Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest kox :D ale ty chyba ze szmatka cały czas gonisz bo czysta jak malina hehe :P szukaj dalej może znajdziesz jeszcze jakieś dodatkowe $$$ i będzie na rezanie :grin::polew::thumbup1:

Już wiem kto mi grila będzie oklejał :D:polew::whistling::whistling::whistling::whistling::dance:

Opublikowano

Fajnie siadło! :good: Ale zawsze można jeszcze skręcić w dół... :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejszym popołudniem takie delikatne rezanko :naughty:

2mycd52.jpg

2a7y5uw.jpg

:banan: :banan:

Opublikowano

Sliczny avancik. Ja tez mam podobnego ale tez mialem z nim przygody tuz po zakupie. Uszczelka pod glowica z planowaniem, termostat, napinacz hydrauliczny itp... teraz walcze z przeci2kajca woda, ktora splywa na dywanik od strony kierowcy. Wymienilem obudowe kompa na ori z aso ale dalej cieknie... dramat tylko nie wiem ktoredy. Zycze powodzenia z utrzymaniu avancika 2 tak dobrym stanie dalej :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taka sytuacja... :hi::banan: :banan: :whistling: :whistling: :dance2:

j93rt0.jpg

cdn.....

:decayed: Pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

To ja już chyba wiem co będzie dalej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W końcu jakieś konkretne rezanko hehe :banan: :banan: :whistling:

__________________________________________________________________________________________________________

Dzisiaj korzystając z ładnej pogody takie małe rezanko :banan: :banan: Podświetlenie nóg przód tył..efekt jak najbardziej zadowalający... :decayed: :decayed: podłączenie nie ori ze względu na brak odpowiedniego MK, ale działa tak jak chciałem. :naughty::thumbup1:

2vb0lxf.jpgrwqk21.jpg2ymarf9.jpg

:whistling: :whistling: :a4fan::dance:

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

Mała sprawa a cieszy :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj kurier zawitał z dwiema paczuszkami.. listwy S4(nie ori) + plastidip czarny mat. Listwy wyglądają na solidne. Pomalowane 5 warstwami plastidipa.W przyszłym tygodniu montowane na aucie. Foto z przymiarki:

j7rxpl.jpg15f54c7.jpgm7fl1i.jpg

1htb2f.jpg

Pozdrawiam :P

Opublikowano

Na przymiarce nie wyglądają najgorzej ale ciekawe co będzie za kilka miesięcy i jak zachowa się na nich DIP ;)

Opublikowano

A jaki koszt takich listew?

Wojtaśny

Opublikowano
  • Autor

Jak plasti dip zejdzie wtedy rzucę je do lakiernika tylko nie wiem czy w kolor czy dalej w czarny mat.

Koszt listw to 250zł + przesyłka.

------------------------------------

Mini spocik z kolega Kazek 1.9

81f137ffc24a71e2ce17237fd26afd7f.jpg

dd0ff2c646e59e65b5358bcb72f0da11.jpg

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

8babf4687d3d49ac2c3ba3fc7be86df4.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ALe żeście fury wypucowali :decayed::wink4:

Musisz być przygotowanym na to, że te listwy po zimie będą "źle" wyglądać bo był już temat o tych laminatach...

Opublikowano

ALe żeście fury wypucowali :decayed::wink4:

Musisz być przygotowanym na to, że te listwy po zimie będą "źle" wyglądać bo był już temat o tych laminatach...

Niekoniecznie musi to być laminat, są już podjebki z PUR.
Opublikowano
  • Autor

Te akurat sa z pianki pur chyba ze sprzedajacy oszukuje :D no zobaczymy..za te pieniadze wiele nie trace w razie czego ale czarnych mysli nie mam :D

Opublikowano

Absolutnie nie życzę Ci żeby się coś z tym działo ale wiemy doskonale, że te wszystkie "wymysły" w przenośni laminaty nie są dobrej jakości. Obyś się rozczarował i było to trwałe. :good:

Opublikowano
  • Autor

Hehe..pasować pasują co do listw jak na razie zastrzeżeń nie mam..chociaż co do plasti dipa mam watpliwosci i chyba skończy sie na malowaniu u lakiernika. Wiem ze co ori to ori..ale kazdy orze jak może. Moze kiedys wpadna.. :P

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

Koledzy ten wasz spocik to czasem nie byl w Birczy przy Karczmie? Noo ale furki jak lalunie :banan:


Gdzie dopadłeś końcówki wydechu? jaką mają średnice zew?

Opublikowano
  • Autor

No i w końcu jest wymarzony :banan: :banan: :whistling::dance: :dance: :dance::a4fan::drool3:

2j0bk44.jpgfz3qtf.jpg

I z listwami na szybko cyknięte :decayed:

28copee.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.