Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja turbosprężarki?


Trzciniak0

Rekomendowane odpowiedzi

A przy okazji regeneracji warto robić hybrydę czy lepiej coś większego montować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem co lepsze. Decyduje raczej cena. Hybryda czy np. K03s lub K04-015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie Pan zadowolony ☺

Bałem się takiej odpowiedzi :grin:

jak nie znajdę nic bliżej Łodzi to się na sto pro odezwę

Moja narazie jezdzi, 150km za mna :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie jest zadowolony z usług kolegi Adifek, brałem dwie turbiny, pierwsza ok, karta gwarancyjna wszystko było, drugą kupowałem od 2.0TDI BRD ponad 2 miesiące temu i od tego czasu nie mogę się doprosić o dosłanie karty gwarancyjnej której nie było w paczce. Nie odpisuje na forum, nie odbiera telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałeś ode mnie tylko w firmie w której pracowałem wszystko poszło legalnie przez właściciela dostałeś rabat dzieki mnie turbina działa bez problemu wiec jeśli masz problem odnośnie papieru to dzwoń na firmowy numer a nie prywatny i wyjaśnij sobie sprawe a nie pierdzielisz głupoty na forum... A tak na marginesie to każda gwaranca nawet bez karty jest przyznawana ponieważ jesteś wpisany w bazie klientów. Więc przestań panikować i męczyć mnie na prywatny numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Ja robiłem oststnio z polecenia w Bosch Service w Stalowej Woli.Turbina chodzi ciszej niż przed naprawą i zero oleju w przewodach (a miałem problem tylko z olejem - brała na potęgę). Tutaj są szczegły na stronie http://naprawa-audi.regeneracja-turbosprezarek.pl/audi.html Mają odpowiedni sprzęt Cimata i Schencka do sprawdzenia turbiny już po regeneracji dlatego masz gwarancję, że będzie w aucie działała bez najmniejszych problemów. I ceny przyzwoite, a robią tylko na oryginałach z Meltta.

A co tam robiłeś i ile ci krzykneli , też jeżdzę w tamte rejony ale innej firmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałeś ode mnie tylko w firmie w której pracowałem wszystko poszło legalnie przez właściciela dostałeś rabat dzieki mnie turbina działa bez problemu wiec jeśli masz problem odnośnie papieru to dzwoń na firmowy numer a nie prywatny i wyjaśnij sobie sprawe a nie pierdzielisz głupoty na forum... A tak na marginesie to każda gwaranca nawet bez karty jest przyznawana ponieważ jesteś wpisany w bazie klientów. Więc przestań panikować i męczyć mnie na prywatny numer

Bezczelny typku, jakbyś był uczciwy to byś odebrał telefon albo odpisał PW na forum "nie pracuję już w tej firmie, kontaktuj się z właścicielem", ale Ty tak nie zrobiłeś, bo wiedziałeś że ta turbina to była lewizna. Kupiłem ją od Ciebie przez forum i w przeciwieństwie do poprzedniej turbiny kupionej u właściciela firmy GENESIS TURBO, była wysłana z innego adresu i oczywiście bez karty gwarancyjnej. Właściciel zgodził się abym odesłał ją bez karty, po czym okazało się że to nie jest ich turbina. Smród Ci się robi chłopie koło d*py...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...