Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

tak kupił kwadratowe :)[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 08:15_________________________________________________cisza poumierali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaplacilem 50zl za usuniecie swiecacej poduszki bo nie mogl sie polaczyc do silnika ;/ ??? o co chodzi cos nie bardzo to opisales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplacilem 50zl za usuniecie swiecacej poduszki bo nie mogl sie polaczyc do silnika ;/ ??? o co chodzi cos nie bardzo to opisales

Chcialem zeby pousuwal mi bledy i w tym swiecaca poduszke. Mial opcje zeby sie polaczyc z AIR BAGIEM i osobna zeby wejsc i sprawdzic np bledy na silniku. I poduszke zrobil a do niczego innnego nie mogl sie polaczyc ;/ I musialem drugie 50 zaplacic u Expertow...a mialem kilka bledow sporadycznych np. na sondzie. A pozatym to tez potrzebowalem sie wpiac w kompa aby sprawdzic bledy na szyberdachu ktory mi wariuje i uchyla sie kiedy zapale samochod i moge go tylko zamknac wtedy kiedy zamkne auto ;/ Podobno cos z przekaznikiem i tylko ASO lub jakis warsztat ktory sie zajmuje szyberdachami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noto ci nagadali głupot, a poduszka ze zaswieciła jakas przyne musiała miec, wywalanie bledow nic nie da, jak sie znowu pojawiły, zreszta jest saint mavaga trzeba byl sie znim skontaktowac przeciez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakis kabel nie styka. :)

Ja tak mialem z kablem pod fotelem. Pojechalem wtedy do Boscha na Krakowskiej i zrobili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33-111 Tarnów, Dobrzańskiego 35

małopolskie

Tel.: (14) 6267397

Fax: (14) 6267397

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.intermaks.pl/index.html?grp=2&info=13651&strona=0 no co jak co, ale DT wyrasta na metropolie :decayed: jeszcze troche i spoty tam się będą odbywać :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy organizujecie następny spot?

dobre pytanie ???

witam na forum :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede w domu od 8 do 15 marca :)[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:42_________________________________________________Witamy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...