Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, RaV22K napisał:

[...] Pytanie  czy na codziennie z tego korzystacie czy tylko fajny bajer ?

Ja używam codziennie. Z funkcjonalności mogę jedynie otworzyć/zamknąć samochód, ale nigdy tego nie zrobiłem z aplikacji.
Głównie sprawdzam czy samochód jest zamknięty - taki pierdolec :grin:

Odnośnie błędów, to o dziwo od ponad tygodnia nie miałem żadnych problemów z aplikacją (MMI to inna bajka :thumbdown:),  w przeciwieństwie do innych osób patrząc po poprzednich komentarzach. Samochód mam z PL jeśli to ma jakieś znaczenie.

Edytowane przez sosim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych  w aplikacji my audi polska pojawiła się opcja sklepu z funkcjami na żądanie, dla mojego modelu np  jest mozliwosc dokupienia android auto /carplay w abonamencie od miesiąca do lat 3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, matbruk napisał:

Dla zainteresowanych  w aplikacji my audi polska pojawiła się opcja sklepu z funkcjami na żądanie, dla mojego modelu np  jest mozliwosc dokupienia android auto /carplay w abonamencie od miesiąca do lat 3.

 

Nie bardzo czaję. Przecież to jest w wyposażeniu na wieki wieków amen i jak masz to masz. Co tam jest w tym abonamencie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poliftach jest inaczej. Tam właśnie można wykupić albo czasowo ograniczone albo na zawsze.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vvalery napisał:

Nie bardzo czaję. Przecież to jest w wyposażeniu na wieki wieków amen i jak masz to masz. Co tam jest w tym abonamencie ?

No właśnie ja niemam android auto i mam możliwość odblokowania tego systemowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od ostatniej wersji chyba można na ciemny ekran przestawić:thumbup1: Tak u mnie wygląda:decayed:

Screenshot_20220410-201529_myAudi.jpg

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem A4 B9 z USA i pobawiłem się MMI adaptując do wersji EU ale nie mogłem przejść logowania w samochodzie aby przypisać użytkownika głównego. Pojechałem więc do serwisu i niemiły pan bez problemu przypisał mnie jako użytkownika głównego w MyAudi. Chociaż jestem w aplikacji użytkownikiem głównym to dalej nie mogę przejść logowania w samochodzie. Aplikacja nie może się połączyć z samochodem w celu niektórych funkcji np. w celu lokalizacji. W aplikacji bez problemu łączę się z samochodem przez WiFi. Udostępniam też Internet dla MMI z telefonu i bez problemu mam dostęp do radia internetowego. Mam też dostęp do usług Audi connect, oczywiście tych których licencja jeszcze nie wygasła.

Może jakieś porady oprócz tych które są w tym wątku co mogę (albo czego mi brak) zrobić aby zalogować się w MMI jako użytkownik główny?

Jeszcze pytanie co muszę zrobić aby odpalić usługi Online w samochodzie z USA ? Moje MMI ma gniazdo na kartę SIM, tylko nie bardzo chciało czytać SIM Orange. Wiem o różnicy częstotliwość GSM pomiędzy USA a EU i że sieć GSM nie będzie działać na częstotliwościach 4G/3G, ale częstotliwość 2G jest ta sama w USA i EU, więc 2G powinno działać. Tak też miałem w moim poprzednim Q3 z USA - 2G "śmigało" bez problemu.

W EU działa mi : radio z logo stacjami, radia internetowe, mam najnowsze mapy EU, aktualizowałem radary, POI, Gracenote, języki to standardowo, co tylko mogłem to zrobiłem.

Najbardziej zależy mi na lokalizacji samochodu w aplikacji MyAudi - mile widziane porady dla majsterkowicza :)

 

IMG_5634_00005.jpg

IMG_5631_00004.jpg

IMG_5630_00003.jpg

IMG_5607_00001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niema możliwości korzystania z usług audi connect w europie dla auta z USA , i niema na to obejścia jeśli chodzi o sprwadzanie lokalizacji auta czy zamykanie /otwieranie , natomiast jestem w stanie uruchomić internet 2G oraz mogę uruchomić licencje audi connect ( audi parking , google earth mapy satelitarne , informacje o korkach ,pogoda ceny paliw , pociągi  , loty itp) koszt roczny 499zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

A jeżeli fizycznie wymienię moduł GSM na wersję EU to również nie da się zlokalizować takiego samochodu? (miałbym przynajmniej 4G :) )

Moduł GPS jest przecież jednakowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Q3Quattro napisał:

Dzięki za odpowiedź.

A jeżeli fizycznie wymienię moduł GSM na wersję EU to również nie da się zlokalizować takiego samochodu? (miałbym przynajmniej 4G :) )

Moduł GPS jest przecież jednakowy.

Kup sobie airtaga i będziesz miał lokalizację na srajfonie, skoro tak Ci na tym zależy. :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie dwa lata nie miałem problemu z zalogowaniem się do Audi connect aby aktywować swoje ustawienia, bo od razu byłem widoczny i tylko najeżdżałem na swój nick i już. Teraz za każdym razem muszę się zalogować. Żeby była jasność : Wchodzę do audi connect i jestem połączony, gałka w prawo i rozwija się menu i można się zalogować w celu aktywacji swoich ustawień. No i tam d*pa już od dwóch dni. Za każdym razem po rozłączeniu trzeba się logować, a nigdy tak nie było.:wallbash: Też tak teraz macie ?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa normalnie. Nie muszę się logować. Wybrałem Audi Connect i jestem zalogowany cały czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał:

U mnie działa normalnie. Nie muszę się logować. Wybrałem Audi Connect i jestem zalogowany cały czas. 

Zalogowałem się za pomocą PIN i była opcja autopołączenia z telefonem, która nie była zaznaczena. Zaznaczyłem i teraz łączy jak przedtem. Przy user i password takiej opcji nie było. 

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, vvalery napisał:

Zalogowałem się za pomocą PIN i była opcja autopołączenia z telefonem, która nie była zaznaczena. Zaznaczyłem i teraz łączy jak przedtem. Przy user i password takiej opcji nie było. 

Ciekawe dlaczego stracił hasło do logowania. Ważne, że działa:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Ciekawe dlaczego stracił hasło do logowania. Ważne, że działa:thumbup1:

Właśnie to mnie zastanawia. Ostatnio była jakaś aktualizacja na iOS i może ona coś namieszała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vvalery napisał:

Właśnie to mnie zastanawia. Ostatnio była jakaś aktualizacja na iOS i może ona coś namieszała. 

Możliwe, po aktualizacji aplikacji myAudi na Androidzie, musiałem już kilkakrotnie od nowa wklepać dane do zalogowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem funkcje online od Audi są bardzo niestabilne. Za auta w takim przedziale cenowym nie spodziewałem się aż tylu problemów. Mam samochód raptem 3 miesiące, ale coraz są jakieś problemy z Audi Connect lub łącznością w myAudi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Muskel1 napisał:

Możliwe, po aktualizacji aplikacji myAudi na Androidzie, musiałem już kilkakrotnie od nowa wklepać dane do zalogowania.

Teraz ładuje zapisane dane i loguje automatycznie. Tak więc, żeby odczytać wiadomości Polsatowski czy WP, lub Onet i Twiter nie muszę się logować bo jest to już robione z automatu  przy włączaniu Audi connect. cho cho cho :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...