Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC


mebleusz

Rekomendowane odpowiedzi

A to dzieki za info, zobaczymy jak wyjdzie z hajsem to moze od razu sie wieksza tarcze wrzuci [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja OSOBISTA opinia jest taka, że nie warto przepłacać za silikony z nadrukiem fmi*.** , na allegro możemy znależć identyczne kolanka i łaczniki bez nadruków połowe taniej, to samo jest z intercoolerem. Ale wiadomo, jak ktoś lubi zapłacić więcej i mieć komfort psychiczny to nikt nie broni.

Ja tam nie narzekam na silikony i cooler z Fmic.pl

Przy 4 krotnym oplocie wiem że z tym nic się nie może stać, może i te słabsze i tańsze dają radę ale wiadomo jak długo przy większym doładowaniu?

Lepiej kupić raz a porządne :)

Lepiej odrazu zrobić całosć z kwasu a silikonów jak najmniej tylko tam gdzie są konieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja OSOBISTA opinia jest taka, że nie warto przepłacać za silikony z nadrukiem fmi*.** , na allegro możemy znależć identyczne kolanka i łaczniki bez nadruków połowe taniej, to samo jest z intercoolerem. Ale wiadomo, jak ktoś lubi zapłacić więcej i mieć komfort psychiczny to nikt nie broni.

Ja tam nie narzekam na silikony i cooler z Fmic.pl

Przy 4 krotnym oplocie wiem że z tym nic się nie może stać, może i te słabsze i tańsze dają radę ale wiadomo jak długo przy większym doładowaniu?

Lepiej kupić raz a porządne :)

Lepiej odrazu zrobić całosć z kwasu a silikonów jak najmniej tylko tam gdzie są konieczne

Tu sie zgodze :) peacenotwar ma u siebie full kwas i tak by bylo najlepiej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Jedno z ładniejszych na aucie właśnie jest :naughty:

Ty sie Art znasz... na 2.5 i niech tak zostanie :decayed:

A no i zapomniałbym wypierz te fotele z przodu panie bo jeśli są dalej w takim stanie jak na zdjęciach z piesełem to :facepalm:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Jedno z ładniejszych na aucie właśnie jest :naughty:

Ty sie Art znasz... na 2.5 i niech tak zostanie :decayed:

A no i zapomniałbym wypierz te fotele z przodu panie bo jeśli są dalej w takim stanie jak na zdjęciach z piesełem to :facepalm:

spoko, zdjecie z psem wyszło jakoś tragicznie, na żywo nie jest tak źle :)

narazie to walcze z autem, żeby ruszyło o własnych siłach

Edytowane przez mebleusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i tak szkoda prać ;) co tam znowu w tym 1.8 T się dzieje?

Wisko, dolot do poprawy, cieknie gdzies plyn chlodniczy, czujnik predkosci padl, linka maski pekla i popuszcza uszczelka miski albo uszczelka od splywu oleju z turbo, lekko peka kolektor wydechowy ... to tak z grubsza :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak , można to odwrócić na plus co nieco:)

Turbo do przerobienia na większe, kolektor do wymiany na większy ;)

Czyli tak , można to odwrócić na plus co nieco:)

Turbo do przerobienia na większe, kolektor do wymiany na większy ;)powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto robi szał! Felgi et43? Masz jakieś dystanse dane ?

Dystansow nie ma zadnych jeszcze.

Z nowosci to wpadl caly nowy zawias tyl, lekko poprawiony dolot, linka maski. Auto stoi teraz i czeka na zrzucenie skrzyni, zobaczymy czy dwumas ma sie dobrze, jesli tak to docisk awx+kewlar a jak nie to jednomas abf, docisk abf i tarcza kewlar ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalkdbc143bb784c08415cc072c0939e6f29.jpg

Auto zyje i ma sie dobrze. Wpadl jednomas z 1z , tarcza kewlar. Do tego caly nowy wielowahacz, przeguby wewnetrzne z przodu, uszczelka walu w skrzyni, nowy olej w skrzyni, poduszki skrzyni czujnik predkosci i zimowki

:P

63d69a5d6fd9b38f2e9c9e55864f4696.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mebleusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to sporo nowych teili wpadło

sytuacja z wahaczami troche wymuszona, bo było do wymiany pare gum z tyłu to już zrobiłem całość, a jak już tył to i przód.

Przy wymianie sprzegła żal było nie uszczelnić porządnie skrzyni więc jakoś tak to wszystko wyszło.

co ciekawe lista części do wymiany wcale się nie pomniejsza, pierwszy na liście jest kolektor wydechowy, który pękł, licznik w ktorym padl predkosciomierz i cos przepustnica swiruje. Znając mnie to przy okazji ściagania kolektora, trzeba będzie dłubnąc turbo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahahahha.... czyli jednak choroba postępuje :grin: ale w sumie mam to samo :bag: jak już coś robić to po co serię skoro można coś więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, próbowałeś podmienić na chwile od kogoś licznik? Wiem, że wiąże się to z jego adaptacją ale mogę Tobie podpowiedzieć co i jak. Albo test licznika we vagu, jeśli wskazówka reaguje na test to prawdopodobne że licznik działa. Szkoda wywalać licznik w którym jak pamiętam fis był bez skazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, próbowałeś podmienić na chwile od kogoś licznik? Wiem, że wiąże się to z jego adaptacją ale mogę Tobie podpowiedzieć co i jak. Albo test licznika we vagu, jeśli wskazówka reaguje na test to prawdopodobne że licznik działa. Szkoda wywalać licznik w którym jak pamiętam fis był bez skazy

licznik na test reaguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło auta robi wrażenie. Jakiś dystans i będzie na kozaku. Co do licznika to też miałem problem z predkosciomierzen, wymieniłem zegary i było gites.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...