Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

lepiej we 3 lub wcale kiedys mialo byc 5 aut a zrobiło sie ponad 10 pamietacie? :wink4:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 09:35_________________________________________________mam pytanko czy sie rozni skrzynia tiptronic w wersij europejskiej od wersij amerykanskiej? i silnik 2.8 quatro? oprocz tego ze ma 220km a europejski 193km.

tiptronic raczej niczym a silnik ma 200KM bo znajomy ma to w a6

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zmieniłem silnik bo 1.6 padł kumpel mi pól angola załatwił i zrobiłem swapa

Opublikowano
  • Autor

zmieniłem silnik bo 1.6 padł kumpel mi pól angola załatwił i zrobiłem swapa

ja jak mi padnie moje 1,6 to wstawie 3,0 v 6 :evil:

Opublikowano

zmieniłem silnik bo 1.6 padł kumpel mi pól angola załatwił i zrobiłem swapa

ja jak mi padnie moje 1,6 to wstawie 3,0 v 6 :evil:

widze że spać nie możesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zmieniłem silnik bo 1.6 padł kumpel mi pól angola załatwił i zrobiłem swapa

ja jak mi padnie moje 1,6 to wstawie 3,0 v 6 :evil:

widze że spać nie możesz :naughty:

:hi: :hi: :hi:

a no mam teraz trochę na głowie i siedze przed kompem do późna

Opublikowano

Sebuś a jak twoje poszukiwania 1.8T ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

ciągle szukam :polew:

Opublikowano

b5 1.8t? chcesz? ogladałem ost. ladna w lasku z hollandii po lifcie skórka itp. czarna listwy zderzaki od bi-turbo.

Opublikowano

B6 :wink4:

Opublikowano

B6 :wink4:

tego parcha juz wystawiles na alledrogo ?? :naughty:

którą wersję w ogóle chcesz ? 163, 170 czy 190 kunia :kox: :kox: ?

tak w ogóle to pozdrowienia z pod samiuśkich tater chłopaki:hi: :drunk: :drunk: :drinks: :drinks:

:kox:

Opublikowano

podziękowali :tongue4: śnieg jest?

najlepiej 190, ale mało tego jest i pewnie będzie 163 :tongue4:

jeszcze nie ma na ale

Opublikowano

podziękowali :tongue4: śnieg jest?

w czwartek i piątek padał deszcz i było gdzieś +2,+3 :disgust: :disgust:

ale za to dzisiaj w nocy doj**ało równo białego i zreszta nadal kurzy i jest na lekkim minusie :kox: :kox:

Opublikowano

Panowie, może ktoś polecić jakiegoś dobrego mechanika w okolicy? ostatnio mam problemy ze swoim autem i boję się oddać do kolejnego partacza który chce mnie tylko oskubać z kasy :wallbash:

Opublikowano

Tomek Dudek z Rogowa jego numer 501648445. Polecam.

Opublikowano

Witam i zapraszam :wink4:

STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!!

Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie :naughty:

Opublikowano

Tomek Dudek z Rogowa jego numer 501648445. Polecam.

Dzięki :) jak tylko będzie chwila, że będę mógł być bez auta to się umówię na wizytę :)

Opublikowano
:hi: śnieżek sypie moze mały spocik na latanie bokiem? i zawody kto lepszy w snow-drifcie?
Opublikowano

:hi: śnieżek sypie moze mały spocik na latanie bokiem? i zawody kto lepszy w snow-drifcie?

Wpadnijcie do nas do Łodzi na 18, zrobimy mały snow-drift-battle :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

strach żeby samochodów nie potłuc :polew:

Opublikowano

jak sie bawic to sie bawic :polew: a na targowicy w jezowie jest dobrze :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.