Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Dziwne szarpanie przy przyśpieszaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! kupilem audii w austrii i mialem jeszcze paliwko w zbiorniku ok 1/3. Po zatankowaniu na Orlenie auto zaczelo szarpac przy kazdym przyspieszaniu. KIedy jade delikatnie (powoli dodaje gazu) nie szarpie ale jak juz troszke wiecej dodam gazu od razu szarpie silnikiem ogolnie masakra. Wymienilem na nowy pompowtrysk i dalej jest to samo choc znikneły drgania przy ogrotach silnika pomiędzy 1800 a 2200 obr/min. Nie wiem juz co robic autem mozna jezdzic ale jak juz trzeba wyprzedzić to nie da rady bo szarpie jak cholera!!!. komputer nie pokazuje zadnych błędów! Jesli ktokolwiem wie co z tym fantem zrobic to prosze o pomoc! POzdrawiam

Opublikowano

Pewnie zatankowana zła gnojówka... Zwróciłbym też uwagę na filtr paliwa.

  • 1 rok później...
Opublikowano

I co to było??

Ja mam podobny problem i mechanik powiedział mi że to pompki..

Opublikowano
  • Autor

wysłałem kolego na priv wiadomość

Opublikowano

Przepraszam, a czy to jakaś tajemnica? Pytanie padło na forum, a odpowiedź idzie na priv? :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam, a czy to jakaś tajemnica? Pytanie padło na forum, a odpowiedź idzie na priv? :disgust:

napisałem ze wysłałem na priv ponieważ kolega hanson1982 napisał mi prywatna wiadomośc bo nie byłem aktualnie na forum. Po odpisaniu na priv wiadomości zorientowałem się że ta sama wiadomość widnieje na forum.

Opublikowano

Nic dodać nic ująć chyba się wytłumaczyliśmy z konspiry kolego Legolas5 :kox:

Opublikowano

Nic dodać nic ująć chyba się wytłumaczyliśmy z konspiry kolego Legolas5 :kox:

:good:

Opublikowano

sprawdz filtr paliwa,powietrza tez nie zaszkodzi...

Opublikowano

a przepływke sprawdzałeś,może masz jakąś na podmianke zeby przetestować???

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam,

Czy wiadomo w czym był problem. U mnie ostatnio jest podobnie.

Niestety link nie działa. Co pomogło ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam ten sam problem (AJM) z szarpaniem na wagu pokazuje błąd pompek ale po ich sprawdzeniu okazało się że są ok. Wszystko już sprawdziłem i problem niestety nie znikną .

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
Witam mam ten sam problem (AJM) z szarpaniem na wagu pokazuje błąd pompek ale po ich sprawdzeniu okazało się że są ok. Wszystko już sprawdziłem i problem niestety nie znikną .

Do sprawdzenia wiazka od pompowtryskow

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam podobnie, filtr paliwa wymieniony, swiece, kopulka, palec, kable, olej powymieniane i dalej przy przyspieszaniu szarpie:wallbash:

dodam jeszcze, ze czasami cos strzela jakby z rury wydechowej. Znajomy podpowiedzial, ze moze to byc wina kiepskiego paliwa, chociaz tankowalem caly czas na shellu:/ na jałowym biegu czasami sa normalne obroty, po czym jest takie "cyknięcie" i obroty spadaja, pozniej znowy jest "cyknięcie" i obroty wracaja do normalności. Mechanik nie bardzo potrafi mi wytlumaczyc co sie dzieje. w weekend pojade do innego mechanika moze on cos wyczaruje.

Opublikowano
mam podobnie, filtr paliwa wymieniony, swiece, kopulka, palec, kable, olej powymieniane i dalej przy przyspieszaniu szarpie:wallbash:

dodam jeszcze, ze czasami cos strzela jakby z rury wydechowej. Znajomy podpowiedzial, ze moze to byc wina kiepskiego paliwa, chociaz tankowalem caly czas na shellu:/ na jałowym biegu czasami sa normalne obroty, po czym jest takie "cyknięcie" i obroty spadaja, pozniej znowy jest "cyknięcie" i obroty wracaja do normalności. Mechanik nie bardzo potrafi mi wytlumaczyc co sie dzieje. w weekend pojade do innego mechanika moze on cos wyczaruje.

Hola hola, gdzie tu z tą benzyną, tutaj piszemy o dyzlach :decayed::grin:

Tak jak pioteres napisał, w pierwszej kolejności podoginał bym wsuwki w kostkach pompowtrysków :whistling:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Hello koledzy.

Od kilku dni szperam w necie i szukam przyczyny objawów jakie opisaliście powyżej. Z racji, że nikt nie napisał nic na temat rozwiązania, proszę o info czy ktoś się uporał z tym problemem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.