Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Ale oni tylko BRC zakładają prawda? A ja potrzebuje coś do ALT i niestety nie czytałem o BRC dobrych opinii :wallbash:

Wykonałem kilka telefonów i...

W czakramie proponują mi wszystko BRC -2900 zł

Natomiast w Expert Roczniak

Instalacja landi renzo ECO DRIVE BSC - 3000 zł

Wtrysk Keichin(chyba nie przekręciłem nazwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gaz to w domu w kuchence a nie do auta[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________

mat a4 szukaj czegos drozszego. W tych pieniadzach tylko padliny beda.. :gwizdanie:

tylko do 30000 szukam audi a4 w ostatecznosci bmw 320 2.0diesel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz to w domu w kuchence a nie do auta[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________

mat a4 szukaj czegos drozszego. W tych pieniadzach tylko padliny beda.. :gwizdanie:

tylko do 30000 szukam audi a4 w ostatecznosci bmw 320 2.0diesel

Gdyby tak bylo to nie zakladali by instalacji gazowych do aut :) Sam widzisz szukasz disla bo tanio. Na benzynie bys pewnie nie jezdzil tyle co na ropie wiec po to jest ten gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat jak będziesz jechał do DT to na trasie Lisia Góra-DT jest po lewej stronie dość duży komis samochodowy przy stacji benzynowej i widziałem tam ostatnio 2 Audi A4 Avant, ale nic więcej na ich temat nie wiem bo od kiedy zrobiłem chip-a to ciężko coś się pohamować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttomk kupisz alfe i bedziesz szukał kupca pol roku nania to nie audi siadziesz i zrezygnujesz, krzywe trzeszczace alfe trzeba lubiec, nie na darmo po roku traca na wartosci niemal 35 %

zagazujesz ALT i bedziesz płakał FSI sie nie nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSI jak się nie mylę były oznaczane silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa, co miało zredukować spalanie, zwykły silnik nazywany był bodajże MPI (przynajmniej w przypadku skody, gdyż byłem także zainteresowany octavia 2 generacji i właśnie ona miała silnik FSI)

Nie wiem jakie dokładnie oznaczenie było w przypadku Audi więc jeśli się mylę to przepraszam :hi:

Cytuję tutaj wypowiedź z innego forum

" Silniki FSI, w porównaniu z tradycyjnymi silnikami benzynowymi o zbliżonej mocy i pojemności skokowej, zapewniają mniejsze zużycie paliwa i niższy poziom emisji szkodliwych substancji. W silnikach tego typu wtrysk paliwa następuje bezpośrednio do komory spalania, co pozwala efektywniej przeprowadzić proces spalania tworzącej się tam mieszanki paliwowo-powietrznej.

Wszystkie wprowadzane obecnie do sprzedaży samochody wyposażone w silniki FSI spełniają normę czystości spalin EU4. Wymogi tej normy staną się obowiązkowe we wszystkich krajach Unii Europejskiej dopiero w 2005 roku.

W silnikach FSI zalecane jest stosowanie lepszych jakościowo wysokooktanowych benzyn. Użycie tego rodzaju paliwa pozwala oczekiwać, że zachowane zostaną właściwe parametry użytkowania samochodu (takie jak moc czy niskie zużycie)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel mial alfe co prawda 156 ale w tym samym silniku 2,4 jtd kupil uzywke 60 tys przebiegu przy 80 tys silnik nadawal sie do generalnego remontu, myslal ze jakas lipe kombinowana kupil to poszedl wzial taka sama w salonie po 40 tys silnik do wymiany - powiedzial nigdy wiecej alfy - nie jest on jedyny bo z tego co wiem to kazdy narzeka tylko nie wszyscy sie przyznaja, a co do a6 to 1,9 calkiem spoko sobie radzi jeszcze po chipie ok. 150 kucy wyjdzie , a te silniki sa nie dozajebania , przynajmniej ja nie slyszalem ze by kto kolwiek narzekal na AFN , sam mialem dwie z tym motorem i ani razu nic nie robilem, wedlug mnie tez duzo lepszy i mniej awaryjny silnik niz te pierwsze na pompowtrysku 115KM - wtryski dosc czesto w nich siadaly. Do AFN czesci jest mase i sa tanie choc nie sadze ze bys tak co kolwiek mial w nim do roboty. Szukaj a6 1.9 tdi 110km ew. po chipie tez sa w ogloszeniach, choc wolal bym to jednak zrobic sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj znowu ma i nie narzeka mowi ze nie doklada i ma juz 2 alfe, ładnie wygladaja ale to badziew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...nie chce sie tez pchac w cos co bede co chwile dokladac..wiec moze faktycznie odpuszcze ta alfe. Przegladnolem juz chyba wszystkie aukcje z a6 na allegro i niestety te z silnikami 1.9 sa slabo wyposazone ;/ Wiekszosc to 2,5 v6 tdi i wlasnie nad takim mysle w manualu. Napewno 1.9 konstrukcyjnie lepszy ..ale szczerze mowiac zaczyna mi juz przeszkadzac dzwiek silnikow 4 cylindrowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło Wojnicza stoi A6, nie wiem jakie wyposażenie ale przebieg oryginalny. Cena to 31 tyś, w Wojniczu skręcasz w kierunku Nowy Sącz będzie to chyba pierwszy komis po lewej.

Przejechane ma coś koło 170 tyś, rok produkcji 2002, 1.9 TDI ale ten 130 KM

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info ale to nie cena dla mnie szukam czegos zdecydowanie tanszego :) Zreszta najpierw musze sprzedac a4 i bede wiedzial ile mam $

sprzedaj bedziemy szukac, w niemcowni tez mozna popatrzec takich a6 tam jest pelno po piniadzach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ale tak szczerze mowiac patrze na te zagranmiczne stronki np mobile.de czy autoscout24 w poszukiwaniu a6 i totalna lipa ;/ na allegro sa duzo ciekawsze opcje.

Taaa.. Na allegro lepsze fury niz na mobile.. A myslisz ze skad one sa..? Maly przekrecik i juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...