Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

Pany a jak w ogóle z obecnością na Spociku ?

Z tego co wyczytałem kolegi Pulpita nie będzie a reszta ?

Mam nadzieję, że pojawią się następujące osoby: (*kolejność przypadkowa wink4 )

1. paulo77 będzie

2. skovroon tym razem bankowo bede :naughty: :naughty:

3. Tobi_one ?

4. malin01 ?

5. Koleś ?

6. sebastian_marat ?

7. misiek_23 110% jestem jak zawsze wink4

8. jojo88 ?

9. Tommi ?

10. mily ?

11. mo ?[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:53_________________________________________________

no w sumie coś w tym jest, ale ja nie wiem czy jestem już psychicznie gotowy na więcej mocy :polew: bo od wymiany turbiny ciągle nie mogę się przyzwyczaić do mocy jaka powinna być i często zdarza mi się jeździć dużo za szybko. no i jeszcze te wtryski chce ogarnąć żeby była już konkretniejsza baza bo celuje gdzieś pod te 170 km i z tego co poczytałem na forum to wcale nie jest to takie wzięte z chmur tylko całkiem realny wynik, a to już by było całkiem sympatycznie :kox:

a Ty jak już gotowy na więcej mocy ?? a Ty będziesz na golasa to wymieniał tzn. sam program bez wtrysków wydajniejszych, większego IC ?? No i najważniejsze łapałeś już kontakt z rogalotim może odnośnie kosztów?? bo ja jestem gotowy gdzieś na 900-1300 za chip

wiec tak: pisalem juz z rogalottim tu na forum o kosztach itd.. powiedzial ze dla klubowiczów caly program lacznie z hamownią wyjdzie 1100zł na łba :mysli: mysle ze jak sie pojedzie we 2 to cosik tez urwiemy :naughty:. Jesli chodzi o wtryski, wiekszy IC nie biore sie za to bo nie chce juz w fure wkladac za duzo kasy.. bo i tak juz sporo przeholowalem :confused4: Ja celuje na koncowy wynik 160-170KM, a jesli seria w moim 131KM AWX na hamowni wyjdzie z 10 albo i wiecej KM(ok 140KM) przykład- choćby PREZES naszego Klubu-Hugo któremu seria w AWX wyszła ponad 150KM :kox: :kox: to tym bardziej mnie to ucieszy bo i program da rade wiekszy zrobic.. oczywiscie wszystko chce wymodzic tak zeby silnik nie dostawal za bardzo po dupce :bicz3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. paulo77 będzie

2. skovroon tym razem bankowo bede naughty naughty

3. Tobi_one ?

4. malin01 ?

5. Koleś ?odpadam, autko rozebrane w garażu

6. sebastian_marat ?

7. misiek_23 110% jestem jak zawsze wink4

8. jojo88 ?

9. Tommi ?

10. mily ?

11. mo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak: pisalem juz z rogalottim tu na forum o kosztach itd.. powiedzial ze dla klubowiczów caly program lacznie z hamownią wyjdzie 1100zł na łba :mysli: mysle ze jak sie pojedzie we 2 to cosik tez urwiemy :naughty:. Jesli chodzi o wtryski, wiekszy IC nie biore sie za to bo nie chce juz w fure wkladac za duzo kasy.. bo i tak juz sporo przeholowalem :confused4: Ja celuje na koncowy wynik 160-170KM, a jesli seria w moim 131KM AWX na hamowni wyjdzie z 10 albo i wiecej KM(ok 140KM) przykład- choćby PREZES naszego Klubu-Hugo któremu seria w AWX wyszła ponad 150KM :kox: :kox: to tym bardziej mnie to ucieszy bo i program da rade wiekszy zrobic.. oczywiscie wszystko chce wymodzic tak zeby silnik nie dostawal za bardzo po dupce :bicz3:

kurde tak myśle sobie, że może też aż tak się nie będę bawił bo wtryski miałem ostatnio sprawdzane i są w bardzo dobrym stanie to w sumie troche szkoda się ich pozbywać na dobrą sprawę bo nie ma co z "dizla" robić kosiarki :decayed: mi głównie chodzi o to że jak będzie trzeba to się ładnie zbierze :evil:

zresztą pogadamy na tym grillu dokładniej(z tego co poczytałem to ma się dziać w Twoich rejonach i masz coś ogarniać to rozumiem, że też się zjawisz), ale ja tak czy siak jestem zdecydowany muszę tylko zrobić sprawdzenie samochodu żeby nie wyszła kwestia, że pojedziemy i się okaże, że coś nie bangla plus musze się jeszcze kata pozbyć, ale to już chyba najmniejszy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na chwilę obecną trzech będzie na 100% i 1 troche się spózni

1. paulo77 - będzie

2. skovroon- tym razem bankowo bedzie

3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze

4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie :wink4:

5. Tobi_one ?

6. sebastian_marat ?

7. malin01 ?

8. jojo88 ?

9. mily ?

10. mo ?

Tommi w razie co podjedziemy pod Kościół, daj namiary :decayed:

Aha, skoro frekwencja stałych osób będzie mniejsza trzeba sie postarac z werbowaniem znajomych kolegów i koleżanek z poza foruma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ramach rekompensaty spróbuje skołować kolegę z b5 zna się z malinem01, to może razem chłopaki by przylecieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie narazie nic się nie zapowiada że coś będę robił w sobotę, więc na 99% jestem.

Tobi będziesz?? Jak się nawi sprawdza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja składu

1. paulo77 - będzie

2. skovroon- tym razem bankowo bedzie

3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze

4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie :wink4:

5. mily - na 99%

6. Tobi_one ?

7. sebastian_marat ?

8. malin01 ?

9. jojo88 ?

10. mo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: popowiem wam historie.. pojechałem dzisaj po audi BI-TURBO to którego wrzucilem foty. gadałem z gosciem przez tel. zapewniał ze jest superstan itp... wyruszyłem z wielkimi nadziejami ze kupie wreszcie mocne auto... dojechałem stała piknie wywoskowana itp. wnterze super biała skora ogolnie bajka. ale blacha 4 odcienie czerni.. tylny napend to juz tylko na cmenterz sie nadawał... przeguby grały mu marsza pogrzebowego... a z turbiny leciały łzy z rozpaczy.... ogolnie sie wkurw... i wróciłem swoim nie zawodnym małym spokojnym ADP do domu... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: popowiem wam historie.. pojechałem dzisaj po audi BI-TURBO to którego wrzucilem foty. gadałem z gosciem przez tel. zapewniał ze jest superstan itp... wyruszyłem z wielkimi nadziejami ze kupie wreszcie mocne auto... dojechałem stała piknie wywoskowana itp. wnterze super biała skora ogolnie bajka. ale blacha 4 odcienie czerni.. tylny napend to juz tylko na cmenterz sie nadawał... przeguby grały mu marsza pogrzebowego... a z turbiny leciały łzy z rozpaczy.... ogolnie sie wkurw... i wróciłem swoim nie zawodnym małym spokojnym ADP do domu... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

noo na takie akcje trzeba byc przygotowanym.. :kwasny: Nic tylko zj***ć gościa za to co pier**lil przez telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja składu :naughty:

1. paulo77 - będzie

2. skovroon- tym razem bankowo bedzie

3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze

4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie :wink4:

5. mily - na 99%

6. sebastian_marat + Operatorka :decayed:

7. Tobi_one ?

8. malin01 ?

9. jojo88 ?

10. mo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

Ale zapraszamy następnym razem :)

ps. ktoś może zna właściciela tej TT'ki ?

Widziana i przyłapana w Łyszkowicach na kapciach 20" :shocked:

90983383.jpg

21969517.jpg

Normalnie masakra piłą mechaniczną :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

Ale zapraszamy następnym razem :)

ps. ktoś może zna właściciela tej TT'ki ?

Widziana i przyłapana w Łyszkowicach na kapciach 20" :shocked:

90983383.jpg

21969517.jpg

Normalnie masakra piłą mechaniczną :slina:

o shit :slina: :slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie obiecuje 50/50 także jesli nie uda mi sie to z gory sorki, ale na grilla postaram sie wpasc jesli termin bedzie ok ;]

czeka mnie zaprawka przed komunią w niedziele :tongue4:

mily nawigacja narazie wszystko lux smiga :good:

także bawcie się dobrze na spociku :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie obiecuje 50/50 także jesli nie uda mi sie to z gory sorki, ale na grilla postaram sie wpasc jesli termin bedzie ok ;]

czeka mnie zaprawka przed komunią w niedziele :tongue4:

mily nawigacja narazie wszystko lux smiga :good:

także bawcie się dobrze na spociku :drinks:

I to mnie bardzo cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulo77 wpadnij do kościoła z kamerą to zrobimy reklamę audi, wrzuci się na youtube jak uciekam sprzed ołtarza :decayed:

Na szczęście tylko jako gość hehe

Tylko nie zróbcie tego grilla 30 maja, bo z tego wesela już się nie urwę (tym razem jako świadek :kox: )

Ponieważ ogródki pracują pełną mocą to można jakiegoś zwierza opierdzielić na ciepło w sobotę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów aktualizacja :naughty:

1. paulo77 - będzie

2. skovroon- tym razem bankowo bedzie

3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze

4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie :wink4:

5. mily - na 99%

6. sebastian_marat + Operatorka :decayed:

7. jojo88 - będzie

8. Tobi_one 50/50 ??

9. malin01 ?

Kurna coś nas chyba nie za dużo będzie :mysli:

Więc Pany starać się ściągnąć jakiegoś znajomego z :a4fan: co by było nas chociaż 10 :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...