Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zapomnij o mielcu - kup nową - w focie można dostać za 2100 nówke

a mielec to mechanicy omijają szerokim łukiem - to smao duda -rzeźnik i kłamca.

nie regeneruj tyko szukaj tanio nówki - za 1700 duda pchnął ostatnio kumpliwi niby nówke - hahaha okazalo sie że to wymyte gówno - które teraz robi same bugi - szmaciaż i tyle - a mielec ma najgorsza opinię wśród fachowców. - każda turbina po regeneracji ma bite (powinna mieć) cechy i dane z hamowni - sprawdzaj sobie to jak coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''pierd... pierd... bedzie wiosna bedzie lepiej trawa rosła'' chrapusta to ja niewiem do jakich ty fachowców jezdzisz !!! dwa lata temu braciak regenerował turbine w 1.9 tdi 110 i chodzi bez zarzutu w Rzemieniu bardzo dobrze robia i wiekszosc fachowców tam wozi (''kiliana'' lepiej omijac) turbiny kolesie robia tez do ciezarowych unas obie scanie po 400 km chodza na regenerowanych turbinach i ciagna po 40 ton tam sie wyznasz zaraz jak jest turbina spiepszona a nie zrobiona !!! wywal 1700 zł na podrube to sie dowiesz a tu zawozisz starą i masz na wymiane zrobiona za 700 zł !!!!!!! i gwaancje na rok !!!!!! regeneracja urbiny to nie znowu jakas wielka filozofia chodzi tylko oto zeby tuleja na osi i os były odpowiednio wybuksowane bo jak jest turbina wyjechana to mam luz na osce puszcza olej do dolotu i auto ci kopc i zatyka katalizator jesli go masz wybita oska wpada tez w wibracje i niepozwala rozpedzic sie wirnikowi do odpowiednich obratów przez co słabe masz cisnienie na dolocie a cy turbinka jest dobra to sie mozna przekonac po cisnieniu na dolocie zakładasz manometr i pokaze ci cisnienie z tego co wiem to tdi maja do 1 bara wazne jest zeby miec szczelne przewody bo czasem goscie mówia ze turbna do roboty a sie okazuje ze intercooler jest walniety albo którys z przewodów !!!!!!!!! turbiny regenerowane to nie jest złom !!!!!!! chyba ze jakis paprak ja robi !!!!!!!!!! ale niewolno wszystkich wsadac do jednego wora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tyle powiem bo mnie to boli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 22:27 _________________________________________________Turbiny - spręzarki

Rzemień 91

tel 017-774-85-10

tel kom 0602-488-497

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze jakis paprak ja robi !!!!!!!!!! ale niewolno wszystkich wsadac do jednego wora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tyle powiem bo mnie to boli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o właśnie - nie wolno do jedngo wora. za 2100 nie masz żadnej podróby tylko markowe pożądne turbiny - o niebo lepsze od regenerowanej - co do klientów do których jeżdże - tak - robią turbiny na co dzień i myśle że mają rozeznanie w temacie- jeśli mówią- ten facet jest BE to ja im wierze - a wozili już do wielu firm i wielu ludzi - piszesz nie wsadzaj do jednego wora -

no to popatrz hipotetycznie na nast. sytuacje - za***isty warsztat zatrudnia jelenia, który musi się w końcu czegoś nauczyć- chłopek roztropek przywozi turbine do regeneracji i trafia na szkolniaka - reszte sobie dopowiedz - każdy kiedyś narzekał i na mercedesa i na ferrari - każdy egzemplarz może się skopać i zawsze jest ryzyko buga. problem z tym, że skoro trafiasz na buga kilka razy to masz dość. ja puki co posuwam na nowej i ten problem mnie nie dotyczy, ale każdy zrobi jak chce. i zawiezie gdzie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie powiedziałem ze za 2100 masz podróbe !!!!!!!!! wiem ile nowa firmowa kosztuje !!! prawda jest ze kazdy woli cos innego ... i niema sie co sprzeczac bo bysmy tu siedzieli tydzien i by z tego nic nie wynikło !!! wolisz nowa twoja sprawa ... ja wole regenerowana :foch: i tak samo bede jezdził (zostanie mi 1400 w kieszeni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co wam powiem :) mam gdzies turbiny :) Witek regeneracja najtańsze rozwiazanie jak chcesz dam ci numerek jeszcze mi objawy napisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

WITEK WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!

:drunk::dance: :drool: :thumbup: :beer1: :cwaniak1: :evil2::ON::sex::boobs::sexinbed::acute::drinks::JC_fan::kwiatek::paker::sesese::travolta::banan::banan1::banan2::buhaha::lol1::friends::dontknow::palacz::nabijasie::radocha::seksiasty::toon::brawo: :th: :guma::punk::rose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITEK wszystkiego najlepszego zdrówka radosci RS6 itp.. :good: :good: :good::naughty: :naughty: :punk: :punk: :brawo::banan2: :banan2: :banan2::banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE

Dzięki Chłopaki[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 12:03:37_________________________________________________

a wiecie co wam powiem :) mam gdzies turbiny :) Witek regeneracja najtańsze rozwiazanie jak chcesz dam ci numerek jeszcze mi objawy napisz

Chcę.

Auto coraz pewniej idzie na sprzedaż, więc nie chcę w nie inwestować za bardzo.

A i mało który potencjalny kupujący jest skłonny zapłacić 2000 za to, że wymieniłem nową turbawę.

Co do objawów.

Auto na przestrzeni 500 km wzięło ponad 1 l oleju, okolice turbo zasyfione olejem + przy butowaniu dymi jak Titanic. Na profesjonalną diagnozę do warsztatu dopiero się umawiam,ale nie spodziewam się innej diagnozy i chcę mieć wcześniej wszystko dograne z regeneracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki gadalismy na spocie o audi kolegi kuby, a dokladnie o jego znaczku z tylu "R" ogladalem wczoraj filmik o rs4 i pokazali tyl i byl napis rs4 i mi sie skojarzylo z tym ze spotu, wiec kolega kuba mial tam jeszcze s4 dopisane ale ostalo sie samo R, pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nic sie nie ostalo to dorabiane jest jakies logo klubowe napewne nie orginał jakis audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie cieplo.. Bierzesz zylke i podcinasz.. :wink4:

Pozniej palcem reszte kleju rolujesz.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja opalarka trochu podgrzałem delikatnie sciagłem zrolowałem i zostały slady jak byk :decayed: bo lakier pod znaczkiem nie był narazony na działanie słoneczka i stad ten efekt :sick3: na moim lakierze widac :confused4: niewiem jak sie to na innych zachowuje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to obadamy jak wyjdzie u mnie - opalarka w ruch pójdzie delikatnie i tyle - najwyżej czaki bęzie szukał klapy do A4

hehehe

a ykk założyłem woofera - daje rade. deliaktny basik - nie żadna zaichana dyskoteka łups łups tylko tak jak powinno byc - piękny czysty delikatny bass. niebo a ziemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...