Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lampy przednie


BartekT81

Rekomendowane odpowiedzi

Jak koniecznie chcesz ringi to bierz TYC=FK, wyglądem znacznie przypominaja ori polifty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dobrze rozumiem to tyc to to samo co fk??

mam takie lampy u kolesia z sąsiedniej miejscowosci za 200 zł.

a co w nich jest złego??

sprzedawca mowił ze nawet nie trzeba ciąc tylko pogiac jakas blaszke od kierunkowskazu to prawda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 200PLN to bierz :wink4: Ta blaszka od kierunkowskazu to jest właśnie to co się tnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma FK czarne tyle że dzielone i po paru nocnych ekspedycjach jako pasazer moge powiedziec że bez zarzutu świecą :good: ringi ma nie podłączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma FK czarne tyle że dzielone i po paru nocnych ekspedycjach jako pasazer moge powiedziec że bez zarzutu świecą :good: ringi ma nie podłączone

miałem FK i polecam z całego serca :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na tym wiec pytam to ringi jakoś oddzielnie się podłącza??

chyba to nie dla mnie trzeba szukać elektryka

przede wszystkim w tych lampach z linka masz prostokątne wtyczki (polift) a u siebie w aucie okrągłe - to jest pierwszy schodek który musisz przeskoczyć , najlepiej nagraj sobie okrągłe wtyki z jakis starych lamp (ewentualnie swoich starych) i zrób przejściówki.

co do ringów to one są podpięte zamiast postojówek , nic nie trzeba przerabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te lampki o które pytałeś kupione właśnie w tym sklepie do którego podałeś linka i świecą bez zarzutów. Do tego dołożyłem jeszcze ksenonki i jest naprawde super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji tego, że odbłyśniki w moich soczewkach są już mocno okopcone, prawie nie świecą, poszukuję nowych lamp. Najlepiej, jakby wyglądały jak oryginalne, choć jak będą jakieś "ciemne" czy coś to też mogą być.

Mam tylko jedno pytanie, czy orientujecie się może, jak wyglądają odbłyśniki w któryś z tych nie oryginalnych lamp? tzn czy są wykonane z jakiegoś tworzywa, metalu, alu czy jeszcze czegoś?? Jeśli jakieś plastikowe, to wolę dać swoje do regeneracji.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Depo mają odbłyśniki metalowe, zatem jest OK, tylko na początku byłem trochę rozczarowany plastikowymi kloszami (stare Valeo H4 były szklane), ale koledzy oświecili mnie że oryginalne soczewki Valeo również mają plastikowe klosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zamierzam założyć zespolona, a co tam potnę błotniki :decayed:

Tylko zupełnie nie wiem które brać, możecie mi podesłać link ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz ale moim zdaniem ringi są dobre do beemki a nie do Audi. Bierz Depo poliftowe, np. takie:

http://moto.allegro.pl/item945886121_audi_a4_99_00_h7_h7_reflektor_lampa_soczewka.html

Ja swoje kupiłem u tego gościa i nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdzie mi ktos zdjecia/aukcje z lampami takimi jak poliftowe zespolone ale z czarnym srodkiem? mam chrapke na takie

+ ksenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdzie mi ktos zdjecia/aukcje z lampami takimi jak poliftowe zespolone ale z czarnym srodkiem? mam chrapke na takie

+ ksenon

audi1177.th.jpg

Takich nie kupisz, to sa malowane lampki, paru użytkowników juz je ma zrobione, w dzale moja A4 napewno znajdziesz :gwizdanie:

audi1361.th.jpg

A takie mozesz kupić ale tylko na ebay'u, Moskal takie kupował :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia biustu, znaczy gustu :decayed: Mi się akurat najbardziej podobają oryginalne polifty no ale co kto woli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam lampek dzielonych depo S4 soczewkowych...

znalazłem na allegro tego sprzedającego http://moto.allegro.pl/item935032248_reflektor_lewy_audi_a4_soczewka_reflektory.html#gallery

można znaleźć DEPO gdzieś taniej macie jakieś tańsze sklepy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi1361.th.jpg

A takie mozesz kupić ale tylko na ebay'u, Moskal takie kupował :wink4:

moskal kupował i nie poleca bo i tak poszły do malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...