Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde tak przegladam zdjecia z ostatniego spociku to same odszponcone fury a moja gola, przypalu zebym nie narobil,nawet alusow nie zdarze kupic ...moze tylko zarowki na niebieski zmienie:P, no ale od czegos trzeba zaczac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy z tablicami to raczej szału nie bedzie bo i tak się ich nie założy ewentualnie więc tylko za szybe można bedzie wrzucic.

Co do koszulek to ja zamówiłem na razie Klubową

http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_klubowy_iv_i_v_tura_wszystkie_rozmiary-t53547.0.html;msg831803#new

A taką ze swoim nickiem można na kolejny spocik spróbować zorganizować.

Jak ktos zna taki sklep, zakład gdzie robią to niech da znać a jak nie będzie to ja sie rozejrze w Wawie bo i tak codziennie tu jestem (robota).

W sumie mógłbym ewentualnie zebrać jakies zamówienie/wzór i dać do wykonania (np. foto fury+ nick).

Na razei może wstępnie zorientuje się ile by kosztowała taka koszulka

A szczególy może obgadamy na spociku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tak przegladam zdjecia z ostatniego spociku to same odszponcone fury a moja gola, przypalu zebym nie narobil,nawet alusow nie zdarze kupic ...moze tylko zarowki na niebieski zmienie:P, no ale od czegos trzeba zaczac:)

aa nie lepiej zrobic krok wiecej i wsadzic xenonki ?? :naughty: zaroweczki to lipa raczej :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tak przegladam zdjecia z ostatniego spociku to same odszponcone fury a moja gola, przypalu zebym nie narobil,nawet alusow nie zdarze kupic ...moze tylko zarowki na niebieski zmienie:P, no ale od czegos trzeba zaczac:)

Spoko, każdy zaczynał od golasa a zresztą tak do końca to chyba nikt jeszcze nie ma zrobionej furki.

ps. jak bedziesz kupował fele to pomyśl nad takimi jak moje bo świetnie pasują pod biały kolor :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad je kupiles???i za ile??? paulo77 he? 15, 16 ,17???

jojo, nie trafiłeś bo te fele robią tylko w dwóch rozmiarach.

Ja mam mniejszy z nich ale jest o 1 rozmiar większy niż największy wymieniony przez Ciebie :wink4:. Ale rebusa strzeliłem :decayed:

Co do ceny to ktoś powie że dużo a ktoś inny, że mało jak np. mój szef który za 18" do swojej RX8 zapłacił prawie 10 koła :blink:

Tommi, nad Zalewem to pewnie i tak się nie zmieścimy, ale na Rynku spokojnie damy rade :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:)bedziemy dawac dyla przed smerfami:)tam jest chyba zakaz:)[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 16:56_________________________________________________http://www.allegro.pl/item601043004_alufelgi_16_spin_231_5x112_tuning_audi_seat_vw.html

co wy na to??? mi sie podobaja ale nieznam sie czy dobre czy chala, i w sumie niedrogie, lepiej chyba takie niz uzywki poscierane, tak wiec pytam o zdanie profesjonalistow:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooooo i git.:) to pal licho tamte:)z tego powybieram . dzieki:)

jojo jest jeszcze wiele innych firm ktore robia dobre fele... :wink4: :wink4: porozgladaj sie troche czy tu na forum czy gdzies na necie i wyszperaj cos naprawde czaderskiego :naughty::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapodałem koledze kilka wzorów w miare niskich cenach

A coś bardziej czaderskiego to juz trzeba szykowac ze 2 tys na 16"

ps. Jak pewnie zauważyliście nasz temat Spocików został podwieszony a ja zostałem wybrany przez samego PREZESA HUGO , Kierownikiem (budowy :decayed:) z racji tego że często przesiaduje na necie (a tak naprawde to przez znajomości w PIS'ie :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Jak pewnie zauważyliście nasz temat Spocików został podwieszony a ja zostałem wybrany przez samego PREZESA HUGO , Kierownikiem (budowy :decayed:) z racji tego że często przesiaduje na necie (a tak naprawde to przez znajomości w PIS'ie :polew: )

malina :wink4:

ja niestety musze z przykrością się przyznać iż nie zawitam na najbliższym spocie... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: sprawy Imprezowo-rodzinne-nie do odpuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Cię nie będzie ale nie martw się, wrzucimy na forum relacje zdjęciową tak więc jakąś namiastkę będziesz miał :wink4:

Zresztą pewnie nieraz tak będzie, że komuś termin spotu pokryje się z jakimś ważniejszym prywatnym i nie da rady podjechać.

Jak nie odwiedziny cioci :witch1: to nauka przed ważnym egzaminem z koleżanką :sexinbed: albo kurs tańca :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rozpoznawalności i rejestracji to może coś takiego ja się skusiłem na razie nie dotarły, ale na spota myślę, że już będą

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja-t71070.0.html;msg828886#msg828886

a codo werbowania ludziów :decayed: to ja może skołuję 2 b5 w tym jedną może przyjedzie płeć piękna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem ale same naklejki z nickiem.

Pulpit, miejmy nadzieje, że z tych dwóch przyjedzie chociaż jedna - oczywiście płciowo piękniejsza :decayed:

No i może co niektórzy przywiozą jakąs płeć ze sobą - ja niestety mam już GPS'a na palcu więc nie dam rady :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...