Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

no daja daja :):)

teraz tomek tylko jeszcze wtyczki 100 zł i zalozenie 100 zł wsam raz w cenie dzielonych no i silniczki jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co gdzie ? ja nierobiłem ( bo mam dzielone ) tylko mowie ci ile to kosztuje , ja bym za 50 sie zł to nawet nie popatrzył na to , trzeba wyciac blotnik , zabezpieczyc, przerobic instalacje elektryczna, dorobic czwarta podpore [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 18:31_________________________________________________jak chcesz to znalazłem usiebi jeszcze złaczki do kierunkow w tych lampach za 20 ci oddam oba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet gadzino jedna co miałeś dać ?!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 18:39_________________________________________________jaki link ?[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 18:39_________________________________________________tomke wez napisz nagg do mnie bo niechce mis ie na forum siedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka :decayed:

Ty Jeżu widzę dziś jakieś eksperymenty fotograficzne :D

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 16:42:57_________________________________________________Uprzejmi informuję, że w wyniku ankiety na spocikach tarnowskich w temacie

"Myć, czy nie myć?"

zwyciężyły metrosexualne czyścioszki do spóły z filozofami, którzy nie mogą się zdecydować czy woda i mydło czasem im jednak nie szkodzi (obie grupy po 33,3%).

Sporą grupę stanowili również wyuzdani macacze wypucowanych jajec (25%) - rany julek ale mamy przypadki na Forum :D

Było też dwóch niemyjących twardzieli - :doh1: :D

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów pozwolilem sobie zagłosowac :decayed: U mnie ankietami to psy sobie podcierają ... pyski(jajca). mnie urzekła ale nie mialem serca oddac na to głosu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek to zmienial ! jak ci pisałem ja mam wszytski e cała europa łaczni z anglia teraz juz wiesz z czego cena wynika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na zadnej kontroli mi nie sprawdzali nic przy aucie :P BArdziej bym sie martwil o szyby niz o swiatla. A tak w ogole to ladne piz*y w tym tarnowie elektrycy nikt nie chcial mi sie podjac zmiany lamp dopiero za czakralem u takiego niby znajomego sie wkrecilem w terminy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ci mowilem dzielone i bys juz mial

roznica zadna z odległosci metra niewidac roznicy wogole:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...