Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2.0 TFSI quattro S-line 18" Avant 211KM 6-speed Manual


Thom4s

Rekomendowane odpowiedzi

jest petarda! gratuluję auta, foteli MEGA zazdroszczę.. czyli jednak A4... znaleźć A5 nie jest tak prosto :/ widzę, że wróciłeś do PL na stałe? wpadnij kiedyś na spot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest petarda! gratuluję auta, foteli MEGA zazdroszczę.. czyli jednak A4... znaleźć A5 nie jest tak prosto :/ widzę, że wróciłeś do PL na stałe? wpadnij kiedyś na spot ;)

Dzięki Jędrek. Padło na A4, bo bliżej, konkretny sprzedawca, niemalowana, ori przebieg i rozwiązany problem oleju. No i fajny wypas. Dobrą A4 podobnie jak A5 też ciężko znaleźć, jak się wie czego chce. Do Polski jeszcze na stałe nie zjechałem, po prostu częściej przyjeżdżam. Jak będę w kwietniu to zawitam na spot obowiązkowo. ;)

RS-owe fotele widzę bardzo pożądane na forum, :) ale fakt na długie trasy sprawdzają się idealnie, no i oczywiście w zakrętach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są od S4 nie od RS :)

RS masz tutaj

http://allegro.pl/audi-rs4-a4-tapicerka-fotele-boczki-i4985556423.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro

Fotele fajne bo nie mają oznaczeń, ale zauważyłem że w benzynie 2.0TFSI Q często takie występują.

Tu np też są takie :)

http://allegro.pl/audi-a4-s-line-2-0t-211km-alcantara-bixenon-led-i5059072588.html

PS jakieś mody oprócz mocy przewidziane ?

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było czasem tak, że te fotele, które wkleiłeś były opcją w RS-ach, a w standardzie były te co ja mam? Bo widziałem wiele RS6 z takimi fotelami jak u mnie... :eusathink:

Tak jak pisałem, jedyne mody, które przewiduję to program i koła na wiosnę.

Zastanawiam się też nad większym coolerem od 3.0 biTDI i downpipe takim -> http://allegro.pl/downpipe-audi-a4-a5-2-0-tfsi-katalizator-100cpsi-i5040351277.htmlbo to katalizator najbardziej blokuje przepływ spalin w tym silniku.

Wydech zostaje na 100% ori, bo z tego co czytałem seryjny jest już dość luźny i daje radę. :whistling: Poza tym nie chcę głośnego auta, bo w trasie głowa mi pęknie po 10h jazdy. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak będę w kwietniu to zawitam na spot obowiązkowo. ;)

wpadaj, wpadaj. trzeba się w końcu poznać w realu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w trasie głowa mi pęknie po 10h jazdy. :rolleyes:

Halas bardzo przeszkadza na takich trasach.2.0 benzyna punktuje tutaj bardzo :). 10h brzmi na Salzburg albo Stuttgart..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trasie głowa mi pęknie po 10h jazdy. :rolleyes:

10h brzmi na Salzburg albo Stuttgart..?

Amsterdam - 1140km. Mój rekord to 9h od drzwi do drzwi, ale jechałem w nocy. Normalnie to 12h+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx , zebys wiedzial ze bardzo trudno znalezc A5, ja szukalem kilka miesiecy i dałem sobie w koncu spokój i tez kupilem A4 , tych jest od groma i zdecydowanie łatwiej znalezc cos konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku było odwrotnie, szukałem usilnie A4 i kupiłem A5 :decayed: tylko to było prawie 4 lata temu i te auta były sporo młodsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

trochę z innej beczki czy to nie Twoja ex b6 była niedawno na sprzedaż lekko puknięta i ogołocona z pakiektu s-line ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszło zeby zużyciem oleju (a raczej jego brakiem ) sie chwalić w liście wyposażenia :P

Fajne fotele i męski silnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do czego to doszło zeby zużyciem oleju (a raczej jego brakiem ) sie chwalić w liście wyposażenia :P

:grin:

Kultura pracy, potencjal tego silnika góruje nad jednostkami konkurencji. Te wady(olej, łańcuch) są tak głupie ze wyglądają na zaplanowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

trochę z innej beczki czy to nie Twoja ex b6 była niedawno na sprzedaż lekko puknięta i ogołocona z pakiektu s-line ?

Masz linka? Chętnie zobaczę co się z nią dzieje.

Do czego to doszło zeby zużyciem oleju (a raczej jego brakiem ) sie chwalić w liście wyposażenia :P

Fajne fotele i męski silnik ;)

:D

Silniczek naprawdę fajny. Jak na tak ciężką budę, samochód jest zwinny i nie czuje się tej masy. Ciekawe jak będzie po programie. :) Z tego co czytałem, to te silniki fabrycznie mają bonusy, coś koło 220-225km w serii.

Co jest nie tak z łańcuchem? Oświeci mnie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

trochę z innej beczki czy to nie Twoja ex b6 była niedawno na sprzedaż lekko puknięta i ogołocona z pakiektu s-line ?

Masz linka? Chętnie zobaczę co się z nią dzieje.

to ta, czy to nie Twoja ex ?

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-gaz-quattro-uszkodzony-przod-C35121584.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobna, ale mój był 2002r

Dobrze wiedzieć, że zamiast 211 ma się 235km. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...