Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pionek vs Sony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przedstawie wam 2 modele pionek http://www.allegro.pl/item157088829_pioneer_deh_p5900mp_5900_mp_nowe_2007_gwarancja.html

sonacz http://www.allegro.pl/item158751222_sony_cdx_gt616_w_wa_wysylka_gratis_nowosc.html

napiszcie drodzy koledzy ktory z powyzszych waszym zdanie jest warty wiekszej uwagi i kupna a moze macie cos innego w podobnej cenie na oku chetnie zobacze z gory dzieks

Opublikowano

Bez patrzenia Pioneer :one: Poszukaj coś jeszcze z Alpine

Opublikowano

pionek.

Opublikowano

pionek deh-p6800mp zobacz takiego, niewiele droższy a chyba z wyższej półki!! :564:

Opublikowano

pionek

Opublikowano

Moim zdaniem popatrzyłbym jeszcze na kolor obudowy żeby to nie wyglądało jak "oaza na pustyni" w naszych wozikach ;)

Opublikowano

pioneer, żadne tam sony....

Opublikowano

Iverson - z tej samej półki :D

Opublikowano

pinek najlepiej z czerwonym podswietleniem idealnie by sie komponowal nocna pora :one:

Opublikowano
Bez patrzenia Pioneer

:one:

Opublikowano

Becker traffic pro 7280 poszukaj tego radia . jest z nawigacją a jak je zainstalujesz to bedzie wygladało jak oryginał.....

Cena około 500zl :):) :564:

Opublikowano

Ten alpajn 7876 z linku Murzyna jest godny uwagi !!!

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi sadze ze pionek bedzie najwlasciwszy choc alpine prezetuje sie tez okazale ale wg.mnie ma nieco za duzo srebrnego w obudowie... pozdrwiam :a4fan:

Opublikowano

ujeżdżam już trzeciego Pioneera i zajechać żadnego nie mogę ( codziennie kilkanaście razy zdejmowany panel ) i tak przez lata, i dynamika dźwieku w szerokim tego słowa znaczeniu jest taka że Sony moze o takiej pomażyć ;)

i pamietaj kupuj tylko nowe, żadnych używek ! , wierz mi widziałem wiele przypadków na Allegro - nie wszystko złoto co się świeci ;)

Opublikowano

Co prawda to prawda, ze pionki sa nie do zajechania.. Ale powiem wam tak, zaden pionek nie umywa sie do sony cdx c90r ! zaden, nawet dex p9 dex p99 czy deh945 :)

Opublikowano

Pionek jest niezły ale wolałbym tego:

http://www.pioneer.pl/pl/products/25/121/61/DEH-P5800MP/index.html

A osobiście plecałbym te radyjka:

http://www.blaupunkt.com/pl/7645805310_main.asp

http://www.blaupunkt.com/pl/7646583310_main.asp

Daruj sobie kompletnie odtwarzacze ze srebrnymi plastikami bo będzie nędza.

Czyli koniecznie czarne lub mocno ciemne stalowe

Druga sprawa to czerwone podświetlenie - musi być bez gadania.

Jak masz możliwość szukaj po niemieckich stronach - blaupunkty dostaniesz poniżej 200Euro spokojnie, pionek bedzie troszkę tańszy.

Opublikowano

jakby ktoś się pytał to ja mam Sony CDX gt300 i jestem zadowolony. Nie mam nadzwyczajnych wymagań i mi wystarczy. Gra konkretnie i ładnie się komponuje z resztą kokpitu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.