Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Dziwne szarpanie przy przyśpieszaniu


Legolas5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! kupilem audii w austrii i mialem jeszcze paliwko w zbiorniku ok 1/3. Po zatankowaniu na Orlenie auto zaczelo szarpac przy kazdym przyspieszaniu. KIedy jade delikatnie (powoli dodaje gazu) nie szarpie ale jak juz troszke wiecej dodam gazu od razu szarpie silnikiem ogolnie masakra. Wymienilem na nowy pompowtrysk i dalej jest to samo choc znikneły drgania przy ogrotach silnika pomiędzy 1800 a 2200 obr/min. Nie wiem juz co robic autem mozna jezdzic ale jak juz trzeba wyprzedzić to nie da rady bo szarpie jak cholera!!!. komputer nie pokazuje zadnych błędów! Jesli ktokolwiem wie co z tym fantem zrobic to prosze o pomoc! POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a czy to jakaś tajemnica? Pytanie padło na forum, a odpowiedź idzie na priv? :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a czy to jakaś tajemnica? Pytanie padło na forum, a odpowiedź idzie na priv? :disgust:

napisałem ze wysłałem na priv ponieważ kolega hanson1982 napisał mi prywatna wiadomośc bo nie byłem aktualnie na forum. Po odpisaniu na priv wiadomości zorientowałem się że ta sama wiadomość widnieje na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć chyba się wytłumaczyliśmy z konspiry kolego Legolas5 :kox:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem (AJM) z szarpaniem na wagu pokazuje błąd pompek ale po ich sprawdzeniu okazało się że są ok. Wszystko już sprawdziłem i problem niestety nie znikną .

Do sprawdzenia wiazka od pompowtryskow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie, filtr paliwa wymieniony, swiece, kopulka, palec, kable, olej powymieniane i dalej przy przyspieszaniu szarpie:wallbash:

dodam jeszcze, ze czasami cos strzela jakby z rury wydechowej. Znajomy podpowiedzial, ze moze to byc wina kiepskiego paliwa, chociaz tankowalem caly czas na shellu:/ na jałowym biegu czasami sa normalne obroty, po czym jest takie "cyknięcie" i obroty spadaja, pozniej znowy jest "cyknięcie" i obroty wracaja do normalności. Mechanik nie bardzo potrafi mi wytlumaczyc co sie dzieje. w weekend pojade do innego mechanika moze on cos wyczaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie, filtr paliwa wymieniony, swiece, kopulka, palec, kable, olej powymieniane i dalej przy przyspieszaniu szarpie:wallbash:

dodam jeszcze, ze czasami cos strzela jakby z rury wydechowej. Znajomy podpowiedzial, ze moze to byc wina kiepskiego paliwa, chociaz tankowalem caly czas na shellu:/ na jałowym biegu czasami sa normalne obroty, po czym jest takie "cyknięcie" i obroty spadaja, pozniej znowy jest "cyknięcie" i obroty wracaja do normalności. Mechanik nie bardzo potrafi mi wytlumaczyc co sie dzieje. w weekend pojade do innego mechanika moze on cos wyczaruje.

Hola hola, gdzie tu z tą benzyną, tutaj piszemy o dyzlach :decayed::grin:

Tak jak pioteres napisał, w pierwszej kolejności podoginał bym wsuwki w kostkach pompowtrysków :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...