Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na telefon w podłokietniku, demontaż


hejneken

Rekomendowane odpowiedzi

Stary droga przez mękę. Przerabiałem ten temat ostatnio i jednym słowem lipa :kwasny:
Przykręcony masz ten stelaż do bocznych ścianek?

Edytowane przez Gregory87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary droga przez mękę. Przerabiałem ten temat ostatnio i jednym słowem lipa :kwasny:

Przykręcony masz ten stelaż do bocznych ścianek?

Do podłoża :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt wyjeżdża Ci do góry? czy na sztywno jest? u Ciebie może da rade go wymontować, chyba że też jest przykręcony takimi śrubkami na torx 15

1def871cc6a25479med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, próbuje go wypchać palcami od dołu, lekko się podnosi i stawia opór :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to droga przez mękę przerabiałem i poporstu masakra trzeba cały podłokietnik rozebrać albo rwać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zostawić ten uchwyt jak jest, bo łokieć widać że ładny a jak zaczniesz grzebać to możesz go pokaleczyć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to droga przez mękę przerabiałem i poporstu masakra trzeba cały podłokietnik rozebrać albo rwać :D

amaradaar jak ten uchwyt jest przymocowany ? na jakieś zatrzaski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam żę na te same uchwytki co dał kolega fotkę.. ale ja miałem też wysuwany wiec musiałem z boku to powyrywac :D

ale ja bym na twoim miejscu od gówy poczynając odrywał pokolei az dojedziesz do wkrętów chyba żę ktoś to na klej przywalił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam żę na te same uchwytki co dał kolega fotkę.. ale ja miałem też wysuwany wiec musiałem z boku to powyrywac :D

ale ja bym na twoim miejscu od gówy poczynając odrywał pokolei az dojedziesz do wkrętów chyba żę ktoś to na klej przywalił :D

Jutro wezmę się za ten uchwyt, jest mi on kompletnie niepotrzebny, telefonu do niego nie mam a po za tym mam wbudowany bluetooth łączę się ze smartphone'm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działaj działaj i daj znać jak Ci poszło, jak będziesz miał te śrubki to na początku spróbuj delikatnie je ruszyć kluczykiem(torx 15) może będziesz miał farta i ta miedziana tulejka nie obrobi się w ściance schowka :P Ogólnie winowajcą jest ta niebieska masa utwardzająca do gwintów, gdyby jej nie było śrubki wykręciło by się bez najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też z tym walczyłem i skończyło się na siłowym rozwiązaniu. ten co wymyślił ten sposób montażu zasługuje na specjalną nagrodę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tem sam problem w aucie BT więc uchwyt zbędny, zdemontowałem tylko sam uchwyt i miejsca jest praktycznie tyle samo co w zwykłym tyle że na dole jest podstwka o wys ok 2-3mm czyli w miczym nie przeszkadza. A w każdej chwili można uchwyt wsadzić i jest to ten sztywny nie wysuwany.

[/url]">http://3587bea3b0a0c9d0med.jpg

[/url]">http://7cb62b6791a23401med.jpg

ccf489e4a2a45034med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak to zdemontowałeś ??? u mnie patrzyłem nie ma ZADNYCH srubek, trzeba chyba cały podłokietnik wyciągac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak to zdemontowałeś ??? u mnie patrzyłem nie ma ZADNYCH srubek, trzeba chyba cały podłokietnik wyciągac

To jest na klips, jeśli ori to masz to samo z przodu jest zapadka wcisnąć i szarpnąć, wyskoczy z pewnością.

Śrubka jest pod spodem jeśli chcesz zdemontować i tą dolną część.

Edytowane przez Kriss1322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a majac cos takiego w podlokietniku jest to zestaw glosnomowiacy do tel czy bt jak to moge sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...