Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, macherstudio napisał:

A gdyby takie cudo istniało, jak historia tankowań ... bo zawsze sobie obiecuję uzupełniać w dodatkowej apce, ... ale nie wychodzi po jakimś czasie.

Była do końca zeszłego roku. Została zlikwidowana. 

W związku z tym przeszedłem na apkę Fuelio.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, macherstudio napisał:

A gdyby takie cudo istniało, jak historia tankowań

Można też to kupić i aplikacje pobrać . Tankowanie sam zapisuje , ilość itd.

70BEF512-54DA-4026-BBB6-1D8E569DC434_1_201_a.thumb.jpeg.ad14fb7edaf72803b4d066dac19cea8c.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Muskel1 napisał:

Może nie tak do końca bezużyteczna. Nie pamiętam dokładnie czy bez wykupionych funkcji na żądaje pokazuje także aktualny przebieg i lokalizację. W każdym razie w aplikacji masz elektroniczną instrukcje obsługi, widoczne jest także wypozażenie, przeprowadzone serwisy (wASO). Pojazdy posiadające eCall/bCall z wykupionym pakietem Remote &Control mogą za pomocą aplikacji sprawdzać stan zamknięcia pojazdu, mają możliwość zamykania/otwierania auta oraz sterowanie ogrzewaniem postojowym i wentylacją. 

Nie pokazuje :(
Bez wykupionych usług nie pokazuje praktycznie nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przeczytałem cały wątek i jest mało informacji na temat aut sprowadzanych z USA. Akurat posiadam taki egzemplarz i chciałbym miec navi z GE i połączenie audi connect( nie mam kodu i zastanawiam się czy jest sens go miec). Da radę to ogarnąć w miarę odpowiedni sposób? Wiem, ze u kolego Deniro jest taka opcja ale nie wiem jak z autami z USA. Czy zostaje tylko opcja w ASO? 

D4988E03-F47F-435E-855C-817FB1593255.jpeg

95A18EA1-31F4-4D05-9A01-33B02345DCCC.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Navi i GE zrobisz u kolegi @Deniro, o Audi Connect w aucie z USA zapomnij.

Zachciało się auta z USA ???

Dobrze, ze zapytałem bo już przymierzałem się do wykupienia audi Connect. ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów się coś wykopyrtnęło ??? Apka nie działa :(

Aktualizuje stan:

Screenshot_20221126_142206_myAudi_1.jpg.12f4a651f04fc29843cfdedf09bd6de4.jpg

 

A po chwili 2 błędy:
Screenshot_20221126_142356_myAudi_1.jpg.ab4ec3ff4e7bbdb07af23e0edd160f73.jpg

Screenshot_20221126_142407_myAudi_1.jpg.a8eec83130c30ccd5b925bdf84919f1e.jpg

 

 

 

Jak u Was ???

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Pokazuje co prawda, że zaktualizował status pomyślnie, ale przebieg się nie zmienił i nie mogę zdalnie otworzyć/zamknąć pojazdu. Serwery się pewnie wysypały albo trwają jakieś prace techniczne. Dość często zauważyłem takie zachowanie właśnie w weekendy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 19:01, gawon99 napisał(a):

Cześć. Przeczytałem cały wątek i jest mało informacji na temat aut sprowadzanych z USA. Akurat posiadam taki egzemplarz i chciałbym miec navi z GE i połączenie audi connect( nie mam kodu i zastanawiam się czy jest sens go miec). Da radę to ogarnąć w miarę odpowiedni sposób? Wiem, ze u kolego Deniro jest taka opcja ale nie wiem jak z autami z USA. Czy zostaje tylko opcja w ASO? 

 

 

Do Częstochowy nie masz daleko, podjedź i ogarniemy system EU ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2022 o 16:15, Muskel1 napisał(a):

U mnie podobnie. Pokazuje co prawda, że zaktualizował status pomyślnie, ale przebieg się nie zmienił i nie mogę zdalnie otworzyć/zamknąć pojazdu. Serwery się pewnie wysypały albo trwają jakieś prace techniczne. Dość często zauważyłem takie zachowanie właśnie w weekendy.

Najbardziej zaskakujące, że na zegarku pokazuje właściwy przebieg i również można zamknąć i otworzyć. Na telefonie nie ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, vvalery napisał(a):

Najbardziej zaskakujące, że na zegarku pokazuje właściwy przebieg i również można zamknąć i otworzyć. Na telefonie nie ?‍♂️

Dziś już działa normalnie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Dziś już działa normalnie.

Dokładnie tak jak piszesz - działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jestem nowym użytkownikiem audi posiadam auto od tygodnia , pobrałem aplikacje zarejstrowałem i pojawia sie ten sam błąd co u was brak połączenia z autem  po wykonaniu tel do centrali powiedzieli ze zarejstrowałem auto dobrze kilka zgód udzieliłem i wszystko ok potwierdzili moje dane przy okazji no i miało działać i dalej nie działa :(, proszę podpowiedzieć wybrać sie do serwisu czy czekać aż nagle aplikacja połączy się z autem :) . Kiedy znajduje sie w aucie połączenie w aplikacji jest w dalszej odległości od auta już nie czy ja cos robie źle ?? Pozdrawiam

IMG_0402.thumb.PNG.150f2d0df3120c8c01c1e3a56b962b8a.PNG

IMG_0411.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj połączyć się z autem wchodząc kopmuterem stacjonarnym lub laptopem na stronę myAudi. Jeżeli też nie będzie się łączył to problem leży po stronie Audi a nie urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Spróbuj połączyć się z autem wchodząc kopmuterem stacjonarnym lub laptopem na stronę myAudi. Jeżeli też nie będzie się łączył to problem leży po stronie Audi a nie urządzeń.

To samo komputer tez nie daje rady :). Dziękuje za odpowiedz miłego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Guzy871 napisał(a):

To samo komputer tez nie daje rady :). Dziękuje za odpowiedz miłego dnia 

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 20:50, Muskel1 napisał(a):

Jeżeli masz VCDS sam możesz to uruchomić. 

Można prosić o pomoc jak to zrobić vcds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, gsmjarek napisał(a):

Można prosić o pomoc jak to zrobić vcds

Nie ma już możliwości uruchomienia GE za pomocą VCDS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem świeżo upieczony posiadaczem audi A4 b9 z 2019 roku z dużą navi z mmi touch.

Usługi audi connect mi już wygasły i na ten moment nie zamierzam ich przedłużać. Udało się ustawić użytkownika głównego w aucie i spiąć razem z aplikacją myAudi. Mam kilka pytań

- są 2 rodzaje połączenia WLAN (Wifi) - jedno do hot spotu auta, drugie do sieci wystawionej przez telefon. Nie do końca rozumiem które połączenie do czego służy. Jest ktoś w stanie to wytłumaczyć?

- o ile dobrze rozumiem to można sobie wyszukiwać cele nawigacyjne w aplikacji myAudi a następnie skorzystać z nich w aucie (cele specjalne myAudi). Niestety nie umieć dodać takiego celu w aplikacji. Ktoś próbował coś takiego?

 

Odnośnie rejestracji tankowania to można to łatwo zrobić za pomocą audi data plug i odpowiedniej aplikacji, która się łączy z tym urządzeniem i rejestruje sporo informacji.

Edytowane przez speed1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, speed1986 napisał(a):

 

- o ile dobrze rozumiem to można sobie wyszukiwać cele nawigacyjne w aplikacji myAudi a następnie skorzystać z nich w aucie (cele specjalne myAudi)

Możliwe tylko przy wykupionej licencji Audi Connect Navigation & Infotainment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...