Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie proponujecie mody ?


robert16zgas

Rekomendowane odpowiedzi

Audi a4 b6 1.9 TDI 2001 rok

krótki wstęp :) niedawno przesiadłem się z b5 na b6 i chciał bym ją trochę ulepszyć aby przyciągałą wzrok na ulicach :naughty: czekam na wasze propozycje modów :hi:

wyposażenie : :facepalm:

  • 6 poduszki powietrzne
  • 2 el szyby
  • klimatronic 2 strefowy
  • el lusterka
  • esp
  • tempomat bardzo fajne rozwiązanie
  • centralny zamek z pilotem
  • otwieranie i zamykanie szyb z pilota
  • komputer pokładowy
  • hak
  • halogeny

Oto kilka fotek :)

34s4fhs.jpg

1gt2k0.jpg

1zwmccl.jpg28l40hl.jpgekhoc3.jpg2mgtkw8.jpg

Co proponujecie ? :hi:

podobają mi sie dwururki z tyłu tak jak w 1.8T, 2.5tdi, 3.0 :naughty: dało by się coś takiego zrobić w 1.9tdi ? :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre szerokie koło 18-19", niska oponka, spora gleba i przykuwa wzrok :) Auto ma bardzo ładny kolor, a koło i gleba to podstawa w wizerunku auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj sobie furki innych forumowiczów może coś podpatrzysz, kolorek fajny i dobra baza do modów ale najpierw zetrzyj ten Plak z plastyków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać co masz w środku więc ciężko ocenić. Możliwości we wnętrzu jest naprawdę sporo, wystarczy popatrzeć na inne projekty w tym dziale.

Kierownica z B7/B8/TT, RNSE, czarny sufit, fotele i kanapa sporty/s-line/Recaro, gałka i ręczny pikowany, oświetlenie led, zmiana dekorów itp. itd. wszystko zależy od własnych preferencji i upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kolego to jeżeli chcesz modzić to długa droga przed Tobą i tak jak mówiłem spojrzyj w tematy innych użytkowników i coś napewno wybierzesz a trochę tego jest :wink: tylko pamiętaj na co się porywasz...bo jak raz zaczniesz to już z tym tak szybko nie skończysz :naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobają mi się wnętrza z nawigacją wbudowaną :naughty: tylko nie wiem którą wybrać :facepalm: może doradzisz coś :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna słuszna navi to oryginalny Rns chyba że coś innego Ci się podoba to pełno tego na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi od razu rzuciło się w oczy to ta gałka zmiany biegów zmień na ori będzie o wiele lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisali możliwości jest sporo wszystko zależy od zasobności portfela i chęci ale według mnie dobre koło i gleba już powinny swoje zrobić :)

Powodzenia w modzeniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest co robić :wink4: Zerknij na inne wątki A4ek a pomysły przyjdą same. :decayed: Powodzenia i bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...