Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Taak, masz procka Qualcomm więc po Update będzie widok satelitarny chodził przy wykupionych licencjach. 

Ok teraz kontakt do @Deniro lub @H4mm3R gdyż mam z nim też kontakt a powinien ogarnąć temat.Aha tak lokalizacja to Przeczyce , a licencje wykupiłem narazie na miesiąc dla testów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dawid195a napisał:

A jak mi wyświetla jak na tym co wrzuciłem wersję map 2020-2021 to znaczy że mam takie mapy wgrane rozumiem ?

Tak, wpadnij to wgramy nowego softa ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aktualizuj nowego softa ponieważ stracisz możliwość Google earth na rzecz dużo gorszego MAXAR , pozostaw ten soft jaki masz i przywrócimy Google earth prawdziwe bez terminowej licencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Chciałabym korzystać z map z telefonu, Audi Connect - usługa wygasła.

Z tego co czytam nie ma opcji na przedłużenie za free tylko abonament.

Może lepiej poczekać do końca gwarancji i doposażyć o moduł Apple Car Play ?

Zależy mi tylko na mapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Jaki rocznik? Jaka nawigacja duża (z pokrętłem touch)  czy mała?

2018, z pokrętłem touch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz najprawdopodobniej mmi na procesorze Qualcomm. Są 3 wyjścia:

1. Wykupienie licencji Audi Connect Navigation & Infotainment  oraz wgranie noszego softa w ASO  obsługującego widok satelitarny i tym korzystanie z byłego Google Earth czyli widoku satelitarnego.

2. Uruchomienie Google Earth poprzez wgranie patcha (w tym celu potrzebna jest karta sim z pakietem danych, którą należy włożyć do slotu w mmi)

3. Dołożenie car play.

 

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał:

To masz najprawdopodobniej mmi na procesorze Qualcomm. Są 3 wyjścia:

1. Wykupienie licencji Audi Connect Navigation & Infotainment  oraz wgranie noszego softa w ASO  obsługującego widok satelitarny i tym korzystanie z byłego Google Earth czyli widoku satelitarnego.

2. Uruchomienie Google Earth poprzez wgranie patcha (w tym celu potrzebna jest karta sim z pakietem danych, którą należy włożyć do slotu w mmi)

3. Dołożenie car play.

 

 

nie sądziłam ze w takim aucie nawigacja z telefonu będzie jakimś „luksusem” :) 

dziekuje za podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest w Audi. Cena doposażeń przy konfiguracji auta może przekroczyć cenę wersji podstawowej  auta. 

Masz Virtual Cockpit czy zwykłe analogowe zegary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Muskel1 napisał:

Tak to już jest w Audi. Cena doposażeń przy konfiguracji auta może przekroczyć cenę wersji podstawowej  auta. 

Masz Virtual Cockpit czy zwykłe analogowe zegary?

virtual ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku można pomyśleć o aktywowaniu Google Earth lub widoku satelitarnego i wykupienie licencji. W obu przypadkach mapy będą pokazywane na VC. W przypadku dołożenia car play mapy będą pokazywane tylko na monitorze środkowym, natomiast na VC tylko kompas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Muskel1 napisał:

W takim przypadku można pomyśleć o aktywowaniu Google Earth lub widoku satelitarnego i wykupienie licencji. W obu przypadkach mapy będą pokazywane na VC. W przypadku dołożenia car play mapy będą pokazywane tylko na monitorze środkowym, natomiast na VC tylko kompas.

dzięki za cenne wskazówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podzielę się spostrzeżeniami z aktualizacji Audi Connect.

Otóż, po wygaśnięciu funkcji, aby dalej korzystać z Audi Connect Navigation & Infotainment oraz Audi Connect Remote & Control należy wykupić licencję na kolejny miesiąc lub rok. I teraz zaczyna się zabawa z marką premium zgodnie z hasłem reklamowym „wiesz co masz”.

Oczywiście nie ma możliwości zakupu poprzez portal myaudi w rodzimym języku, możliwości dokupienia usługi nawet się nie wyświetlają, musimy logować się na inny rynek.

Logujemy się na przykład na rynek niemiecki. Klikamy w usługę, która chcemy kupić i w formularzu, który nam się wyświetla  - mamy do wyboru: jako firma lub prywatnie. Będąc firmą, liczymy na otrzymanie faktury - więc klikamy: firma. Wprowadzamy pozostałe dane, dane karty kredytowej, potwierdzamy, przychodzi jeden sms, potwierdzamy, przychodzi 2 sms. I jesteśmy w 4 literach. zoonk. Trzeba mieć w zarejestrowany  NIP do transakcji w EU. Zakup nie możliwy do zrealizowania.

Ok., myślimy to kupujemy na osobę prywatną….ale już się nie da wycofać danych o firmie.

 Zapisane na naszym głównym koncie użytkownika na amen. Nie ma możliwości zmiany.

Na infolinii Audi doradzą, aby stworzyć na koncie głównym dodatkowego użytkownika, owszem ale wtedy wykupimy tylko Audi Connect Navigation & Infotainment, bo do zakupu Audi Connect Remote & Control musimy być użytkownikiem głównym.

Jednym słowem WIESZ CO MASZ.

Edytowane przez Chat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazanie banalnie proste - zarejestrowac VAT EU 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, musisz mieć europejski NIP, kiedyś właśnie kupywałem koledze części w Niemczech na jego polską firmę na fakturę i był do tego wymagany europejski NIP.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2021 o 10:15, Deniro napisał:

Rozwiazanie banalnie proste - zarejestrowac VAT EU 

banalne?

może samo zgłoszenie do US banalne, ale...

każdy dokonany zakup za granicą musisz udokumentować stosownym "Pitem" w US,

a przy rozliczeniu rocznym wyjaśnić US po co tego zakupu dokonywałeś.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wcześniejsze posty rozumiem, że samo przedłużenie licencji "Audi Connect Navigation & Infotainment" nie przywróci mi widoku satelitarnego?

Edytowane przez BlackM4mba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...