Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Johnu napisał(a):

Będę w ASO, dowiem się bo generalnie od sprzedawcy dostałem informację że w aucie musi być internet LTe który już mam a resztę zrobią w systemie. Będę dawał znać czy ruszy.

Nic ci to nieda , zamontowanie modulu LTE kompletnie nie daję żadnych funkcjonalności to że połączyłeś samochód z aplikacja MYaudi to nie znaczy że będzie ona działa , poza wyposażeniem kompletnie nic w aplikacji nie zrobisz

 

Nie ma możliwości wykupienia funkcji zdalnego sterowania ani podglądu samochodu z aplikacji ani też ruchu drogowego czy mapy satelitarnej , to ostatnie można obejść przez ruski serwer koszt 1000zl na rok 

 

Ogólnie z technicznego punktu widzenia niema najmniejszego problemu aczkolwiek taka polityka AUDI nie lubią importu samochodów , doposażen , przeróbek , polityka i idea jest jasna , do salonu i konfigurować

Edytowane przez Deniro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko będę cisnął temat. Obecnie wszystko się łączy działają takie usługi jak Webradio, amazon radio, wiele usług się pojawia po podłączeniu do pojazdu. Facet który zmieniał ten moduł mówi ze ma działać tylko trzeba w ASO Audi wszystko zrobić od strony formalnej, ponoć trzeba przenieść umowy Audi na dany pojazd z USA do EU. Nie wiem ile w tym prawdy o efektach będę informował czy się udało uruchomić pozostałe funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Johnu napisał(a):

Mimo wszystko będę cisnął temat. Obecnie wszystko się łączy działają takie usługi jak Webradio, amazon radio, wiele usług się pojawia po podłączeniu do pojazdu. Facet który zmieniał ten moduł mówi ze ma działać tylko trzeba w ASO Audi wszystko zrobić od strony formalnej, ponoć trzeba przenieść umowy Audi na dany pojazd z USA do EU. Nie wiem ile w tym prawdy o efektach będę informował czy się udało uruchomić pozostałe funkcje.

Nic nie wskurasz przed tobą nie jedni próbowali stanowisko AUDI jest jasne , brak wsparcie usług online dla aut z usa w Europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 20:43, mcemsi napisał(a):

Ciekawostka - po zalogowaniu w myaudi na wersję DE miałęm do wyboru zakup nawigacji w większej ilości opcji niż na stronie PL i m.in. wersję na miesiąc za 1€ (zapewne tylko jednorazową , potem już jest normalna opłata na taki sam okres ), maja też opcję wieczystą czego na PL również nie ma  .  Chwila zakupu , po czym 10sek w aucie i proszę bardzo - na miesiąc promocyjnie nawigacja jest!   Oj zacofana kraja ta Polska....

 

 

 

 

 

 

navi2.jpg

Na stronie de i pl mam to samo. Może dlatego, że mam wykupione licencje. Te same funkcje bez żadnej opcji za 1EUR lub dożywotniej.🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vvalery napisał(a):

że mam wykupione licencje

 

Chyba własnie dlatego, TERAZ też mam tak samo za wyjątkiem tych digital services o których jest mowa w wątku.  Czyli różnice widać wtedy jak jest coś DO kupienia  gdy tego nie mamy.

Edytowane przez mcemsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polifcie są dostępne inne funkcję na żądanie niż w przedlifcie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

W polifcie są dostępne inne funkcję na żądanie niż w przedlifcie.

To też prawda i cenna uwaga. Dzięki Muskel1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
próbuje od kilku dni skonfigurować aplikacje myAudi. Pierwsze nie mogłem odszukać drugiego kluczyka z numerem pojazdu ale jak w końcu go znalazłem to wpisując kod patrze, że tam jest 11 cyfr, a nie 10 ... Mam przy zapasowym kluczyku spiętą trytytką taką plastikową ramkę przezroczystą, a w niej naklejka z kodem QR i 11cyfrowym kodem oraz druga naklejka, srebrna z czarnymi znakami i tam jest 8 znaków, z czego pierwszy to litera A. 
Pacjent to Allroad B9 z 2016.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie zauważyłem zdrapki. Już połączone, teraz pora na aktualizację i licencje. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Muskel orientujesz się może jak jest z tym kodem 10- cyfrowym Vehicles Code. Wiem kiedyś zamawiałem za jakieś 250zł, teraz będąc w Audi są jakieś dziwne kombinacje i tłumacza coś że już nie wyrabiają rzeczywiście tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, w ASO twierdzą że już w ogóle nie wyrabiają kodów czy to USA czy Eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem 3 razy na infolinię, specjalnie po to żeby trafić na kogoś ogarniętego ale niestety zdaje się że wiedząc mniej ode mnie. Nic muszę kombinować dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 3 serwisach, nie można wyrobić Vehicles Code do pojazdu. Audi wycofało z asortymentu. 

Mam wykupione funkcje Remote, ale prosi o Vehicles Code, mimo że zalogowałem się w MMi jak użytkownik My audi z aplikacji.  Ma ktoś pomysł na rozwiązanie Vehicles Code, bo z tego co pamiętam nie ruszy kontrola pojazdu w aplikacji.?

IMG_20240207_232448515.jpg

IMG_20240207_232441742.jpg

IMG_20240207_232433144.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kodu nie przypiszesz siebie jako użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem to jest głupotą nie wydają tego w ogóle czy to rynek EU czy USA. Napiszę jeszcze do supportu w DE jakie przewidują rozwiązanie. Bo już nie mam pomysłu wszystko inne działa LTe, web radio, Amazon, jeżeli chodzi o funkcje Nawigacja i Informacja można wykupić w serwisie fizycznie i wgrać do auta też się dowiedzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Remote i Control nie zadziała bez Vehicles Code

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, bez kodu nic nie zdziałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...