Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)


rs4wagon

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego świetną kolekcję masz:) rodzina VAG jest super do roboty bo masa części i w ogóle:) a jak temat tego golfa co wspominałeś wcześniej od kolegi ze spotu? udało się dogadać cene?

a felgi z B5 posprzedawałeś czy jeszcze masz te wszystkie komplety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmontowałeś już te światła ? :)

gdzie tam,na razie ciecie giecie :P

Kolego świetną kolekcję masz:) rodzina VAG jest super do roboty bo masa części i w ogóle:) a jak temat tego golfa co wspominałeś wcześniej od kolegi ze spotu? udało się dogadać cene?

a felgi z B5 posprzedawałeś czy jeszcze masz te wszystkie komplety?

tak udalo,kupilem co za cale £1200 z wysylka :P co do felg to mam caly czas,musze sie wziasc i jakies fotki porobic i powystawiac

tak od tylu,nic nie ruszone

ledy10_zpsyn3hmsjt.jpg

tak juz wsadzone

ledy8_zpsnjfnabbf.jpg

ledy9_zpswhtx0eyq.jpg

ledy6_zpst0buxm0s.jpg

ledy2_zpsjcy4lfod.jpg

te szpary mysle uzupelnic plastikiem i calosc pomalowac jakims szprejem chrom

ja swoje pocialem,mam nadzieje ze bedzie dzialac i ze nic nie uszkodzilem LOL,powód jest prosty,nie chcialem miec problemu z zalozeniem na auto i z parowaniem lamp,tylko je skleic czym dobrym przezroczystym i na auto,btw jak moge sprawdzic je na którko?który kolor bedzie + a któty masa?

ledy1_zpsd1atdiy3.jpg

ledy3_zpsp7ergrye.jpg

ledy7_zpswcakk9fr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ładnie tutaj działasz;)

Jeżeli audi sie szanuje, to nic się im nie stanie jak pomylisz plus z minusem, diody nie powinny zaświecic z racji przewodzenia w jedna stronę,

Chyba że byli złosliwi i stablizatory napięcia nie mają pętli przeciw zwarciowej lub pomylenia kierunków.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze podpowiesz jeszcze jak z elektyrka zeby to nie walilo po liczniku?twoje dobrze sie sprawuja?

stabi1_zpsdmtx3zbl.jpg

stabi_zps30uhqltq.jpg

doszedl stabi rs4 w promo cenie,oraz trafilem 3cia felge...jeszcze jedna i mamy komplet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,auto pomalowane gotowe mozna powiedziec,ale fote na razie nie daje bo pazdziochowato wyglada,jak wpadnie zawias i felga dopiero cos pstrykne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,auto pomalowane gotowe mozna powiedziec,ale fote na razie nie daje bo pazdziochowato wyglada,jak wpadnie zawias i felga dopiero cos pstrykne

Dawaj dawaj fajny projekt dobrze się to czyta i podziwia postępy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze kolego ze jestes z sw 20 ja mieszkam sw16 streatham. I furka sie tu grubo szykujee :) widze musze ja zobacZyc na zywca :D heh to kiedy jakis spocik na piwko albo rezanko ?? :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze kolego ze jestes z sw 20 ja mieszkam sw16 streatham. I furka sie tu grubo szykujee :) widze musze ja zobacZyc na zywca :D heh to kiedy jakis spocik na piwko albo rezanko ?? :D:D

siema,tak...mamy nie daleko,15min :P jak cos zapraszam,co do piwka to preferuje mocniejsze trunki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...