Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lampy przednie


BartekT81

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzmy że są podobne do tych depo, potraktuj tą fotkę jako czysto poglądową... bo jeszcze mi się ręce trzęsą i słabo widzę [kac morderca] :confused4:

niemniej dalej podtrzymuje swoje zdanie że zwykłe będą wyglądać lepiej

a jak już wymieniasz to może warto rozejrzeć się za czymś pod d2s? xenon ostatnio w modzie :naughty:

grill2a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, te 550 zł to za parę czy też za sztukę? :kox: A jeśli chodzi o ciemne lampy na obrazku od Michała to mi się akurat podoba, ale jak mówiłem, każdy ma swój gust...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Michal dzięki, daje mi to jakieś pojęcie, cena -para (komplet), no i Depo jest po xenon (chyba?), a ponieważ zderzak też "liźnięty" to kupię wiosną już ze spryskami, no i zestawy poziomowania trochę staniały (ok. 1100) się zrobi jak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej za komplet, Michał a spróbuj przerobić na ciemnej A4 :mysli:

zajrzyj do wątku Nosb'a, on ma ciemne lampy na ciemnym aucie :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_a4s4_zderzak_rs4_19_rs6_bixenon_gwint_hr_itp-t32012.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_a4s4_zderzak_rs4_19_rs6_bixenon_gwint_hr_itp-t32012.0.html

podtrzymuję swoje zdanie co do wersji z ciemnej A4. Powinni je seryjnie montować.

ale tylko przy ciemnym lakierze :wink4:

ewentualnie jeśli ktoś robi cicho-ciemnego bandziora :naughty: tj. ciemna duża felga, czarny grill, lusterka, dach, szyby itd[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 14:37_________________________________________________Robert, do usług :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że przedlifty miewały spryski w zderzaku... A jeśli chodzi o auto Nosb-a to rzeczywiście robi wrażenie, tylko czy nie uważacie że te ciemne lampy jednak odrobinę gryzą się ze srebrnym grillem? Ja byłbym konsekwentny i wsadził też ciemnego grilla... P.S. to nie moja fura ale mój kolor :) Michał, spróbuj przyciemnić na tym, OK?

2airLr-0eb08b6f753669c9f8dbec0a76ad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej :quattro: miewały spryski, http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10451704, http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10856709, co do grilla to wg mnie może wystarczy ramkę maznąć żeby efekt był odpowiedni i tu prośba do Michała, ramkę też poprosimy na czarno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wykonaną pracę Michał! Hmmm, chyba jednak do takich lampek trzeba by mieć czarne nadwozie i fele... Robert, napisz coś więcej o tych zestawach do samopoziomowania, gdzie takie coś można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, oczywiście będę zmieniał na polifty, tylko zastanawiałem się jak to będzie się komponowało z moim kolorem a że akurat miałem w zanadrzu taką fotkę... Chyba jednak do mojej trzeba zarzucić oryginalne błyszczące lampki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, oczywiście będę zmieniał na polifty, tylko zastanawiałem się jak to będzie się komponowało z moim kolorem a że akurat miałem w zanadrzu taką fotkę... Chyba jednak do mojej trzeba zarzucić oryginalne błyszczące lampki.

miałem kiedyś adeera w takim kolorze , lampki FK Black dawały za***iście rade , do tego ramka grilla byla pomalowana na czarny mat.

mam na drugim kompie zdjęcia , jutro wrzuce zebyś sobie obczaił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...