Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Teak Brown Audi A4 2.0 TDI 143KM CAGA 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

przez ponad 3 lata jeździłem czarną A4 B7 BRD z 2007 roku w sline. Przyszedł czas na zmianę, więc rozpocząłem poszukiwania nowszego modelu - w grę wchodziły A4 B8 i A5 ze wskazaniem na to drugie. Od kilku miesięcy patrzyłem za ciekawym egzemplarzem, aż w końcu 15km od mojego domu pojawiło się na sprzedaż A4 B8 2.0 TDI 143KM z 2011 roku. Salon PL, garażowany, jeden właściciel, przebieg znikomy. Pojechałem je zobaczyć i 3 dni później stało już w moim garażu.

Silnik: 2.0 TDI CAGA

Skrzynia: multitronic

Przebieg: 43tys km :naughty:

Kolor: Teak Brown

Wnętrze: Jasna skórzana tapicerka N5W/GR, siedzenia regulowane elektrycznie

Wyposażenie:

  • bixenon z LED przód
  • servotronic
  • PDC tył
  • klimatronic 3 strefowy
  • 4 x elektryczne szyby
  • elektryczne podgrzewane lusterka boczne
  • bluetooth
  • tempomat
  • brak systemu start/stop :banan:
  • czujnik zmierzchu i deszczu
  • radio Audi Concert
  • rolety tylnych bocznych szyb
  • 2 komplety felg aluminiowych lato/zima w oszałamiającym rozmiarze 16"

Plany modyfikacji:

  • chip / turbo CAHA+cooler+chip; koszty znam, teraz muszę przekalkulować
  • MMI 3G+
  • felgi w normalnym rozmiarze
  • lusterko wewnętrzne fotochrom + High Beam Assist
  • Audi Hold Assist
  • Audi Drive Select
  • PDC przód + wizualizacja przód/tył na MMI
  • pakiet oświetlenia wewnątrz
  • kierownica 3 ramienna z łopatkami jak się trafi kiedykolwiek w moim kolorze
  • być może sline zewnętrzny + wydech z 3.0 TDI na 2 strony
  • odblokowanie wszystkich znanych 'ficzerów' VCDSowych
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Edytowane przez raSheed

Opublikowano

Pogratulować.

Opublikowano

Bezawaryjności .


Jakiej srednicy felgi chcesz kupić ?

Opublikowano

fajny kolor, środek bleeee xd 3 letnie auto 50kkm i ktoś to oddał xd? Gratulacje :)

Opublikowano

Autko bardzo ładne :) jak chcesz mam fajne felgi które będa pasić.

Opublikowano

Fajny kolorek

Opublikowano

gratulacje i powodzenia w modach :wink:

Opublikowano

bezawaryjności :)

Opublikowano

będziesz Pan zadowolony !!! dziewiczy przebieg i nawet jasne wnętrze może być gratuluje ;)

a z tą mocą i multi to nie tak łatwo jak w manualu ale podbij do Bart-S on Ci wyjaśni ocb

Opublikowano

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Świetny kolorek i autko widać że zadbane. :cool1::):thumbup1:

Opublikowano

Ladny kolor :thumbup1:

Kiera dla mnie brdzo droga

Opublikowano

Przecież swoją kierę mozesz sprzedać wtedy wyjdzie taniej . Dobra kiera z poduchą musisz liczyć ok 1100 zł

Opublikowano
  • Autor

Felgi wpadną 18"...no może 19 ;) co do kierownicy, to na spokojnie będę szukał, jakoś w b7 mi bardziej przeszkadzała 4ramienna.

Opublikowano

No Laleczka [emoji768] [emoji106]

Opublikowano

Felgi wpadną 18"...no może 19 ;) co do kierownicy, to na spokojnie będę szukał, jakoś w b7 mi bardziej przeszkadzała 4ramienna.

Witaj,

Jaki masz u Siebie zawias? Do 1BA to pewnie 18" max?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Zawsze można obniżyć .

Opublikowano

Ładny sedan.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.