Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B8 1,8TFSI 160KM, QUATTRO, S-LINE- moja :)))


boltruk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów,

Z dumą prezentuję moją ukochaną, piękną i wspaniałą A4 eskę :)

623984620d2f7196med.jpg

4b417c2347e7c122med.jpg

c0ebbb807c2a746cmed.jpg

69f5b9c8fe31826amed.jpg

115350243f49c709med.jpg

Ledy, quattro, navi, follow home, itd, itp.

Może czego brak: podgrzewanych foteli :)

Stan naprawdę idealny, skóry niezniszczone. Przesiadłem się z Forda więc dla mnie to jest Perełka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne auto i fajna baza do modów.. coś planujesz zmieniać? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka ze słusznym napedem

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ukochana, piekna, ..." musisz z tym troche uwazac bo to jest DER Audi , czyli ON :decayed:. Piekna, ukochana moze byc DIE Heidi, ale to tez nie jest prawda :grin:

Fajna sztuka. :thumbup1: Zmienic lancuch i cieszyc sie jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki i bezawaryjności. środek masz taki sam jak ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Wszystkim. Niestety trochę się podłamałem. Auto ma 170tyś przebiegu i gdy czytam te wszystkie informacje na temat łańcucha i napinacza rozrządu to wszystko mi się w żołądku przewraca. Nie wiem już co mam robić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czym przejmować, przecież to są oczywiste wymiany które dotyczą każdego z nas. Żeby tylko takie zmartwienia nas dotyczyły ;) Poza tym masz ładne autko i nie myśl o tym co normalnie wynika z eksploatacji tylko jakiego pierwszego MODA zrobisz :naughty::naughty::naughty::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli mam wymieniać, pomimo tego że nie ma żadnych dźwięków, huku itd, itp? :)

Kurczę niejednoznaczna Twoja odpowiedź Krystian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki rodzyn:) chyba przy a4 tylko tak jest...co nie? Sam nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem jak w b8 dlatego pytam :) bo w b7 były wew i zew .

Sam szukałem b8 ale niestety ciężko znaleźć dobre auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli mam wymieniać, pomimo tego że nie ma żadnych dźwięków, huku itd, itp? :)

Kurczę niejednoznaczna Twoja odpowiedź Krystian :)

Nie wiem jak jest u Ciebie w silniku TFSI z pewnością jest tu wielu kolegów posiadających większą wiedzę ode mnie, ale w moim przypadku wymiana kompletnego rozrządu z pompą wody jest zalecana przy 210 tyś. km. I to nie wynika z tego powodu że jak przekroczysz ten próg to ma się już zepsuć czy zerwać, tylko tak przewiduje producent :) dla bezpieczeństwa silnika.

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli mam wymieniać, pomimo tego że nie ma żadnych dźwięków, huku itd, itp? :)

Kurczę niejednoznaczna Twoja odpowiedź Krystian :)

Nie wiem jak jest u Ciebie w silniku TFSI z pewnością jest tu wielu kolegów posiadających większą wiedzę ode mnie, ale w moim przypadku wymiana kompletnego rozrządu z pompą wody jest zalecana przy 220 tyś. km. I to nie wynika z tego powodu że jak przekroczysz ten próg to ma się już zepsuć czy zerwać, tylko tak przewiduje producent :) dla bezpieczeństwa silnika.
Przepraszam ale nie zgodze sie wogole bo z tego co mi wiadomo auto jest na łańcuchu i pasku . Pasek kontrola 180 tys i 5 lat,aa łańcuch dopóki nie zacznie hałasów ac . Vw czy jak kto woli audi nie przewiduje wymiany łańcucha dla żadnego ze swoich silników . Ano terminowo ani dla bezpieczeństwa . Dla bezpieczeństwa można sobie samemu wymienić Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli mam wymieniać, pomimo tego że nie ma żadnych dźwięków, huku itd, itp? :)

Kurczę niejednoznaczna Twoja odpowiedź Krystian :)

Nie wiem jak jest u Ciebie w silniku TFSI z pewnością jest tu wielu kolegów posiadających większą wiedzę ode mnie, ale w moim przypadku wymiana kompletnego rozrządu z pompą wody jest zalecana przy 220 tyś. km. I to nie wynika z tego powodu że jak przekroczysz ten próg to ma się już zepsuć czy zerwać, tylko tak przewiduje producent :) dla bezpieczeństwa silnika.
Przepraszam ale nie zgodze sie wogole bo z tego co mi wiadomo auto jest na łańcuchu i pasku . Pasek kontrola 180 tys i 5 lat,aa łańcuch dopóki nie zacznie hałasów ac . Vw czy jak kto woli audi nie przewiduje wymiany łańcucha dla żadnego ze swoich silników . Ano terminowo ani dla bezpieczeństwa . Dla bezpieczeństwa można sobie samemu wymienić

Kolego ja nie napisałem że w silniku z łańcuchem jest jakiś zalecany przebieg wymiany gdyż tak jak piszę nie posiadam takiej wiedzy odnośnie tych silników :) A co do TDI to cytuje mojego mechanika z VW & AUDI który zajmuje się tymi autami już ponad 20 lat, tak więc wydaje mi się że tu nikogo w błąd nie w prowadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli mam wymieniać, pomimo tego że nie ma żadnych dźwięków, huku itd, itp? :)

Kurczę niejednoznaczna Twoja odpowiedź Krystian :)

Nie wiem jak jest u Ciebie w silniku TFSI z pewnością jest tu wielu kolegów posiadających większą wiedzę ode mnie, ale w moim przypadku wymiana kompletnego rozrządu z pompą wody jest zalecana przy 210 tyś. km. I to nie wynika z tego powodu że jak przekroczysz ten próg to ma się już zepsuć czy zerwać, tylko tak przewiduje producent :) dla bezpieczeństwa silnika.

To co przewiduję producent nie jest zadnym wyznacznikiem , przykład silniki 1.4 tfsi na łańcuchu a często wymiana przy przebiegu 50 tyś . Oczywiscie jezeli nic się nie dzieje nie hałasuje to nie ma co się przejmować .

Jakie spalanie masz w tym 1.8 tfsi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna . Tu jest sline wewnętrzny ttylko ?

ta sztuka ma tylko s-line wew. ogólnie w B8 jest jak w B7 czyli można mieć i zew. i wew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...