Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będę !! :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

COD MW2 - no po prostu KOX :kox:

wczoraj załadowałem nową grafikę Radeon 4760 HD ... może nie Highend ale wymiata lepiej niż oczekiwałem

Opublikowano
  • Autor

No no no... MW2 wymiata... pisalem nie raz. Szkoda tylko, ze tak malo misji w story mode, tez chcialbym ich wiecej :)

Opublikowano

może ktoś chce powalczyć w MW2 po sieci (ps3) byśmy się trochę pozabijali :naughty:

Opublikowano

może ktoś chce powalczyć w MW2 po sieci (ps3) byśmy się trochę pozabijali :naughty:

Jak sobie kupie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Przyszedl DIRT 2... bedzie w co grac w weekend :kox:

Opublikowano

Spodoba Ci się :good: Ja łupię od tygodnia i ciągle mam frajdę :kox:

Opublikowano
  • Autor

Gralem w demo... grafika swietna, oplaca sie grac na kierze, czy jednak pad?

Opublikowano

Mi nie chciało się wyciągać kiery z szafy, cykam na razie na padzie. Z tego co pamiętam Dirt 1 na kierze dawał mnóstwo frajdy (fajnie zakłąda się kontry przy ślizgach, czyli praktycznie non stop ;)) więc jak nie masz kłopotu z rozkładaniem kiery (lub nie musisz jej chować) to olej pada.

Opublikowano
  • Autor

kiera stoi caly czas w salonie :kox:

Opublikowano

mi się marzy taka kiera.... tylko ta cena

logitech-g27-1.jpg

Opublikowano
  • Autor

No niestety kosztuje swoje... do tego dobry stojak i juz jest 1200-1300PLN, jak za zabawke to niestety nie malo.. co wiecej do takiej kiery przydalby sie kubelek juz :gwizdanie:

Opublikowano

A ja wczoraj dziewczynie wykupiłem Xbox Live :kox: teraz będziemy napierdzielać w gearsy razem po sieci :decayed:

P.S.

Ktoś jeszcze w pracy tak jak ja ? :kox:

Opublikowano

mi się marzy taka kiera.... tylko ta cena

logitech-g27-1.jpg

eeeeee tam , wczoraj u kaliego stała taka kiera w pokoju i cieliśmy w DIRT-a 2 , szału ni ma :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 12:12_________________________________________________PIXI jak jeździl to myślał ,że prowadzi swojego parcha i zmieniał biegi przy 2300rpm

Opublikowano
PIXI jak jeździl to myślał ,że prowadzi swojego parcha i zmieniał biegi przy 2300rpm

:polew:

co wiecej do takiej kiery przydalby sie kubelek juz

w piwnicy mam jakieś bimarco expert, zostało mi po projekcie vw t4 vr6 :decayed:

Opublikowano

oczywiście ze PS3:D

najlepsza konsola na świecie, mimo iz mam tą starsza wersję. Polskie menu wymiata:D połacznie z kompem muzyka itp:D a gry to przede wszystkim online PES 2009 NFS.. no i Gta4:D

Opublikowano

oczywiście ze PS3:D

najlepsza konsola na świecie, mimo iz mam tą starsza wersję. Polskie menu wymiata:D połacznie z kompem muzyka itp:D a gry to przede wszystkim online PES 2009 NFS.. no i Gta4:D

:good:

szkoda ze x-a nie można podłączyć do kompa :confused4: , menu angielskie :thumbdown: , muzy tez nie czyta , no i to co jest najgorsze to to , że xboxLive jest na bardzo słabym poziomie , mało gier w które można ciąć po sieci i w ogóle :thumbdown:

Opublikowano

oczywiście ze PS3:D

najlepsza konsola na świecie, mimo iz mam tą starsza wersję. Polskie menu wymiata:D połacznie z kompem muzyka itp:D a gry to przede wszystkim online PES 2009 NFS.. no i Gta4:D

:good:

szkoda ze x-a nie można podłączyć do kompa :confused4: , menu angielskie :thumbdown: , muzy tez nie czyta , no i to co jest najgorsze to to , że xboxLive jest na bardzo słabym poziomie , mało gier w które można ciąć po sieci i w ogóle :thumbdown:

Fucking true :laghing2: :bag: :laghing2:

Opublikowano
a gry to przede wszystkim online PES 2009 NFS.. no i Gta4:D

nie ma opcji teraz to tylko MW2 :naughty::decayed:

Opublikowano

oczywiście ze PS3:D

najlepsza konsola na świecie, mimo iz mam tą starsza wersję. Polskie menu wymiata:D połacznie z kompem muzyka itp:D a gry to przede wszystkim online PES 2009 NFS.. no i Gta4:D

jak polaczyles PS3 z kompem, robiles jakas siec?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.