Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Poczekamy na gameplaye :tongue4:

Ja uparcie tluke od 3 miesiecy w TRIALS HD... gra jest wyjebem :decayed: - nie wiem boberek czemu Ci nie podeszla ;)

Opublikowano

No no no - może być miodny wypust - pierwszy raz jakimś oszołomem można będzie pograć (najemnikiem) :slina::kox:

Opublikowano
Opublikowano

batelfilda 2 przeszedłem strasznie krótka :( ale Multi koxx :D

Opublikowano

Kupiłem NBA Live 2010 ale jakoś mi nie podeszła :confused4: Chce się ktoś wymienić np. za Fifę 2010 lub NBA 2K10? :naughty:

Opublikowano

Ktos na poprzedniej stronce cos pisal o ACII, popieram ze jest mega fajna i ja gralem w nia bez przerwy z jakis miesiac. Szkoda, ze nie ma zadnego online, bo po miesiacu juz sie nudna robi. Ale ogolnie mozliwosci jakie ta gra pokazala to jest koks. Wszedzie mozna wejsc i wszystko mozna zrobic. Gra jest bardzo grywalna. Rozne misje roznia sie od siebie. Czasami trzeba pomyslec gdzie sie wspiac, gdzie przeskoczyc itp. Grafika jest na najwyzszym poziomie (widoki miasta z najwyzszej wiezy nieocenione).

Teraz przechodze 3 raz Uncharteda 2 i probuje robic platyne, zeby w trybie online miec skorke kosciotrupa :D W online mam juz 47 poziom, wiec tez nie zle :D

No i mam jeszcze Tekkena 6, zeby ponapier*alac sie z kumplami przy wodce :kox:

Opublikowano

ja polecam na ta chwile bad company 2 i finala XIII

Opublikowano

i finala XIII

po przeczytaniu kilku recenzji jestem na nie :thumbdown:

podobno XII była o niebo lepsza

Opublikowano
:hi: ja osobiście polecam God Of War III :kox: ta gierka wymiata
Opublikowano

ja na PC grywam w MAX PAYN, No One Lives Forever, MoH, mój syn (lat 5) grywa w Zeusa, NFS razem grywamy na PS2 ale skoro wątek dotyczy tylko PC, X360 i PS3 to sie nie wypowiem :P

Opublikowano
Opublikowano

ale skoro wątek dotyczy tylko PC, X360 i PS3 to sie nie wypowiem :P

dotyczy wszystkich konsol bez wyjątku , PsOne , SNES , Sega Saturn , PsTwo , Xbox... itp , dosłownie wszystko :kox:

Opublikowano

ja jakis chory jestem dalej męczę warfare :kox:

Opublikowano

:hi: ja osobiście polecam God Of War III :kox: ta gierka wymiata

Dokładnie giera jest dobra :kox:

A co do Uncharted 2 to najbardziej mi się spodobała jak na razie i już 2 razy przeszedłem ją, wciąga za***iście :)

Opublikowano

Ja kupiłem Resident Evil 5 na ps3 ale jakoś mi nie podeszła.

Boje sie w to grać :D stresa mam.

chyba wymienie na Heavy rain.

Opublikowano

Ja kupiłem Resident Evil 5 na ps3 ale jakoś mi nie podeszła.

Boje sie w to grać :D stresa mam.

chyba wymienie na Heavy rain.

heavy rain bezstresowa gra :decayed: ciekawie zrobiona

Opublikowano

Metro 2033 nie wyjdzie na ps3 :thumbdown:

Opublikowano

... tak nawiąże do tematu GT5 czy ktoś poza mną jeszcze czeka na ten tytuł? :wallbash:

chyba prędzej wyjdzie ps4 niż to gt5 :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

... tak nawiąże do tematu GT5 czy ktoś poza mną jeszcze czeka na ten tytuł? :wallbash:

chyba prędzej wyjdzie ps4 niż to gt5 :wallbash:

niestety... to juz jest komedia. mial byc mur beton kwiecien, a bedzie moze listopad :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.