Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

miałem jeszcze kozackie kołpaki Michelin... ale stwierdziłem, że już go dość skrzywdziłem :decayed: i tak jeszcze maksymalnie do listopada pojeżdżę, a później do garażu zimować :)

pomysł na Speedliny też już mam... będzie git :kox:

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty go przepalaj zimą raz na tydzień na trasie, bo sztywności stawów dostanie i odleżyn :decayed:

Ładnie leży czarny stallus... :hi::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa no racja przeca ty masz więcej aut niż Karkosik :D

na razie tak, ale jak się A5 sprzeda to zostanie mi na razie Dacia :grin:

nie śpimy, zwiedzamy :decayed:

wpadły dystanse pod koła na przyszły rok:

JRuhlB6.jpg

2x20mm i 2x25mm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! :)

20 na przód dajesz? Sporo, u mnie na innym aucie (TT) trochę na niekorzyść zmieniło się prowadzenie (skręty) po takim dystansie. Ja na razie wrzuciłem do siebie tył 25 mm na zimę już. Ale przód jest schowany jak diabli i się właśnie zastanawiałem czy 13 czy 15 mm dać, a tu mi apetytu narobiłeś! :D

Jakie masz ET letnich felg? Bo moje zimówki 17' mają aż 45 czy 47 i są strasznie schowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, 20mm daję na przód. rozmawiałem z miedzikiem jakie on dawał na swoim czerwonym sedanie i były to dokładnie te wymiary. ET mam o ile dobrze pamiętam 48 przy feldze 19x8,5".

u Miedzika było dokładnie tak:

GcA5DSk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, pochwal się jak tylko wiosna przyjdzie, podoba mi się bardzo to koło do tego auta.

Z A4 cabrio jest moim zdaniem taki problem, że większość kół na nim strasznie ginie, ciężko o dobry wzór. I sam mam niedosyt, znajomi myślą że moje 18stki to 17stki, a zimowe 17stki to 16stki, jakoś małe te koła się wydają przy jego ciężkiej sylwetce.

Ja mam letnią felgę 8 cali, ale ET 35 i muszę to jakoś z zimą zrównoważyć. Żeby nie siedziało za głęboko, a po przełożeniu na 18stki nie było monster truckiem z kołami poza nadkolem :) Chyba kupię przód dystans 15 mm i będzie optymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w taki sposób moje Cabrio zimuje..

ln6K63Y.jpg

oczywiście pokrowiec oddychający ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie szukałeś pokrowca ori? :D

Ori lepiej oddycha/wygląda czy co? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością "lepiej" kosztuje :decayed:

mój brat miał taki na Boxsterze i się sprawdzał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi szkoda żeby się kurzył, skoro jest wyczyszczony. zacznę nim znowu jeździć na wiosnę ;)


kolejne fanty :kox:

opony letnie Federal SS595 215/35/19:

xu5UYB2.png

gwint:

hHE3Vw6.jpg

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zbrojenie trwa :D Najpierw dystans, teraz gwint, widzę że będzie auto spacerowe do cieszenia oka?

Ja niestety muszę wstrzymać się z takimi wydatkami, bo 18 calowe koło, studzienki i tory tramwajowe mocno nadwyrężyły moje zawieszenie i o ile nie ma stuków, to jak oglądaliśmy je od dołu - niestety woła o wymianę :/

A do wiosny jeszcze hoho. Ja ostatni raz dach otwierałem we wrześniu. I zanosi się, że pewnie do końca marca/początku kwietnia zostanie zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie cabrio od początku było typowym autem spacerowym, w końcu na co dzień mam inny samochód :) jedynie przez listopad nim pojeździłem na co dzień, dopóki nie wpadło A6 ;) a ostatni raz bez dachu jechałem jakoś w październiku, czekam do marca żeby go otworzyć... wiosno przybywaj!

gwint się trafił w śmiesznych pieniądzach, więc żal było nie wziąć ;) co prawda nie jest to żadne KW, ale na moje potrzeby i przebiegi (zrobiłem tym autem w zeszłym roku 5 tys km) zdecydowanie wystarczy.

wszystkie wahacze wymienione w zeszłym roku, więc powinno być ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie będzie jak to wszystko założysz :naughty: to 1.8t pasowało by troszke dokoksować to by też fajnie jechało :whistling: tak wiem od tego masz tedei :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła już po renowacji, jest tak jak chciałem :kox:

IxrXQUC.jpg

co sądzicie?

teraz pytanie z innej beczki. powiedzieli mi żebym je nawoskował - czym najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi ladnie wyszly. Tez mam speedline na lato z tym ze z a6. Jaki dac dystans do tej felgi? chlopaki pisali ze 15mm. tyle starczy zeby mi nie obiceralo o zwrotnice i tylne amory ?Fakt ze mam opony 255 ktore bede zmienial na 235

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...