Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sprzedam Nową FORZE 3 wogule mi sie ta gra nie podoba :)

:shocked:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzedam Nową FORZE 3 wogule mi sie ta gra nie podoba :)

:shocked:

w proówniu do shifta

kupa straszna :)

Opublikowano
:shocked::zemdlal:
Opublikowano

Sprzedam Nową FORZE 3 wogule mi sie ta gra nie podoba :)

:shocked:

w proówniu do shifta

kupa straszna :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Piotruś , to dwie różne gry , nie powinno sie ich porównywać :wink4:

Opublikowano

no to ta róznica mi sie nie podoba :)

Opublikowano
  • Autor

No coz, Forza to symulator... grales w ogole na wszystkich torach? Mnie demo tez nie przekonalo, ale full wersja jest super.

SHIFT to zabawka.

Opublikowano

No coz, Forza to symulator... grales w ogole na wszystkich torach? Mnie demo tez nie przekonalo, ale full wersja jest super.

SHIFT to zabawka.

obydwa tytuły maja swoje + i -

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie wszystkie samochodowki typu Forza / Shift maja jeden powazny minus... zawsze te same warunki pogodowe :thumbdown:

Nie moge doczekac sie jazdy w deszczu...

Opublikowano

Dla mnie wszystkie samochodowki typu Forza / Shift maja jeden powazny minus... zawsze te same warunki pogodowe :thumbdown:

Nie moge doczekac sie jazdy w deszczu...

W GT3 jeden etap licencji był do zdania na okrągłym torze podczas deszczu , jechało sie praktycznie kontrolowanym poślizgiem corvettą Z-05 i było cięzej niz na suchym :wink4:

Opublikowano

dorwałem dzisiaj ulotkę w empiku nt PS3

było m.in. info o GT5, oczywiście premiera 2010 :decayed:

co ciekawe ma być ponad 1000 aut :shocked:, wcześniej słyszałem o ponad 600

i nowe tryby rozgrywek NASCAR i WRC :kox:

były screeny z gry z SLS AMG

Opublikowano

dorwałem dzisiaj ulotkę w empiku nt PS3

było m.in. info o GT5, oczywiście premiera 2010 :decayed:

co ciekawe ma być ponad 1000 aut :shocked:, wcześniej słyszałem o ponad 600

i nowe tryby rozgrywek NASCAR i WRC :kox:

były screeny z gry z SLS AMG

Tylko trzeba powiedzieć, że znakomita większość tych aut to crapy które do niczego się nie nadają ;)

Opublikowano

To już całe paznokcie poogryzane masz chyba, bo coś się juz troszkę odwleka ta premiera

nie obgryzam pazgności :) i jestem nadzwyczaj wyrozumiały w tej kwestii

może w miedzy czasie odłoże na G25 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jestem ciekaw jak bedzie z odtworzeniem realizmu nascara, czy wrc... to jednak zupelnie inny klimat niz typowe wyscigi torowe.

Bo jak maja isc w ilosc, a nie jakosc, to slabo.

Opublikowano

A ja znowu w Shifta zacząłem grać ze swoim 4,5 letnim synem :decayed:

On kręci kierownicą, ja operuję gazem i hamulcem (jest za mały, nie dosięga nogami) :kox:

Opublikowano

A ja robilem reinstalkę systemu i zapomniałem zrobić backupu save'ów Shifta :wallbash: Ostatni backup mam z połowy listopada :doh1:

Opublikowano

On kręci kierownicą, ja operuję gazem i hamulcem (jest za mały, nie dosięga nogami) :kox:

jak wam idzie w "drift-cie" ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A ja robilem reinstalkę systemu i zapomniałem zrobić backupu save'ów Shifta :wallbash:

renjoker.gif

Opublikowano

On kręci kierownicą, ja operuję gazem i hamulcem (jest za mały, nie dosięga nogami) :kox:

jak wam idzie w "drift-cie" ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeszcze nie próbowaliśmy :decayed:

Opublikowano

Flyer ... będzie przynajmniej pretekst by znów pojeździć :gwizdanie:

Opublikowano

Fly - dostałeś już to S4 B8 :kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.