniku mo.gif stare maleństwo miało 48l brutto, nowa ma 62 skromny.gif za to wystaje z 1-1,5cm nad podłogę... trudno, będzie bagażnik jeszcze mniejszy hehe.gifhehe.gif a wytargać tą skrzynię z audio to masakra boshe.gif strasznie ciężka jest.. Do kompletu wpadł nowiutki wielozawór gdyż ponieważ stary miał wyjście na miedź ledwie 6 a nowy jest prawidłowy, na 8 :) pusta butla waży niby 27kg, idę w złą stronę z wagą zakrecony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, mały update

WP_20160322_002.jpg

skromny.gifskromny.gifskromny.gif

teraz kilka uwag co do wykresu. Była sytuacja że szklanki stukały, znaczy nie były napełnione do końca. Fura wypluła 290 koni na 5 biegu mo.gif i 280 na 4 biegu. Teraz szklanki już nie stukają to i mocy jest tyle co trzeba... nie do końca hmm.gifhmm.gifhmm.gif bo od 6300 afr leci strasznie do góry aż do 13,6 przy odcince wow2.gif chyba się wtryski skończyły :) Zaradzimy i temu. Pomiar był na 4 biegu ze względu na hamownię, bo tak. Mocno jesteśmy z Guziorem zaskoczeni i nastawiamy się na przebicie serii s8 :D Na moment za bardzo nie patrzcie bo są zablokowane klapy w dolocie w pozycji otwartej więc jest słaby dół, powinien być bardziej płaski wykres.


update

do skrzyni biegów wleciał 6 bieg z diesla żeby na trasie obroty/prędkość były na rozsądnym poziomie a nie tak jak teraz 4k rpm i 150/h (nie pamiętam czy gps czy licznikowe ale mniejsza o to)
pozatym głowice s8 są w regeneracji hmm.gif a tak wygląda silnik od środka na mobilu 5w50 skromny.gif

WP_20160416_001.jpg


dziś przyszła oczekiwana paczuszka

WP_20160505_002.jpg

:D :D :D :D :D

WP_20160505_003.jpg

regulacji to mi nie braknie zakrecony.gif regulacja twardości też jest skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za gwint ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powywalał wszystkie plastiki z silnika, v8 u mnie sie grzeje że jak w zimie stoi się koło auta ze zdjętą pokrywą dolną to kurtki nie trzeba, nie mówiąc już o tym co będzie w lecie

wtryski po taniosze zapodaj sobie choćby z AEBa 1.8T, będą ciut większe i na pewno ogarną 340KM, a za komplet 8szt zapłacisz śmieszne pieniądze w dodatku są takie same na wielkość, albo jeszcze ciut większe co by nie pętliło z poprzecznego AGU

abz wbrew pozorom nie jest ciężki bo jest cały z ALU więc pięknie to lata, a wynik jak na razie i tak fajny, może kiedyś i ja wrzuce manuala to zacznie się rzeźba choć na automat nie narzekam jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski mam już z s8 :) pozatym jest zimniejszy termostat i wiatraki na 85 stopni ustawione więc nie ma aż takiej tragedii


korzystając z okazji że silnika ze skrzynią nie ma w budzie zostały odmalowane proszkowo sanki :)

WP_20160506_001.jpg

no i jeszcze takie coś

WP_20160506_002.jpg

aluminiowe tuleje sanek :D tak, nie ma tak grama gumy :P teraz to dopiero będzie betonowy zawias co? Na pohybel wszystkim kanapowcom! zakrecony.gif fura ma się dobrze prowadzić car.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...