Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brakuje jeszcze fotek autobusu.. :naughty:

Kurde nie zrobiłem autobusu :confused4:... może któryś z chłopaków zrobił to wrzuci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angela[/color][/b], Hauzer mowilem zeby jeszcze siedziec..

Mówiłeś :notworthy: Ale troche zapuźno przyjechalismy i mało to wszystko było zorganizowane :decayed: Ale jestem zadowolony oby w takim towarzystwie widywać się częściej :thumbup:

slaweq foty :th: a gdzie reszta :decayed:

A dziekatki za miły wieczór, troche krótki jak na 170 km wyprawy decayed Następnym razem coś na dłużej.

No troche krotki....jak na moja 300km wyprawe.... :D

No tak Ty miałaś troche dalej :D niewiele dalej ale dalej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hauzer myśle że 8 sztuk na forum wystarczy, reszte wrzuce na "fotosik" i dam Wam linka do albumu:) No chybe ze wolicie tutaj to nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq a byla by mozliwosc zebys gdzies uploadowal gdzies wszystkie fotki..? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq a byla by mozliwosc zebys gdzies uploadowal gdzies wszystkie fotki..? :)

Wrzuce je wszystkie na fotosik ale musze zmniejszyć troche bo robilem w najwiekszej rozdzielczości i mają po 2 MB, dostaniecie linka na PW:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spakowac i np. na http://www.sendspace.com/ :hi:

ykk ale mi zagadki dajesz... ja nawet nie mam programu do spakowania tego wszystkiego :D

A własnie ykk, padła taka propozycja zeby napisać do Modów z prosbą zmiany Twojego nicka na "Lizaczek", co Ty na to? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq spakuj fotki.. bez zmniejszanie i uploadnij będzie mnie problemów i wszyscy zaraz beda mieć fotki na kompach.. i będa mogli szybciochem ogladnąć.. a nie czekać na zawrotną prędkość połączenia z fotosikiem :P

EDIT:

jak to niemasz :P pod XP masz do kompresji w ZIPa troche ułomnie sie to robi.. ale dasz rade chłopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq moze bedzie latwiejszy do wymowienia.. Ale jakos ten co mam bardziej mi sie widzi.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze zlocik udany :)

Następnym razem Kraków przyjedzie w większym gronie, macie to jak w banku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeHe ykk musisz miec 2x nicki :) Fotki lajtowe :thumbup: Dalem ciala bo nagrywalem filmik jak jechalismy przez miasto i mi sie nie zapisal :polew:Hauzer to te emocje po spotowe na ciebie tak wplynely ze zrobiles podwojna traske ;]. Chlopaki z rzeszowa widze mieli niezle wypucowane furacze zanim do nas dotarli ;) ale pozniej to niektre autka mialy kolor zebry ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeHe ykk musisz miec 2x nicki :) Fotki lajtowe :thumbup: Dalem ciala bo nagrywalem filmik jak jechalismy przez miasto i mi sie nie zapisal :polew:Hauzer to te emocje po spotowe na ciebie tak wplynely ze zrobiles podwojna traske ;]. Chlopaki z rzeszowa widze mieli niezle wypucowane furacze zanim do nas dotarli ;) ale pozniej to niektre autka mialy kolor zebry ;]

Szczegolnie lampki Hauzera po tym jak jechal za Szuderem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...