Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, vvalery napisał:

Dawniej miałem rozkład jazdy pociągów i odloty samolotów, city events ale teraz tego nie ma :eusathink:

Niektóre funkcje zlikwidowano z czasem takie jak Twitter itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Niektóre funkcje zlikwidowano z czasem takie jak Twitter itp..

Twittera jeszcze nie dawno miałem po zalogowaniu się na moje konto, ale nie sprawdzę od razu, bo śmigam teraz Golfikiem syna. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2022 o 10:34, Muskel1 napisał:

Pogoda, wiadomości, wolne miejsca parkingowe itd. Najwidoczniej coś było nie tak u Ciebie.

Z tymi miejscami to trochę lipa, akurat u mnie w Trójmieście prawie nigdzie nie pokazuje informacji o parkingach. Z ciekawości sprawdziłem pierwszy lepszy parking w Berlinie i tam jest fajnie podana ilość wolnych miejsce, opłaty, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaaki fachura w lubuskim zmienia soft na najswiezszy po czym z licencja my audi GE zaczyna dzialac.aktualizuje mapy 2023 .wgrywa androida lub carplaya .uruchamia audi smartphone interface i jeszcze kilka funkcji.wszystko ma org. ,wystawia fv i daje gwarancje.Wszystko za ta sama kase co tutaj niektorzy na forum .Nie mowie ze tu ktos oszukuje ale wielu dziala na ukrainskich serwerach gdzie dzialanie systemu konczy sie wraz z dzialaniem ww serwera.w razie czego na priv udostepnie kontakt do tego fachury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, quadral20004 napisał:

Chlopaaki fachura w lubuskim zmienia soft na najswiezszy po czym z licencja my audi GE zaczyna dzialac.aktualizuje mapy 2023 .wgrywa androida lub carplaya .uruchamia audi smartphone interface i jeszcze kilka funkcji.wszystko ma org. ,wystawia fv i daje gwarancje.Wszystko za ta sama kase co tutaj niektorzy na forum .Nie mowie ze tu ktos oszukuje ale wielu dziala na ukrainskich serwerach gdzie dzialanie systemu konczy sie wraz z dzialaniem ww serwera.w razie czego na priv udostepnie kontakt do tego fachury.

Nie aktualizujcie softow poniewaz:

 

1.Usługa dziala tylko wtedy kiedy jest wykupione audi connect czyli 1miesiac albo 1 rok

 

2.Nie jest to mapa google earth a nowy dostawca MAXAR ktory oferuje widok atelitarny ale jest duzo gorszej jakosci niz GOogle earth

 

pozostac przy starym sofcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Deniro napisał:

Nie aktualizujcie softow poniewaz:

 

1.Usługa dziala tylko wtedy kiedy jest wykupione audi connect czyli 1miesiac albo 1 rok

 

2.Nie jest to mapa google earth a nowy dostawca MAXAR ktory oferuje widok atelitarny ale jest duzo gorszej jakosci niz GOogle earth

 

pozostac przy starym sofcie

Heh kolego fachura dziala na licencji audi.fakture wystawia.ktory tutaj na forum to zrobi i da gwar? .... zaden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie neguje niczyich usług , tylko informuje że są to dwie różne usługi 

 

:"fakture wystawia.ktory tutaj na forum to zrobi i da gwar? .... zaden" kilku sie znajdzie:)

Edytowane przez Deniro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2022 o 09:38, Muskel1 napisał:

Niektóre funkcje zlikwidowano z czasem takie jak Twitter itp..

Ja mam Twittera 

27146F68-E52F-486F-99C5-6457843D9088.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vvalery napisał:

Ja mam Twittera 

27146F68-E52F-486F-99C5-6457843D9088.png

Gdzie masz tę opcję dokładnie w aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sosim napisał:

Gdzie masz tę opcję dokładnie w aplikacji?

Klikasz w tą ikonkę osoby po prawej w rogu. Potem "połączenie z samochodem" i tam masz "usługi spersonalizowane", gdzie mam Cele myAudi, Aktualności i Twitter. Aktualności wpisywałem linki sam, bo te fabryczne Audi w Polsce są o d*pę rozbić.:naughty:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, vvalery napisał:

Klikasz w tą ikonkę osoby po prawej w rogu. Potem "połączenie z samochodem" i tam masz "usługi spersonalizowane", gdzie mam Cele myAudi, Aktualności i Twitter. Aktualności wpisywałem linki sam, bo te fabryczne Audi w Polsce są o d*pę rozbić.:naughty:

Akurat u mnie są tylko cele myAudi i aktualności. A tak z innej beczki, to jakie korzyści daje połączenie WiFi z samochodem? Używacie tego? Ja osobiście nie widzę żadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2022 o 12:45, sosim napisał:

Akurat u mnie są tylko cele myAudi i aktualności. A tak z innej beczki, to jakie korzyści daje połączenie WiFi z samochodem? Używacie tego? Ja osobiście nie widzę żadnych.

Pewnie tylko wtedy coś daje, jak ktoś ma tablet bez GSM i chce posurfować po internecie, np dzieci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2022 o 12:45, sosim napisał:

A tak z innej beczki, to jakie korzyści daje połączenie WiFi z samochodem? Używacie tego? Ja osobiście nie widzę żadnych.

Po połączeniu z wifi możesz słuchać radia internetowego webradio korzystając z pakietu internetowego  telefonu. 

20220919_121048.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i laickość moja sięga tam, gdzie wzrok mój nie sięga ... ale jako nowicjuszowi, mam nadzieję, że wybaczycie.

 

Pobrałem myAudi

Rozpocząłem proces konfiguracji / nie miałem kodu z kluczyka więc przerwałem, kiedy już wyposażyłem się w kod, aplikacja nie pytała o niego i przeszła do step 2 potwierdzanie tożsamości, co wykonałem, i ku mojemu zdziwieniu otrzymałem PDF z umową w której nie ma mowy o kosztach ...

 

"Czuję się jak dziecko we mgle" - przerwałem łączenie się z samochodem i zakładanie konta głównego użytkownika - chat my.audi.com - nie odpowiada oczekuję już z 30 minut.

 

Pytanie: Jakie są koszty w korzystaniu z apki myAudi - czytam, iż jest bezpłatna, ale czy w wersji bezpłatna jest też bezużyteczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystanie z aplikacji i aplikacja są darmowe. Jedynie funkcje na żadanie są odpłatne. Dla B9 są tylko 2 funkcję dostępne. Audi connect Navigation & Infotainment oraz Audi connect Remote & Control (tylko pojazdy posiadające eCall/bCall).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Muskel1 napisał:

Korzystanie z aplikacji i aplikacja są darmowe. Jedynie funkcje na żadanie są odpłatne. Dla B9 są tylko 2 funkcję dostępne. Audi connect Navigation & Infotainment oraz Audi connect Remote & Control (tylko pojazdy posiadające eCall/bCall).

 

 

Czyli bez skorzystania z ww. dwóch płatnych rozwiązań aplikacja myAudi .... zajmuje mi tylko miejsce na telefonie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tak do końca bezużyteczna. Nie pamiętam dokładnie czy bez wykupionych funkcji na żądaje pokazuje także aktualny przebieg i lokalizację. W każdym razie w aplikacji masz elektroniczną instrukcje obsługi, widoczne jest także wypozażenie, przeprowadzone serwisy (wASO). Pojazdy posiadające eCall/bCall z wykupionym pakietem Remote &Control mogą za pomocą aplikacji sprawdzać stan zamknięcia pojazdu, mają możliwość zamykania/otwierania auta oraz sterowanie ogrzewaniem postojowym i wentylacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Muskel1 napisał:

Może nie tak do końca bezużyteczna. Nie pamiętam dokładnie czy bez wykupionych funkcji na żądaje pokazuje także aktualny przebieg i lokalizację. W każdym razie w aplikacji masz elektroniczną instrukcje obsługi, widoczne jest także wypozażenie, przeprowadzone serwisy (wASO). Pojazdy posiadające eCall/bCall z wykupionym pakietem Remote &Control mogą za pomocą aplikacji sprawdzać stan zamknięcia pojazdu, mają możliwość zamykania/otwierania auta oraz sterowanie ogrzewaniem postojowym i wentylacją. 

A gdyby takie cudo istniało, jak historia tankowań ... bo zawsze sobie obiecuję uzupełniać w dodatkowej apce, ... ale nie wychodzi po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...