Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na telefon w podłokietniku, demontaż


hejneken

Rekomendowane odpowiedzi

i jak podpowie ktoś jak to wyjąć, tak krok po kroku, zdjęcie wstawiłem, drażniące jest to dlatego chce sie tego pozbyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta dolna zapadka się nie odsuwa by to wypiąć ??

jak nie to poprostu wyszarp to i już zapewne są śrubki od dołu z wkładu wkręcane albo na 3m montowane ..

kombinuj i rwij :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozbierz caly środek wypnij z mocowań zamsz powiedzmy i od spodu zapewne beda srubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś wystarczy wywalenie samego uchwytu na telefon to poniżej macie filmik jak się go wyciąga:

Edytowane przez iDybeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Nokie do tego uchwytu w podłokietniku,ale nie ładuje telefonu.Jaka jest przyczyna?Może ktoś podpowie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam te nokie były ładowane tylko z ładowarek z bolcem, a ten uchwyt takowego nie posiada, jest to tylko komunikacja z systemem głośno mówiącym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam te nokie były ładowane tylko z ładowarek z bolcem, a ten uchwyt takowego nie posiada, jest to tylko komunikacja z systemem głośno mówiącym.

Dzięki serdeczne za odpowiedz,tak myślałem że tak będzie bo w menu telefonu brak aplikacji ustawień odnośnie baterii.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od telefonów :) Może tutaj odświeżę.

Mam taki sam uchwyt na telefon w podłokietniku. Wymontowałem.

Telefon Xperia Z3 łączy mi się z oryginalnym bluetooth. Paruje i elegancja francja. Importuje kontakty. Połączony.

Dzwoni do mnie żona, odbieram, słyszę żonę jednak ona nie słyszy tego co ja mówię.

Uszkodzony oryginalny mikrofon? Gdzie się znajduje?

Jakaś opcja? Jakieś ustawienia? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem, że jedyna opcja to jego uszkodzenie? Nikt o żadnych opcjach, bezpiecznikach, nie słyszał?


Dobra, jest tam mikrofon . Wtyczka od niego luźno strasznie wchodzi w gniazdo powyżej. Pytanie, jak sprawdzić czy to on jest uszkodzony a nienp.przewod. Kupno nowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...