Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem


Ron2k7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)


A więc po dłuższych oczekiwaniach stałem sie posiadaczem Audi a4 b5 1.8T, jeszcze nie nadałem Jej imienia hehe:decayed: ale z czasem jak będziemy się poznawać bliżej przyjdzie to naturalnie ;) Przebieg na zegarze 263tys. Jak jest w rzeczywistości nie wiemy:wink:,wymagał trochę dopieszczenia tak wiec po


zakupie zrobiłem :

-nową chłodnice

-wymianę świec

-wszystkie filtry i oleje

-wymianę płynu hamulcowego

-Akumlator

-Tarcze

-Klocki hamulcowe


Plany :


-Naprawa maski lekierniczo

-Wymiana grilu (widziałem na allegro cały chromowany)

-Lusterka chrom

-Nadkola chrom

-Obwódka szyb chrom


-Polerkę

-Malowanie felg


Póki co przedstawiam Wam kilka zdjęć:


33nezxg.jpg

2j26j5k.jpg

24y9uv8.jpg

33o096v.jpg


Oczywiście będę dalej robił wszystko by moje Audi wyglądało lepiej, czekam na wasze podpowiedzi :)
Edytowane przez Ron2k7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera do wymiany na trójramienna ori audi, lampy przód i tył polift i ten wydech, klapa moim zdaniem do wymiany i z tymi chromami sobie bym odpuścił, gril polift

jak dla mnie trochę (może i trochę bardziej) podjeżdża wiejskim tuningiem ale to moje zdanie twoja sprawa czym jeździsz może niech inni się wypowiedzą :wink:

i jak masz już dokładki zderzaka pomalowane w kolor nadwozia to progi też by się przydało ogarnąć w kolor

Edytowane przez rysiu2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyzej , kiera do wymiany lapmy ori .. i te czujniki w zderzaku przeniósł bym na dół w dokladke.. maske w kolor i grill ori czarny cały . te chromy sobie kolego odpóśc bo przemodzisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no myśle nad wymianą lamp i oczywiście pomalowaniu maski w kolorze nadwozia :decayed:co do wiejskiego tiuningui to dużo brakuje do tego, ale żeby nie było to ja już je takie kupiłem więc komuś się podobało to auto :naughty::P Ale powiem wam że jazda Audi to sama przyjemność

cycu86

Wiesz nie głupi pomysł zastanowię się nad spilerem ori :P

Edytowane przez Ron2k7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij tą naklejkę z konsoli środkowej. Ktoś na niezłej fazie musiał to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś się zawiesił z tą audi jak ją robił e te coś wracaj do oryginału to lepsze wyjście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pier.. o że kur.. dlaczego tak odważnie ....

Dzięki takim projektom, takim ludziom, można zrozumieć jak diametralnie ludzie różnio sie miedzy sobą, podejściem do tuningowania swoich aut.

Poprostu ujmując w skrócie jest kosmicznie, lub tak troche inaczej :decayed:

ps. od siebie dodam idz na całość. Płomieni naklej, pomaluj felgi na czerwono, niech dalej Cie niesie fantazja, w końcu to Twój wechikuł.

A opiniami ludzi sie nie przejmuj zazdroszo Ci, szerokości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam może ktoś chciał by się wymienić fura za furę, może być starszy rocznik audi a4 b5 niech będzie moja strata :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem kolego ze masz dużo do zrobienia zeby to audi wyglądało jak powinno:) i tak jak Koledzy wyżej lampy polift,i ten wydech :facepalm: powodzonka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz kogoś kto się zamieni to proponuję na wioskach...

Ogólnie jak koledzy wyżej napisali ktoś to autko nieźle skrzywdził. Mówisz że takie było, ale sam je kupiłeś więc nie wierzę że Ci się nie podoba, przynajmniej w większości...

Ogólnie kolor auta bardzo mi się podoba, oryginalny. Dach zostawił bym czarny jednak maska to tragedia. Ktoś też nie pomyślał o tym żeby przy lakierowaniu zderzaków pospawać je z dokładkami, to też by trochę poprawiło efekt ale teraz szkoda drugi raz lakierować, chyba że założysz zderzaki z lifta/S4.

Pierwsze co zrób to oczyść tą ramkę wokół radia :facepalm: Ja też mam oklejoną w carbon razem z dekorami ale to niebo a ziemia, może zrobię jakieś zdjęcia i Ci pokażę.

Kierownicę załóż taką:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-s-line-kierownica-poduszka-multifunkcja-i4795738035.htmlta pasuje bez przeróbek. To przedliftowa kierownica z S4.

Lub taką:

http://allegro.pl/audi-s4-b5-kierownica-poduszka-i4883721320.htmldo tej jest potrzebne jeszcze parę rzeczy ale do ogarnięcia. Sam taką mam. To polift z S4.

Ta tylna klapa też jakoś dziwnie wygląda gładka... Jak już coś kombinować to zakładać klapę z wersji US.

2.jpg

Końcówki wydechu też przydało by się założyć coś w stylu tych na powyższym zdjęciu. Koniecznie dwie, nie jedną wielką jak odpływ od kanalizacji. I te dwie też z umiarem i nie wystające metr za auto...

Kolejna rzecz, broń Cię Boże od tego chromu :facepalm: Jedyny chrom jaki jako tako przejdzie to oryginalne obwódki szyb, koszt ok. 250zł. Żadnych grilli, lusterek czy nadkoli w chromie, zwłaszcza wszystkiego na raz.

Grill najlepiej by tu pasował czarny a ty chcesz jeszcze więcej chromu ładować...

Możesz założyć grill poliftowy, nie są drogie, albo podróbkę RS4 która kosztuje ok. 140zł.

http://allegro.pl/atrapa-grill-nowy-audi-a4-b5-8d0-94-01-s4-rs4-wwa-i4950132932.html

Następna rzecz, lampy tylne które pokazałeś to najgorsza opcja z możliwych, no dramat po prostu... Chcesz żeby wyglądał jakoś normalnie to kup lampy po lifcie:

Audi_A4_B5_Facelift_rear_20090923.jpg

Ewentualnie mogą Ci się też spodobać ledowe odpowiedniki liftowych:

led3rd4.jpg

I zapamiętaj sobie jedną rzecz: jeśli masz coś robić po taniości, na odjebkę to w ogóle nic nie rób bo tylko się skompromitujesz...

To już Twoja decyzja czy zrobisz z tego autka perełkę czy jeszcze większy wieśwóz...

I jeszcze jedno, chcesz żeby ludzie oglądali się za Tobą na ulicy i Ci zazdrościli? To musisz zacząć podążać w zupełnie innym kierunku. Obejrzyj sobie auta tych paru osób i na nich się wzoruj, to doskonały przykład na to do jakiego stanu można doprowadzić zwykłe A4:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/173223-b5-aps-by-czorny/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/45125-b5-afn-audik-armiego-koniec-przygody-sprzedane/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/140056-b5-ajm-szafa-polift-na-sterydach-oem/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/165201-b5-ajm-fake-s4-us-sprzedam-czesci-str-47/?hl=fake

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150001-all-b5-takie-se-a4-do-latania-po-wsi-i-lansu-pod-remiza-vol2/

Jest tego od groma więcej, pooglądaj, poczytaj trochę na forum. Zmienisz wtedy nastawienie do wielu rzeczy

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wracaj do ori stanu, by to wyglądało :) Z tego co zauważyłem to chyba lusterka nie są oryginalne, więc przy okazji możesz założyć takie jakie powinny być + prawe lustro od angola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ze ludzie maja wyobraznie :) i jak bardzo sie roznia, ciekawy egzemplarz :D jak ktos jest juz spiacy mozna otworzyc te zdjecia, szybko rozbudzaja :):) :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeżyłem zawał serca.. Nie wiem jak ktoś może zrobić z auta takie coś... Ale przyjmijmy,że kupując takie coś masz taki gust bo nikt inny tego by nie kupił. Ja tu nie widzę sensu.. Pierwsze co bym zrobił to kupił bym za grosze nową budę z papierami i przełożył tylko silnik.. Bo naprawdę to serducho nie zasługuje na takie "COŚ" :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo boshe! Jeśli ktoś zrobił z auta takie, takie, takie "COŚ"! To jestem ciekaw jak bije te serducho, bo może już czas na giga zastawke...

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh my God!! Dam ci rade nie inwestuj w to "COŚ" bo nie warto(z gó**a czekolady nie zrobisz), po prostu idź oddać je z skąd je masz. A jeśli to nie możliwe, to je jak najszybciej sprzedaj, może ale to może..... ktoś lub coś to kupi.

Swoją drogą jestem ciekawy gdzie je kupiłeś i ile za to dałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachy innych aut sugerują daleki Wschód, jednak nie jestem pewien ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...