Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może dzisiaj jakieś party z LBP wieczorkiem?

jeśli już to bardzo późnym wieczorkiem :decayed:

Może ustalimy jakąś godzine.

@moicz ja już wlazłem na 9 poziom w PSN ale ty już pewnie niedługo 10 będziesz miał :wink4:

gratuluję :good: mi do 10 lvl brakuje 3%

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Macie jakiegoś koziora w znajomych ?

Ja mam jednego gościa co ma 28 platyn. :slina:

Ale pewnie są więksi...

Opublikowano

Męczę właśnie NFS Shift i Assasin Creed. Fajne gierki. Chociaż AC trochę liniowa się wydaje. No i niestety nie ma pucharków.

Opublikowano

Może ustalimy jakąś godzine.

Dzisiaj o 19.00 godzinka z LBP :naughty:

Chociaż AC trochę liniowa się wydaje. No i niestety nie ma pucharków.

Liniowa :rolleyes: I jak to nie ma pucharków jak są :naughty:

Opublikowano

No przynajmniej w tym momencie tak mi się wydaje - idź okradnij kogoś, później zabij kogoś i do kolejnej lokalizacji a tam to samo.

Mówimy o AC I? No to moja wersja nie ma pucharów.

Opublikowano

O kurcze, faktycznie nie ma pucharków - nawet nie zwróciłem uwagi :decayed:

No i to prawda że schematy się powtarzają, za każdym razem trzeba to samo zrobić żeby misję zakończyć...

A długieeeee to że :kox:

Opublikowano

ale Assasin 2 ma pucharki nie jest taki liniowy i jest za***isty :kox:

Opublikowano

No to dobra, dziś o 19:00 LBP. Godzinke.

To ja postawie gierke i dołączcie do mnie. '

AC I nie ma pucharków powiadacie ?

Ja powymieniłem wszystkie gry bez pucharków na takie z pucharkami :D

Opublikowano

COD4 też nie ma pucharków :gwizdanie:

Kurde, właśnie się obudziełem... Gracie w to LBP :?:

Opublikowano

Kurde, właśnie się obudziełem... Gracie w to LBP :?:

Możemy zagrać w Piątek ? Wieczorem ?

Kasia pyta się czy jesteś dobry w LBP :naughty::decayed:

PS.

http://www.gramynamaxa.pl/ = polecam - fajne recenzję, dobre do posłuchania w pracy na słuchawkach :)

- oceny adekwatne..

Opublikowano

Teraz gramy, join us :naughty:

Opublikowano

to umówmy się na piatek :decayed: na LBP

Opublikowano

Jak dam radę...

Julo, dzięki za grę. Chwile bo chwile, ale :good:

BTW właśnie przysłali mi Shifta :naughty:

Opublikowano

No również dziekuje za gre.

Na tym LBP to źle sie rozmawia.

Nie było @moicz'a ale jakoś daliśmy sobie rade, nawet nieźle jak na 1 raz :naughty:

Ale ten poziom co mi sie właczył jakieś japońskie jaszczurki w tle i obracające koła - masakra. Może sie go uda przejść następnym razem.

Jarko - wpadł Ci jakis pucharek podczas naszej gry ?

Opublikowano

Nie, ja pucharka żadnego nie dostałem...

LBP nie grałem jakoś wiele razy, moje umiejętności są raczej podstawowe :rolleyes:

No ten poziom z kołami niezły :kox:

Opublikowano

Ma już ktoś F1 2010? Grał kto?

Ja mam nadzieję, że jutro dostanę paczuszkę od kuriera :slina:

Opublikowano

Ja mam smaka ostatnio na Red Dead Redemption na PS3.

Musze poszukać może sie za 100 do 120 wyrwie :gwizdanie: używkę.

Opublikowano

Ja mam smaka ostatnio na Red Dead Redemption na PS3.

Musze poszukać może sie za 100 do 120 wyrwie :gwizdanie: używkę.

Mam dokładnie to samo.

Mam nadzieję, że F1 i Oblivion w wersji GOTY zabiorą mi trochę czasu i akurat nówka RDD będzie do kupienia za jakieś +/- 120 zł :)

Opublikowano

Battlefield Bad Company 2 multiplayer

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.