Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wątpię czy takie coś mam :( ale muszę poszukać jak to ogarnąć :naughty:

Opublikowano

Jédruß, za***ista furka ;-) Gratuluje.

Opublikowano

Może lepsze hamulce chcesz ? :wink:

a ile za klocki przód na tarcze 347 ??

Opublikowano
  • Autor

Jédruß, za***ista furka ;-) Gratuluje.

coś Ci moje imię nie wyszło, ale rozumiem - było grubo :decayed::grin:

a tak serio to dzięki ;) S4 to nie jest.. ale jak się ten zamortyzuje to może.. :naughty:

Opublikowano

Wątpię czy takie coś mam :( ale muszę poszukać jak to ogarnąć :naughty:

a jeszcze tego nie sprawdzałeś ? Ja juz bym dawno miał sprawdzone czy jest czy nie ma :decayed:

Opublikowano

Może lepsze hamulce chcesz ? :wink:

a ile za klocki przód na tarcze 347 ??

Pytanie: jakie ?

Opublikowano

Może lepsze hamulce chcesz ? :wink:

a ile za klocki przód na tarcze 347 ??

Pytanie: jakie ?

a6 c6 , tarcze mam 347mm a klocki wolałbym te lepszej półki

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

Może lepsze hamulce chcesz ? :wink:

a ile za klocki przód na tarcze 347 ??

Pytanie: jakie ?

a6 c6 , tarcze mam 347mm a klocki wolałbym te lepszej półki

Poszli na PW!

Opublikowano

trza je miec :grin:

Opublikowano

Ładne cabrio Jędrzeju :naughty:

Opublikowano

sliczna jest :kox:

Opublikowano

Wątpię czy takie coś mam :( ale muszę poszukać jak to ogarnąć :naughty:

Niestety smart top wymaga doposażenia audi w moduł który nie jest tani (250euro) lecz dostępny w sieci.

http://www.mods4cars.com/sms/shop/index.php?p=b3JnYT1zbWFydHRvcCZncm91cD0xJmxhbmc9MiZjdXJyPTE=&action=products&cat=5&mode=view&id=55

Opublikowano
  • Autor

Ładne cabrio Jędrzeju :naughty:

podziękował Mateuszu :decayed:

sliczna jest :kox:

:hi:

Wątpię czy takie coś mam :( ale muszę poszukać jak to ogarnąć :naughty:

Niestety smart top wymaga doposażenia audi w moduł który nie jest tani (250euro) lecz dostępny w sieci.

http://www.mods4cars.com/sms/shop/index.php?p=b3JnYT1zbWFydHRvcCZncm91cD0xJmxhbmc9MiZjdXJyPTE=&action=products&cat=5&mode=view&id=55

już o tym czytałem, dosyć ciekawa sprawa.. może to kiedyś w moim zagości.. chyba, że zdążę zmienić auto.. bo tu mnie przynajmniej nie ogranicza leasing :decayed:

P.S. ładny kolorek w awatarze :naughty:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

;)

Edytowane przez impulse1

Opublikowano
  • Autor

no to zaczynamy... :naughty:

na pierwszy ogień, jedna z najważniejszych rzeczy... niestety Niemiec wyjął awaryjny klucz do dachu.. więc trzeba było kupić. nowy z ASO to ponad 500zł brutto, ja kupiłem za mniej niż 1/5 ceny w stanie idealnym :decayed:

VMkeSSt.jpg

oprócz tego, zaopatrzyłem się w kolejną ważną rzecz do cabrio - windschott.. zakupiony u Pietrygi, sporo tańszy od używki ORI, a od nowego to nawet nie ma co wspomniać :facepalm:

rozłożony

dqCYySS.jpg

i złożony

10oEM73.jpg

ciąg dalszy nastąpi.. i mam nadzieję, że już niedługo :naughty:

Opublikowano

Długo nie trzeba było czekać aż znowu zaczniesz... :grin::good:

Opublikowano

fajne cabrio ale ja wybralbym b4 cabrio jeszcze 2000r jak by sie trafila to moim zdaniem lesza inwestycja na lata. B4 ryje mi beret, a b6 fajny srodek ma jak dla mnie :)

Opublikowano

B4 okrutna w srodku.jedynie kiera z drewna elegancko tam siedzi. A b6 to cudne autko w kazdym wydaniu.

Opublikowano
  • Autor

chciałem B4 lifta.. ale jak mówiłem: te, które oglądałem to padliny.. w DE kwoty ok 5-6 tys euro.. więc lepiej było dołożyć odrobinkę i wziąć ostatni rocznik B6 :decayed: zabieram się za szukanie rozrządu bo wypadałoby go zmienić, tak samo olej i filtry.. na razie tego nie robiłem bo odkąd mam go w domu zrobiłem 200km :facepalm: pogoda nie rozpieszcza. czeka mnie jeszcze wymiana poduszek silnika albo skrzyni bo skubana przy przyspieszaniu trzęsie budą. ale dzięki temu urwałem z ceny ponad 500 euro ;)

Opublikowano

a może to dwumas ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.