Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok to narazie mam łącznie 5 ramek... jutro wieczorem zamówie.. jesli ktos sie jeszcze zdecyduje to psiac.. bo koles w soboty wysyła..

Ja. 1

Paweł. 2

Musti. 2[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:50

ramki klubowe ??

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok to narazie mam łącznie 5 ramek... jutro wieczorem zamówie.. jesli ktos sie jeszcze zdecyduje to psiac.. bo koles w soboty wysyła..

Ja. 1

Paweł. 2

Musti. 2[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:50

ramki klubowe ??

tak tak klubowe[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 13:09_________________________________________________

noo dobrze by było zawsze troche nam sie skład o jedną b6 odświeży :naughty

ha ha czyżbyś myślał tutaj coś o mojej B6 ?

hehe akurat miałem na myśli przyszłą a4 kolegi Misiek_23 ale oczywistym jest ze Twoja tez bedzie miło u nas widziana :D [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 13:11_________________________________________________

kombi to 2.5 TDI 4x4 a czarny sedan to 1.9 AWX. taki ja twój chyba sedana wezme boje sie tego 2.5 bo pozniej problem bedzie.. tak obydwa sa ciagniet z niemiec.. ladnie utrzymane zreszta moze juz na spocie na targowicy zobaczysz... i zobazcymy kto lepiej bokiem tanczy :naughty:

Bierz 1.9 AWX, bo są dużo mniej problemowe a jak zrobisz wirusa to będziesz miał osiagi na poziomie 2,5 TDI i mniejsze spalanie :naughty:

i wszystko w tym temacie :tongue4: :tongue4: :good: :good: :good:
Opublikowano

a można się u Ciebie na jedną sztukę zapisać ? :decayed:

Opublikowano

no pewnie.. zaraz zamawiam wiec bedzie lacznie 6 sztuk

Opublikowano

tylko które to są ?? te czarne otwierane od dołu którymi chyba jarko czy ktoś handlował ?

Opublikowano

chłopaki nie potrzebuje któryś klubowych ramek?? :tongue4: :tongue4:

zamawiam sobie jedną z wiadomych przyczyn.. i tak myśle ze jak coś to przeciez bedzie jeden koszt wysyłki.. a na najblizszym spocie bym wam porozdawał..

http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna/iii_edycja_ramek_klubowych_pod_tablice_rejestracyjna-t105110.0.html;new

chyba sie spóźniłem a jeśli nie to też bym wzioł 2 szt :wink4:

Opublikowano

ok chłopaki wysyłka jest przesunięta na przyszly tydzien.. takze jak ktos jeszcze chce to sie deklarowac.

Snoopy83 dopisac 2?

REDBULL82 tez 2?

Pulpit to sa wlasnie takie otwierane.. takie jak Jarko ostatnio sprzedawał..

http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna/iii_edycja_ramek_klubowych_pod_tablice_rejestracyjna-t105110.0.html;new

Opublikowano

no to git ja się na tą sztukę bankowo pisze

Opublikowano

Czyli łącznie będzie Panowie 10szt.

Ja. 1

Pulpit. 1

Paweł. 2

Musti. 2

Redbull82. 2

Snoopy83. 2

potwierdzcie mi tylko czy oby napewno chcecie żeby potem kwiatki nie wyszły :tongue4: przypominam 6zł sztuka.

Opublikowano

POTWIERDZAM 2 SZT :good:

Opublikowano

Czyli łącznie będzie Panowie 10szt.

Ja. 1

Pulpit. 1

Paweł. 2

Musti. 2

Redbull82. 2

Snoopy83. 2

potwierdzcie mi tylko czy oby napewno chcecie żeby potem kwiatki nie wyszły :tongue4: przypominam 6zł sztuka.

Potwierdzam i ja :)

Jako że jest nas 6-ciu łatwo policzyć że koszt wysyłki wynosi po 1 zeta na głowe + 6zł x ilość ramek :>

W moim przypadku 13 zł - kurna nie wiem czy nie trzeba wziąć kredytu :decayed:

Opublikowano

Bardzo proszę o głos

:)

>> KALENDARZ KLUBOWY <<

Opublikowano

Pany, trzeba się postarać żeby w przyszłym roku jakaś fura z naszego kółka różańcowego znalazła się na w kalendarzu :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: nakrecamy jakiegos jesiennego spota??? :naughty:
Opublikowano

Pany, trzeba się postarać żeby w przyszłym roku jakaś fura z naszego kółka różańcowego znalazła się na w kalendarzu :gwizdanie:

moja będzie w październiku ;)

Opublikowano

:hi: nakrecamy jakiegos jesiennego spota??? :naughty:

Misiek mignąłeś mi ostatnio na lipcach jakoś strzelałem długimi ale chyba mnie nie zauważyłeś :tongue4:

Pany, trzeba się postarać żeby w przyszłym roku jakaś fura z naszego kółka różańcowego znalazła się na w kalendarzu :gwizdanie:

moja będzie w październiku ;)

no trza by sie postarac :> ja lustrzaneczke juz zadobyłem wiec brakuje tylko scenerii, koncepcji i mozna działac :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi: nakrecamy jakiegos jesiennego spota??? :naughty:

bardzo chętnie :naughty: jak ramki przyjdą to trzeba coś ustalić :good:

Opublikowano

:hi: nakrecamy jakiegos jesiennego spota??? :naughty:

bardzo chętnie :naughty: jak ramki przyjdą to trzeba coś ustalić :good:

noo :good: akurat wszyscy dostana to co zamawiali..
Opublikowano

Ja jeżdzę na zimówkach/stalówkach więc prezentacji furka już nie ma :embarrassed:, ale podjechać moge to rameczki odbiore :)

Opublikowano

Ja jeżdzę na zimówkach/stalówkach więc prezentacji furka już nie ma :embarrassed:, ale podjechać moge to rameczki odbiore :)

ja tez od wczoraj na zimowkach :tongue4: tyle ze na alu 16 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.