Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sosim napisał:

No ogółem straszna lipa. Pomyślałem, że może usunę użytkownika głównego i dodam na nowo to pomoże, no i teraz nawet nie mogę się zalogować w aucie... :decayed:

Spróbuj z innym adresem e-mail. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2022 o 21:40, mariusz36 napisał:

Zadzwoń lub napisz do Centrum wsparcia Audi . Najlepiej zadzwonić , ale bądź w pobliżu samochodu bo będą chcieli widzieć ekran żeby Cię połączyć . Rozumie że masz auto z EU , bo jak z Stanów lub Kanady to jest więcej kombinowania . 

Centrum Wsparcia Usług Cyfrowych dla Klientów Audi
Infolinia: 00 800 121 6780
[email protected] 

 

Zaciekawiła mnie ta informacja o samochodach z USA - jest rzeczywiście taka możliwość? Jestem akurat posiadaczem A4 z USA 2017r. i chociaż jestem przypisany jako użytkownik główny do samochodu to aplikacja nie może dokonać połączenia z samochodem - zawsze otrzymuję błąd (podany jest Nr błędu, jak to ma pomóc to mogę sprawdzić dokładnie jaki). 

Dysponuję VCP / VCDS i jeżeli jest potrzeba dokonania jakichś zmian za pomocą tych interfejsów, to nie byłoby z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś opcja żeby zalgować się do audi connect   A4B9 lift z USA. Mam kod 10cyfrowy, próbuje zweryfikowac konto w aplikacji, niestety nie mogę przejść 3 kroku - logowanie w MMI, błąd połączenia. Podejrzewam że jest to problem z siecią. Samochód jest wyposażony w eSIM. Czy da się to jakoś ogranąć. Chciałbym chociaż wyrzucić wcześniejszego głównego użytkownika z MMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2022 o 08:11, Muskel1 napisał:

Spróbuj z innym adresem e-mail. 

 

Próbowałem różnych sztuczek, ostatecznie skończyło się na kontakcie z Centrum Wsparcia, ci skierowali mnie do serwisu. Trzeba czekać do pocz. września :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dokończyłem ustawianie myaudi, connect itd.

Pytanie dlaczego w apce myaudi nie widze "zasięgu" ani poziomu paliwa pod zdjęciem auta?

W aplikacji myAudi mam taki komunikat:
1255978260_PoczeniemojegoAudi.JPG.7c2249edc0b08bb514f4d996c8b62163.JPG

W zakładce "Do instrukcji" pojawia mi się PIN który mam gdzieś w MMI wpisać....pytanie gdzie ????

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, simon__75 napisał:

Dziś dokończyłem ustawianie myaudi, connect itd.

Pytanie dlaczego w apce myaudi nie widze "zasięgu" ani poziomu paliwa pod zdjęciem auta?

W aplikacji myAudi mam taki komunikat:
1255978260_PoczeniemojegoAudi.JPG.7c2249edc0b08bb514f4d996c8b62163.JPG

W zakładce "Do instrukcji" pojawia mi się PIN który mam gdzieś w MMI wpisać....pytanie gdzie ????

A jesteś zalogowany w Audi connect w aucie ? Do zalogowania słuzy user i hasło albo właśnie PIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, vvalery napisał:

A jesteś zalogowany w Audi connect w aucie ? Do zalogowania słuzy user i hasło albo właśnie PIN.

Tak.
Wczoraj zalogowałem się za pomocą użytkownika i 10cio cyfrowego kodu z kluczyka.
W myAudi na kompie cały czas mam komunikat :

2066231223_myaudi.JPG.0ec8539cba2ca9a22e10cb1856761d95.JPG
Natomiast w aplikacji na smartfonie :
Screenshot_20220822-102035_myAudi.jpg.c2a7367efca4fe71751bc61b76ffdf3f.jpg

W apce niestety nie widzę ani zasięgu ani poziomu paliwa....w sumie prócz wyposażenia i daty licencji to nie ma praktycznie nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przypisać auto do myAudi to wystarczy zadzwonić do ASO czy trzeba osobiście pojechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, H4mm3R napisał:

Żeby przypisać auto do myAudi to wystarczy zadzwonić do ASO czy trzeba osobiście pojechać?

Różnie jest. Niektórzy wymagają stawiennictwa osobistego innym wystarczy e-mail.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Muskel1 napisał:

Różnie jest. Niektórzy wymagają stawiennictwa osobistego innym wystarczy e-mail.

Od rana próbuje załatwić wizytę w ASO żeby ktokolwiek powiedział co i jak mogę z tym zrobić/aktywować.
W DE odsyłają mnie od jednego ASO do drugiego....napisałem do Wrocławia...czekam na odpowiedź.
W myAudi mam tak jakby jeszcze jeden krok do wykonania:
1420013648_Trybprywatnosci.JPG.4c2fe7778a818f929bd0b3796f5437e2.JPG
Co to jest ten tryb prywatności ?

1345541962_Poczenie.JPG.115d14d67dcd787b52478e8a5c878830.JPG
Powoli zaczyna mnie trafiać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem problemów z aktywowaniem. Utworzyłem konto, dopisałem siebie jako głównego użytkownika. Następnie napisałem e-maila do mojego serwisanta (który mnie zna), on zatwierdził wszystko i od tamtej pory działa bez zarzutów. Może miałem szczęście ale woem, że są właśnie takie przypadki, że występują jakieś problemy.  Z autami z USA już całkowicie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie miałem problemów z aktywowaniem. Utworzyłem konto, dopisałem siebie jako głównego użytkownika. Następnie napisałem e-maila do mojego serwisanta (który mnie zna), on zatwierdził wszystko i od tamtej pory działa bez zarzutów. Może miałem szczęście ale woem, że są właśnie takie przypadki, że występują jakieś problemy.  Z autami z USA już całkowicie. 

Trzeba mieć duuużo cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 21:00, Muskel1 napisał:

Są 2 możliwości:

-za pomocą triku Remore HMI_off można ponownie uruchomić GE i cieszyć się dopuki działa (nie wiadomo jak długo)

-wgrać specjalny Firmware z patchem do MMI pozwalający na czytanie mapek VW lub Skody, które są darmowe.

Witam nie u każdego to działa u mnie nie chce wczytać ge a też mam audi a 4 b9 2016 rok mieli mieli z dwie godziny i  nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Irekp74 napisał:

Witam nie u każdego to działa u mnie nie chce wczytać ge a też mam audi a 4 b9 2016 rok mieli mieli z dwie godziny i  nic 

Zobacz kiedy napisałem ten post.

Ten trick już od dawna nie działa. Jedyna możliwość przywrócenia GE to odpłatna usługa u kolegi @Deniro.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Muskel1 napisał:

Zobacz kiedy napisałem ten post.

Ten trick już od dawna nie działa. Jedyna możliwość przywrócenia GE to odpłatna usługa u kolegi @Deniro.

Faktycznie racja przepraszam nie zwróciłem uwagi ale dziękuję za wskazówkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2022 o 16:24, sosim napisał:

 

Próbowałem różnych sztuczek, ostatecznie skończyło się na kontakcie z Centrum Wsparcia, ci skierowali mnie do serwisu. Trzeba czekać do pocz. września :decayed:


Oddany do serwisu, 3h i wszystko działa jak należy, zrobione na gwarancji.
Nawet nie wiedziałem, że w samochodzie mogę zobaczyć pogodę, wiadomości, itp. Wcześniej mimo dobrego połączenia z myAudi tego nie było, czyli od początku coś szwankowało, a nawet nie wiedziałem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda, wiadomości, wolne miejsca parkingowe itd. Najwidoczniej coś było nie tak u Ciebie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, sosim napisał:


Oddany do serwisu, 3h i wszystko działa jak należy, zrobione na gwarancji.
Nawet nie wiedziałem, że w samochodzie mogę zobaczyć pogodę, wiadomości, itp. Wcześniej mimo dobrego połączenia z myAudi tego nie było, czyli od początku coś szwankowało, a nawet nie wiedziałem :D 

Dawniej miałem rozkład jazdy pociągów i odloty samolotów, city events ale teraz tego nie ma :eusathink:

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...