Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego świetną kolekcję masz:) rodzina VAG jest super do roboty bo masa części i w ogóle:) a jak temat tego golfa co wspominałeś wcześniej od kolegi ze spotu? udało się dogadać cene?

a felgi z B5 posprzedawałeś czy jeszcze masz te wszystkie komplety?

Opublikowano
  • Autor

Zmontowałeś już te światła ? :)

gdzie tam,na razie ciecie giecie :P

Kolego świetną kolekcję masz:) rodzina VAG jest super do roboty bo masa części i w ogóle:) a jak temat tego golfa co wspominałeś wcześniej od kolegi ze spotu? udało się dogadać cene?

a felgi z B5 posprzedawałeś czy jeszcze masz te wszystkie komplety?

tak udalo,kupilem co za cale £1200 z wysylka :P co do felg to mam caly czas,musze sie wziasc i jakies fotki porobic i powystawiac

tak od tylu,nic nie ruszone

ledy10_zpsyn3hmsjt.jpg

tak juz wsadzone

ledy8_zpsnjfnabbf.jpg

ledy9_zpswhtx0eyq.jpg

ledy6_zpst0buxm0s.jpg

ledy2_zpsjcy4lfod.jpg

te szpary mysle uzupelnic plastikiem i calosc pomalowac jakims szprejem chrom

ja swoje pocialem,mam nadzieje ze bedzie dzialac i ze nic nie uszkodzilem LOL,powód jest prosty,nie chcialem miec problemu z zalozeniem na auto i z parowaniem lamp,tylko je skleic czym dobrym przezroczystym i na auto,btw jak moge sprawdzic je na którko?który kolor bedzie + a któty masa?

ledy1_zpsd1atdiy3.jpg

ledy3_zpsp7ergrye.jpg

ledy7_zpswcakk9fr.jpg

Opublikowano

Witaj

Ładnie tutaj działasz;)

Jeżeli audi sie szanuje, to nic się im nie stanie jak pomylisz plus z minusem, diody nie powinny zaświecic z racji przewodzenia w jedna stronę,

Chyba że byli złosliwi i stablizatory napięcia nie mają pętli przeciw zwarciowej lub pomylenia kierunków.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki,sprawdze to na któko i zobaczymy

Opublikowano

Masa brązowy lub czarny, dwa pozostałe to ramka lub całość.

Opublikowano
  • Autor

moze podpowiesz jeszcze jak z elektyrka zeby to nie walilo po liczniku?twoje dobrze sie sprawuja?

stabi1_zpsdmtx3zbl.jpg

stabi_zps30uhqltq.jpg

doszedl stabi rs4 w promo cenie,oraz trafilem 3cia felge...jeszcze jedna i mamy komplet ;)

Opublikowano

jaka to promo cena? Bo ja dałem 70zł z wysyłką za swój :banan:

Opublikowano
  • Autor

Niezle!!ja dałem £30 łącznikami jak na fotce,nawet w miarę dobre

Opublikowano

czasem sie trafi okazja, trzeba szukać, jak bys widział gdzieś tylni zderzak dtm o daj znać

Opublikowano

Myślę że światła będą kozacko wyglądały na aucie;) Wytrwałości i cierpliwości :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co taka cisza , dawaj fotki . :wink:

Opublikowano
  • Autor

hehe,auto pomalowane gotowe mozna powiedziec,ale fote na razie nie daje bo pazdziochowato wyglada,jak wpadnie zawias i felga dopiero cos pstrykne

Opublikowano

hehe,auto pomalowane gotowe mozna powiedziec,ale fote na razie nie daje bo pazdziochowato wyglada,jak wpadnie zawias i felga dopiero cos pstrykne

Dawaj dawaj fajny projekt dobrze się to czyta i podziwia postępy .

Opublikowano

jest kosa;) pokaż nowe felgi a nie trzymasz w tajemnicy;p

Opublikowano
  • Autor

felgi wiadomo bylo od poczatku,zadna tajemnica rotory z rs5 ;)

Opublikowano

Wszystko w tajemnicy trzymasz . wrzuć fotki z postępu prac . :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Widze kolego ze jestes z sw 20 ja mieszkam sw16 streatham. I furka sie tu grubo szykujee :) widze musze ja zobacZyc na zywca :D heh to kiedy jakis spocik na piwko albo rezanko ?? :D:D

Opublikowano
  • Autor

Widze kolego ze jestes z sw 20 ja mieszkam sw16 streatham. I furka sie tu grubo szykujee :) widze musze ja zobacZyc na zywca :D heh to kiedy jakis spocik na piwko albo rezanko ?? :D:D

siema,tak...mamy nie daleko,15min :P jak cos zapraszam,co do piwka to preferuje mocniejsze trunki :P

Opublikowano

Jak postępy bo ciekawy projekt się wydaję :D

Opublikowano

Jak postępy bo ciekawy projekt się wydaję :D

Zero fotek :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.