Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć


Pshemucha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Jeden z moich pierwszych postów, nawet nie wiem czy zdjęcia się otworzą. Zalogowałem się żeby się trochę od Was pouczyć, poznać swoje auto i jego możliwości. Wczoraj je odebrałem, póki co cyknąłem tylko jedną fotkę :) będzie lepiej.

Audi s4, 2012 poliftingowy, 3.0 tfsi, 333KM, 21.700 km przebiegu, s-tronic

Z dodatków to chyba tylko lakier metaliic i grzane fotele. Poza tym chyba nic.

Opony zima (na zdjęciu) pirelli sottozero 245/40/18

Opony lato pirelli citnturato p7 ten sam rozmiar

Oprócz auta dodaję fotkę tych kodów bo chyba po tym można rozkodować co w tym samochodzie jest a czego nie. Póki co chyba nie będę nic zmieniał (poza fotelikiem dla synka). Jak skończy się gwarancja i uzbieram troche kasy wtedy może zrobie mu tuning APR. Ale to za jakies dwa trzy lata.

Dopiero do poznaję i się go uczę. Jeździ jak wariat. Uśmiech nie schodzi z gęby, żona mówi ze jestem durny itp. Ale ryczy pięknie. Nawet radia nie włączam (i tak jakieś słabe jest).

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i dobre rady!

Pozdrawiam wszystkich!

9ovkqy6l.jpg

uq2kgdhl.jpg

auvx5x6v.jpg

5wmxfydl.jpg

f6o52cno.jpg

ngdeftyi.jpg

uxgjs3jr.jpg

e65n6ga2.jpg

8nexqche.jpg

pqbnqa3t.jpg

m2o3qibp.jpg

sm6qpico.jpg

Pozdrawiam raz jeszcze!

Jakby ktoś mógł rozkodować tą naklejkę to będę wdzięczny. Miałbym kilka planów na to auto w przyszłości (wymiana tych ekranów czarno białych i dołożenie navi i b&o) ale tak na prawdę nie wiem co mogę a co się nie uda. Poza tym włączenie drive select (ale też nie wiem jakie mam wspomaganie, jaki dyferencjał itp.)

Na przyszle lato pewnie wymiana kół na 19 albo 20stki. Do tego pewnie hamulce zeby wypelnic felge.

A moze nic nie zmienie. Poki co to marzenia ale pozyjemy zobaczymy!

Edytowane przez Pshemucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty!!!! tej pieknosci! :drool3::drool3:

Postaram sie dodac wiecej we czwartek. Jutro niestety nie bede mial przyjemnosci nim pojezdzic (praca) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ESA :decayed:

Znowu biały?? kurcze jakaś przecena na białe auta była teraz czy co ? :wink:

Strzelaj fotki żeby się tu wszyscy podniecali, a ja życzę przede wszystkim bezawaryjnego śmigania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ESA :decayed:

Znowu biały?? kurcze jakaś przecena na białe auta była teraz czy co ? :wink:

Strzelaj fotki żeby się tu wszyscy podniecali, a ja życzę przede wszystkim bezawaryjnego śmigania :)

Srebrny metallic. Nie wiem jak sie kolor prawidlowo nazywa. Sprawdze to z czasem :)

A jak ktos ma chec i wolna chwile, to moze mi te numery rozkodowac. Wiem ze jest od tego odpowiedni dzial ale byloby w jednym miejscu :) Wtedy sam sie dowiem co tam jest a czego nie. Ale bez cisnienia. Sam tez codziennie poglebiam temat audi a4 :) O. Przypomnialo mi sie. Fotele oprocz ze grzane to i elektryczne.

Czytalem ze oare rzeczy mozna zrobic vcdsem (czy jakos tak) ale jeszcze nie wiem dokladnie co i nie wiem co mozna u mnie. Wszystko z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna pozazdrościć :) bezawaryjności życzę wrzucaj foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto :) gratulacje

Edytowane przez ksiu85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega z Białego może będę miał okazję zobaczyć tą laleczkę na żywo.Furacz piękny,bezawaryjności kolego i pozdro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh Essssa i to do tego poliftowa... nic tylko zazdraszczać :D

no to bezawaryjności życzę :D


a jak radio słabe no to B&O trza montariren :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się ciekawie, więcej fotek prosimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknaaaa :naughty:

Kolor srebrny bardzo dobrze wygląda przy B8 a w szczególności jak to wersja S4 zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieekna Essa :slina: Fajnie ze sa ludze ktorym nie szkoda tyle floty na autko wydac :)

Wlasnie patrze przez okno na kolegi srebrne 8V. Tez w S-sie. Chromowanych akcentow nie widac wogole na tym aucie...Tak jak naprzyklad na czarnym SQ5 ktore stoi dwa auta dalej.

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna szkoda ze stebrna , ale liczy sie ze s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ! :D na same foty szczena opada ! :D a pewnie pomruk "serca" cieszy niemiłosiernie.... ! Niech służy bezawaryjnie ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...