Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nie zauważasz podczas grania gigantycznych znaków i strzałek neonowych z napisem "W TYM MIEJSCU DZIKI SKRYPT" ? :kox: Albo uwaga latające pixele wybijają zęby :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A już jutro zakupie COD Black Ops :slina: będzie się działo :decayed:

Opublikowano

labek już jest W MM za 99 PLN :naughty:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 17:13_________________________________________________imag0124m.jpg:rolleyes: :rolleyes: :naughty: już mam

Opublikowano

Mówcie co chcecie http://www.evga.com/articles/00592/ :slina: :slina: :kox:

Opublikowano

ee Tam Chwyt Marketingowy mi tam styka EVGA 480 GTX FTW SC :gwizdanie:

Opublikowano

A tam marketing... mniót karta :naughty: evga robi w ogóle wypaśny sprzęt... miałem 9800GTX i też była za***ista :good:

Opublikowano

COD Black Ops - jest juz wit i dziala :gwizdanie:

[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 00:15[hr

Gra jest przekozak :notworthy: :notworthy: :notworthy: moim zdaniem znacznie lepsza niz MOH 2010 :confused4:

Grafika podkrecona na maxa powala :notworthy: cienie, swiatlo itp. robi wrazenie :shocked: :shocked: :shocked:

Klimat nieziemski polecam wszystkim :good: :good: :good:

clipboard01rrb.jpg

22086500.jpg

kiuki.jpg

khkh.jpg

lkii.jpg

lkknl.jpg

82474963.jpg

loik.jpg

86037771.jpg

41780709.jpg

49448124.jpg

41702995.jpg

Opublikowano

No no zapowiada się nieźle... :kox: Muszę na razie skończyć MoHa :gwizdanie:

Tak przy okazji zainstaluj FRAPSa i wtedy porób screeny :przebiegly:

Opublikowano

Tak przy okazji zainstaluj FRAPSa i wtedy porób screeny :przebiegly:

no no ciekawy program... :good: bo te robione aparatem wyglada 2 x slabiej niz real :gwizdanie: :shocked:

Moim zdaniem Call najlepszy jaki wyszedl do tej pory :notworthy: Temat no i ta Grafika oczywiscie na Max settings :wink4:

to akutat nie moje filmy ale popatrzcie sami :cool1:

dodam ze te filmy sa tylko :tongue4: w jakosci 720p :gwizdanie: a nie 1080p :good: ma max ustawieniach :shocked: :shocked: :shocked: tak jak u mnie :tongue4:

Dobry komp + TV to jak 200 kM wiecej :polew: i bez zadnych hamulcow :wink4: aaaaaaaaaaaaaaaaa :kox: :kox: :kox:

Polecam wszytkim takie zmiany :good: gry sa tansze :kox: i jest ich znacznie wiecej do tego ( nieoficjalne poprawki lepsze od ori ), mody, ustawienia itd. :gwizdanie:

Opublikowano

Wygląda ciekawie, trza będzie się tym zainteresować :kox:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

74227_1328527113099_1828596952_622059_1133456_n.jpg

Opublikowano

labek już jest W MM za 99 PLN :naughty:

Wiem, że już jest, tylko ja kupuje na Xboxa, a do tego u mojego brata w VOBISie będzie dzisiaj to wolałem jeden dzień poczekać i dać jemu zarobić :decayed:

Kurde dzisiaj mam trening i idę na imprezę, ale nawet jak wrócę o 5 nad ranem to odpalę konsolę :kox:

Opublikowano

Dobry komp + TV to jak 200 kM wiecej :polew: i bez zadnych hamulcow :wink4: aaaaaaaaaaaaaaaaa :kox: :kox: :kox:

Polecam wszytkim takie zmiany :good: gry sa tansze :kox: i jest ich znacznie wiecej do tego ( nieoficjalne poprawki lepsze od ori ), mody, ustawienia itd. :gwizdanie:

Taaa , i co pół roku zmiana bebechów :thumbdown:

Mam konsole i sie nie martwie czy mi dana gra odpali , bedzie sie ciąć itp. wkładam płyte i pierdo.le :good:

Opublikowano

własnie z tego samego załozenia wyszedłem kupując Xa :)

Opublikowano

własnie z tego samego załozenia wyszedłem kupując Xa :)

BTW nigdy nie miałem kompa do gier , jedyne gry jakie mam na lapku to Diablo 2 i Heroes 3

Do gier od zawsze miałem konsole PSX , PsTwo , PS3 , X360 :good:

Opublikowano

medal of honor skonczyłem w dzien premiery :)

Opublikowano

Wy tu o black ops a ja wczoraj dopiero COD 4 skończyłem, a przede mną jeszcze COD 5 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Daruj sobie COD5:World at War, bo to dziadostwo o zupelnie innym silniku niz COD:MW i MW2... Przejdz od razu do MW2, czyli COD6.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.