Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ykk ktoś tu się nocnymi porami w szpiega bawi hehe, zobaczyłem Cie dopiero jak wjezdzalem na Lesna bo przez te Twoje xenony nic nie widac heheh, pozdrawiam !!!

a i TTom3k jak tam po sobotnim Edenie zyjesz ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lelus jak tam po edenie ? ja bawilem sie za***iście :)))))))

oj to Ja w Edenie nie bylem w sobote :) chyba Ci sie z Norbim pomylilem :):D hehe az tacy podobni jestesmy ... szlak :wallbash: :wallbash: :thumbdown::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy Mroczkow Spotowych.. :naughty:

Albo.. innych blizniakow.. :gwizdanie:

:polew:

No teraz to zes pojechal po bandzie ... ;( :angry:

a Ty Norbi to zamiast do Edenu w next sobote to jedziesz z nami na spota rzeszowskiego i nie ma ze boli i wykretow tez nie ma ;p bo Czaki ci wezmie a4 na czesci sprzeda,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czakim planowalismy sie spiknac w sobote na Grosarze na wylocie z Tarnowa.. :hi:

I uderzyc wszyscy razem do Rzeszy.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje sie pyknac w dt ci co sa z dt :P i pykniemy sie razem do tarnowa i dolaczymy :) co ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a z tomkiem co ? norbi moze pojedzie , bo sie inaczej z a4 pozegna :D Czaki juz rece zaciera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAha kurde przeciesz nic nie pilem :P no to jak sie bawiles norbi ? :) Ja za***iście do 4 siedzialem bo o 11 musialem jechac do szkoly ..

tylko nie mow ze my podobni :disgust: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!! co do spotu z rzeszowem to okresle sie w tym tygodniu co i jak, gdybym jechal to spikniemy sie ekipa z dt u nas i dolaczymy na grosar do tarnowa, TTom3k dziwne ze sobie pomyliles mnie z lelusem bo podobno nie piles, a ja pilem i Cie poznalem hehehe, a tak nawiasem to impreza byla dobra !!! pozdrawiam :a4fan:

LELUS o co Ci chodzilo z tym, ze Czaki juz rece zaciera ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coto za ankieta :):polew: ktoś ma jakies problemy czy jak ?:) norbi mam zamowienia na czesci do B6 wiec jedziesz czy nie:):)

pasuje sie spiknac na grosarze i pojechac razem oczywiscie normalnym tempem 220 + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coto za ankieta :):polew: ktoś ma jakies problemy czy jak ?:)

To się dopiero okaże po wnikach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawdopodobnie bede na spocie w sobote, ale napiszcie o ktorej sie spotykamy w DT i o ktorej dolaczymy do grupy Tarnowskiej na grosarze oraz jak dlugo myslicie byc w Rzeszowie ??????[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 19:00_________________________________________________Czaki22 masz może jeszcze naklejkę Audi A4, ktora kiedys mialem odebrac na spocie czy juz wydana komus ??? Bylo ich kilka, jeden z kolegow z forum mial Ci je przekazac, jedna mialabyc dla mnie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...