Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki smartfon wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat z kupnem smartfonu dla żonki jako prezent,oto wybrane modele

Nokia Lumia 930

Samsung Galaxy Note 3

Sony Xperia Z3

HTC Desire Eye

Jak ktoś ma coś jescze do zaoferowania i sprawdzone to będę wdzięczny w pomocy bo czasu niewiele :wink: dodam,że lubi słuchać muzyki i cykać fotki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Galaxy Note 3. Jeszcze Lg G3 jest całkiem spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny dylemat jak Ty. Dla mnie puki co to Note 3. Najlepszy. Na sony się zawiodłem dlatego teraz samsung. Szukam note3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam G3. Mam od listopada i jestem bardzo zadowolony. I za dobre pieniądze można kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja małżonka Z3 miała dosłownie 3 dni - spadł jej z wysokości 30 cm na ziemie i wyświetlacz do wymiany - jedyne 850 zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba się już coś klaruje Lumia brak slotu na kartę SD i chyba będzie zadowolona z Galaxy Note 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też stawiałbym na Samsunga, chociaż dla kobiety zastanawiałbym się nad Lumia - Android po pewnym czasie muli, WP w moim odczuciu jest szybszy w normalnym użytkowaniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jej galaxy S4 (tylko i9505-jest z LTE) ja taki mam od ponad pół roku ;) jak sobie go kupiłem to moja żonka zaraz taki chciała :grin: teraz też ma taki i jesteśmy zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też stawiałbym na Samsunga, chociaż dla kobiety zastanawiałbym się nad Lumia - Android po pewnym czasie muli, WP w moim odczuciu jest szybszy w normalnym użytkowaniu..

Nie tylko w Twoim odczuciu Windows Phone jest szybszy w użytkowaniu.... Lumia 930 ma dosyć mocny hardware, jedyny minus to brak slotu na kartę pamięci.... Świetnie nadaje się do cykania fotek (choć nie jest to samo co poczciwa Nokia 808), wraz z aktualizacją Denim można zapisywać zdjęcia do formatu RAW i nagrywać clipy 4K... I co ważne już wkrótce dostanie aktualizację do Windows 10 Mobile :jerk:

Tak więc poleciłbym Lumię 930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się miedzy Samsungiem a Nokią i czekam jeszcze na więcej sugestii mam dwa tygodnie na kupno . A co sądzicie o lumi 1520?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja propozycja to htc one s.mam ten tel i moja zonka tez i oboje sobie chwalimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumia 1520 wiadomo, gabaryty spore, ekran 6"... Względem 930 ma slot na kartę pamięci, sporo większą baterię oraz ekran IPS LCD, który wspiera Glance screen - przydatny bajer. Reszta to praktycznie to samo co 930.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dylemat z kupnem smartfonu dla żonki jako prezent,oto wybrane modele

Nokia Lumia 930

Samsung Galaxy Note 3

Sony Xperia Z3

HTC Desire Eye

Jak ktoś ma coś jescze do zaoferowania i sprawdzone to będę wdzięczny w pomocy bo czasu niewiele :wink: dodam,że lubi słuchać muzyki i cykać fotki :grin:

Jak dla kobiety to Eye. 2x13 Mpix aparaty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lumie 625 LTE . 4.7 cala wyświetlacz, slot micro sd jest.. Telefon nigdy sie nie zwiesil ani nie zmulil... Jedyny dla mnie minus to ze nie wypuścili Google chrome na wp ale i do tego idzie sie przyzwyczaić... Mam ja zaktualizowana do wp 8.1 i czekam na 10... Aaa i idzie ja nowa kupic za 4 stowki a wyświetlacz w razie W 120zl

Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktoś z Was coś wie na temat Lumi 1020 ona posiada aparat 41mln pixeli :naughty: a nie ukrywam,że jakość zdjęć i muzyki to główne kryteria wyboru przy kupnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Z3 albo Z3 compact. Najlepiej idz do sklepu wez sluchawki zrob pare fotek i porownaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wybrałem. Od wczoraj 17.00 jestem posiadaczem Note 3 32Gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wybrałem. Od wczoraj 17.00 jestem posiadaczem Note 3 32Gb.

Łatwy w obsłudze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge coś napisać bo posiadam dwa telefony z tego zestawienia. Ja pracuję na Lumii 930 a żona na Note 3 Neo. Lumia to nieporównanie lepszy aparat. Samsung nie ma szans by nawet zbliżyć się jakością zdjęć czy filmów do Lumii. Szybkość działania to też oczywiście Lumia. Jest na windowsie, który działa mega szybko. Samsung jest strasznie "plastikowy", aż wstyd że telefon za minimalną krajową jest taki lekki i plastikowy. Lumia jest bardziej dopracowana. Wadą Lumii jest brak slotu na karte ale z doświadczenia wiem, ze wystarcza miejsca. Lumia ma też mniejszy ekran, ale dokładniejszy. Większe nagromadzenie pikseli, co widać w porównaniu z Note 3. Wygodniej jednak się czyta portale i fora na samsungu bo ma większy ekran. Kolory w samsungu, jak to w samsungu landrynkowe, mniej rzeczywiste, ale są osoby które lubią takie podkręcone barwy. Oczywiście android ma więcej aplikacji, choć windows phone też nadrabia zaległości. Idealnym połączeniem byłoby mieć Lumię z androidem :). Choć zapewne wtedy nie byłaby już taka szybka bo android zamula po jakimś czasie. Windows mobile jest szybki bo działa na zasadach sandboxów, czyli wydzielonych aplikacji z całości dizęki czemu nie uruchamia całeo systemu do pracy na jednej aplikacji oraz jest bezpieczniejszy jeśli chodzi o hakerów. Trudneij wykraść hasła i dostęp do banku z Windowsa niż z androida. Poza tym windows ma pakiet office. Mnie się przydaje, ale nie wszyscy potrzebują pdf-a w telefonie. Wspomnaiłeś jeszcze o Lumii 1020. To jest dopiero "statek"! :) Bez zastanowienia wybrałbym Lumię 1020. Tym bardziej że ma robić zdjęcia, a samsung note 3 robi słabe zdjecia i ma słabą stabilizację. Jak zobaczysz filmiki z Lumii 1020 na telewizorze to nie uwierzysz, że nakręciłeś je smartfonem. Polecam! Polecam Ci dla dziewczymy Lumię, czy to 930 czy 1020. Na pewno będzie zadowolona. Nie jestem zagorzałym fanem marki, jak już mówiłem mam w domu obie firmy i zwyczajnie oceniam z doświadczenia użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...