Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 B5] Nogaro Blue by emay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Całkiem całkiem. Bez awaryjności i wora kasy na zmiany :hi:

Opublikowano
  • Autor

chciałeś napisać worków, taczek, tirów $$$ :)

Opublikowano

Dzisiaj po spocie stwierdzam ze po następnych inwestycjach musisz moją listę maneli z odzysku trochę powiekszyc.

Lakier jest mega. [emoji111] jeszcze tylko drobny detaling na wiosne i będzie igła od płaczacego hitlersyna. [emoji6] [emoji41]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

chciałeś napisać worków, taczek, tirów $$$ :)

może być nie mogłem się rozpisywać bo psiarnia za mną jechała ;p

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wykonane zmiany:

- Większe SMIC od Sid

- Wymiana oleju na Motul 5w40 300V

- Wymiana oleju w skrzyni i dyfrze na Motul Gear 75w90

- Gwintowane zawieszenie AP

- Komplet wahaczy Lemforder

- Stabilizatory H&R 21mm

- Hamulce S4 B6/7 345mm Zimmermann Coat-Z perforowane + Ferodo DS + kierownice powietrza z VW Phaeton ( dzięki DEV )

- Przewody hamulcowe w stalowym oplocie

- Płyn hamulcowy Motul RBF 600 DOT4

- Wymiana obu DV na 710P

- Wymiana węży podciśnień na silikon niebieskie

- Wymiana F-Hose

- Wymiana napinacza + łańcuch 4-6 cylinder

- Uszczelnienie góry

Lalka dostała trochę gratów:

DSC_1233.JPG

DSC_1234.JPG

DSC_1238.JPG

DSC_1241.JPG

Trochę fot z montażu:

IMG-20150307-WA0001.jpeg

IMG-20150228-WA0008.jpg

IMG-20150228-WA0010.jpg

Edytowane przez emay

Opublikowano

Jak po zmianie stabilizatorów?

Opublikowano
  • Autor

Jak po zmianie stabilizatorów?

żyleta, warte swojej kasy. Wiadomo oponki pewnie teraz szybciej powiedzą papa :D

Opublikowano

Robi robote. Czekam aż wejdziesz z modami do środka [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

O kurde, z zewnatrz wyglada jak moja ale w sedanie :D chyba trzeba sie zgrac na zrobienie wspolnej foty pod mm :)

Opublikowano
  • Autor

DSC_1246.JPG

274 KM/421 Nm - wydech seria z katalizatorami

Edytowane przez emay

Opublikowano

W dobre ręce wpadła ^_^

Opublikowano

Zdrowa :decayed:

Będę miał do sprzedania mój sterownik z programem od EcuProject na 335KM i 494Nm z usuniętym immo, podłączasz i jeździsz, chętny?

Opublikowano

pojeździłby :)

Opublikowano
  • Autor

Zdrowa :decayed:

Będę miał do sprzedania mój sterownik z programem od EcuProject na 335KM i 494Nm z usuniętym immo, podłączasz i jeździsz, chętny?

Nie mam nowych turbin tak jak Ty. Softa raczej w Jetronik zrobię.

Opublikowano

A to do Ciebie leciały na sobote OZ`ty? :decayed: Miłego użytkowania :wink:

Opublikowano

Jak temperaturka z tymi ic'kami? Mierzyłeś?

Opublikowano

spawałeś uchwyty do collerów żeby powiesic na seryjnych wieszakach czy masz je tylko na tych blaszkach zamocowane?

Opublikowano

Kolego, auto marzenie, idealne :kox:

Opublikowano

BTW jakbyś chciał zamienić przednie fotele na recaro w niebieskiej alcantarze to pisz pw ;)

Opublikowano
  • Autor

Jak temperaturka z tymi ic'kami? Mierzyłeś?

Zmierze w sobotę.

spawałeś uchwyty do collerów żeby powiesic na seryjnych wieszakach czy masz je tylko na tych blaszkach zamocowane?

Uchwyty i wieszaki dospawane. Wszystko względem Oem.

Mierzyłem dzisiaj temperaturę w dolocie. Powiem Wam, że jestem mega zadowolony. Przy 17 stopniach na dworze temperatura w zależności od szybkości potrafiła wahać się od 33 do 40. Powyżej 40 to jedynie jak stałem na światłach. Zaznaczam, że założyłem kierownice OEM, trochę je dociąłem i posiadam halogeny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.