Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rarytasy w samochodzie o których właściciel nie ma pojęcia:)


keicam217

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zacząłem się zastanawiać, czy np. ok 60-letni właściciel audi a4 b5 w moim mieście wie o tym, że w swoim seryjnym aucie ma założony grill od rs4:) co więcej, ciekawe czy chciałby się zamienić za seryjny skoro chyba i tak to nie robi mu różnicy :decayed: jest też b5 avant z tylnym zderzakiem od s4, sedan z przednim od s4 :naughty: ) wszystkimi jeżdżą ludzie po 50-tce (tak na moje oko hehe). Czy wy też tak macie u siebie i może próbowaliście porozmawiać z właścicielami? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 50 mówisz, że stary mowisz?

Wysłane z mojego iPhone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tata w astrze g ma grill irmschera czy jakos tak, bynajmniej wart ze dwie stowki. Brachol proponowal mu zeby go sprzedal i kupil zwykly za trzy dychy. Uslyszal odpowiedz 'tylko po co, w sumie dobrze wyglada' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 50 mówisz, że stary mowisz?

Wysłane z mojego iPhone.

Nie napisałem, że "stary", ale myślę, że w większości (są wyjątki) ludzie w tym wieku nie interesują się modami swoich samochodów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Tobie się nudzi chłopaku, zakładasz wątki "co by było gdyby" :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się nie nudzi, a sens tematu moim zdaniem jest ok. Bo jak kogoś stać na audi z 2012r to 100 czy 200zł wydane, bądź zaoszczędzone na jakieś części do auta, nie robi różnicy:) Ale jeśli ktoś nie może sobie na to pozwolić, to jeśli da się coś upolować bardzo tanio, lub nawet na zamianę to nic tylko się cieszyć:) Moim zdaniem nie jest sztuką, usiąść przed komputerem i kliknąć 'kup teraz', potem odstawić do warsztatu i gotowe, tylko spróbować dać coś od siebie. Wiele osób załatwia sobie jakieś części, kombinuje inaczej, bo to sprawia frajde:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy na a6 c5 na gwincie i kazał sobie podnieść na maksa i tak jeździ ... nad zmianą nie myśli na zwykłe bo mówi, że mu pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rodzinie jest A6 C5,

własciciel 55 letni.

ma felgi 18nastki.

nie chce innych bo mowi ze fajne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dożyjesz 50+ to zrozumiesz, że modami tacy panowie nie tylko się nie zajmują i nie chcą się zajmować. Ale wzroku i gustu nie tracą. Wyróżnienie się w tłumie i przyciągnięcie czyjejś uwagi cieszy każdego.A zazdrosne spojrzenia młodych lasek w podupadających wozidupach z młokosem za kierownicą bezcenne. Za to nie zapłacisz kartą "master card".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A zazdrosne spojrzenia młodych lasek w podupadających wozidupach z młokosem za kierownicą bezcenne. Za to nie zapłacisz kartą "master card".

hahaha rozwalił mnie ten tekst :grin::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec jak jeździł A6 C6 to też miał 19tki i w lato nie wyobrażał sobie innych felg w aucie. teraz jego wspólnik w A6 C7 ma 17tki i sam mówi, że pierwsze co by zrobił to wymienił te paskudne felgi.. także nie ma co przesadzać ;)

chociaż jak widzi jakieś pierdoły, które kupowałem do A5 czy też kupuję do Cabrio to mówi, że nie mam chyba na co pieniędzy wydawać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A zazdrosne spojrzenia młodych lasek w podupadających wozidupach z młokosem za kierownicą bezcenne. Za to nie zapłacisz kartą "master card".

Jasiu

ajlowju :wub:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dożyjesz 50+ to zrozumiesz, że modami tacy panowie nie tylko się nie zajmują i nie chcą się zajmować. Ale wzroku i gustu nie tracą. Wyróżnienie się w tłumie i przyciągnięcie czyjejś uwagi cieszy każdego.A zazdrosne spojrzenia młodych lasek w podupadających wozidupach z młokosem za kierownicą bezcenne. Za to nie zapłacisz kartą "master card".

A te tezy to z autopsji,czy posłyszane od wróża/wróżki.Tak się składa,że jestem po 50-tce,ale nie zauważyłem u siebie takich objawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn . Co? Modzisz swoje auto . Ja sobie cenię wersję fabryczną w nienagannym stanie. I też jestem 50+. i odnosząc się do wypowiedzi kolegi Jedrekx gdzie wspomina jak ojciec nie bardzo rozumie wydatki na "dodatki" to rozumiem ,że nie jedyny reprezentuję takie postrzeganie .Co nie znaczy ,że jestem przeciwny innym pomysłom na swoje auto. Każdy wedle swego uznania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn . Co? Modzisz swoje auto . Ja sobie cenię wersję fabryczną w nienagannym stanie. I też jestem 50+. i odnosząc się do wypowiedzi kolegi Jedrekx gdzie wspomina jak ojciec nie bardzo rozumie wydatki na "dodatki" to rozumiem ,że nie jedyny reprezentuję takie postrzeganie .Co nie znaczy ,że jestem przeciwny innym pomysłom na swoje auto. Każdy wedle swego uznania...

Modzę,ale nie za dużo i rękami mechanika,bo nie mam czasu i smykałki.I robię to tylko na ori częściach.Bez żadnego druciarstwa.

Nie dopisałem wcześniej,ale żadne zewnętrzne mody typu wygląd s-line i tym podobne mnie nie rajcują.Chodzi o funkcjonalność bryki,gdyż rocznie robię około 60 tysia km.Jestem chyba u Marcina jednym z lepszych klientów.Przynajmniej,jeśli chodzi o oleje i filtry.

Edytowane przez bouzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Modzę,ale nie za dużo i rękami mechanika,bo nie mam czasu i smykałki.I robię to tylko na ori częściach.Bez żadnego druciarstwa.
I tym samym potwierdzasz moją teorię ,że w każdym wieku człowiek lubi się wyróżniać z tłumu i przyciągnąć czyjąś uwagę. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...