Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Dzięki.

 

A jak mogę rozpoznać czy moja jednostka obsługuje radio cyfrowe DAB? W opcjach wyboru zakresu fal mam tylko FM i AM. To oznacza że nie ma DAB czy można to jakoś włączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, speed1986 napisał(a):

Ok. Dzięki.

 

A jak mogę rozpoznać czy moja jednostka obsługuje radio cyfrowe DAB? W opcjach wyboru zakresu fal mam tylko FM i AM. To oznacza że nie ma DAB czy można to jakoś włączyć?

Dokładnie. Brak wyboru DAB, to radio bez DAB. Włączyć się nie da. Tylko wymiana na inną jednostkę z DAB.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki przejrzałem wszystkie strony poniewaz sam sprowadzilem audi a4 b9 z 21r z USA chciałem ogarnać sobie myaudi ale nie mam kodu wiec wybieram sie do audi w lublinie zeby pomogli mi to zalatwic ale czytajac tutaj to chyba nie ma sensu? Czy moze cos sie zmienilo? Moze macie jakis namiar na konkretna osobe ktora jest w stanie w jakim kolwiek stopniu pomoc? Tak samo jak z nawigacja tez nie bedzie dzialac? z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ASO robią jakiś update oprogramowania żeby mieć bezprzewodowy AA w poliftach RM 21 i wstecz?

Czytałem na zagranicznym forum, że komuś zrobili przy okazji updatu oprogramowania kamery cofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Deniro napisał(a):

tak jest aktualizacja mozna zrobic

Zadzwoniłem i mi Pan z serwisu powiedział, że nie i nic się z tym nie da zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Deniro napisał(a):

przyjedz do mnie

Jeszcze jest na gwarancji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wplywa aktualizacja nie pozostawia zadnych sladow

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jest jakaś awaria bo od jakiegoś czasu mam to co na zrzucie poniżej. Jak wejdę na funkcje na żądanie to pisze, że żadne funkcje nie są dostępne dla mojego auta.:wallbash:

 

 

image.thumb.png.2bff41b7208999454e6cbc55eb7fc892.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wytłumaczcie mi nowicjuszowi co do Audi Connect ( i aplikacji myaudi). 

Mam informację w aplikacji że subskrypcja/abonament kończy mi sie w marcu 2025 (czyli 3 lata po pierwszej rejestracji tego auta).

 

Usługa Connect z kontrolą auta poprzez aplikację jest fajna ale rozumiem że w marcu 2025 przestanie działać - co wtedy? Co trzeba i zapewne ILE trzeba aby móc ją kontynuować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mcemsi napisał(a):

Panowie wytłumaczcie mi nowicjuszowi co do Audi Connect ( i aplikacji myaudi). 

Mam informację w aplikacji że subskrypcja/abonament kończy mi sie w marcu 2025 (czyli 3 lata po pierwszej rejestracji tego auta).

 

Usługa Connect z kontrolą auta poprzez aplikację jest fajna ale rozumiem że w marcu 2025 przestanie działać - co wtedy? Co trzeba i zapewne ILE trzeba aby móc ją kontynuować?

Jedziesz do ASO i wykupujesz licencję. Co do ceny, to aktualną cenę poznasz w marcu 2025. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję uruchomić w aplikacji MyAudi - Klucz Audi connect.

 

Wywala że urządzenie nie kompatybilne choć wydaje mi sie że jest mimo wszystko kompatybilne (Sony Xperia 5 II).

 

Auto musi miec taką opcję? W telefonie oczywiście NFZ i blokada ekranu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest wersja USA , czysty niemiec z polskiej dystrybucji , wszystko inne w aplikacji MyAudi działa.

Edytowane przez mcemsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z USA A5 19r i działa moja karta LTE w aucie +, obecnie mam skonfigurowane My Audi w telefonie. Pozostaje mi wykupienie licencji. Connect w aucie również jest aktywne tylko brakuje licencji wlaśnie.

Edytowane przez Johnu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta SIM, którą wsadziłeś będzie działać, bo jest polska. Wewnętrzna eSIM jednostki 5F nie będzie działać na terenie EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...