Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie wymieniłem sie na C&C Red Alert3. Nie myslałem że można zrobić tak fajne sterowanie strategią w czasie rzeczywistym na padzie.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie wymieniłem sie na C&C Red Alert3. Nie myslałem że można zrobić tak fajne sterowanie strategią w czasie rzeczywistym na padzie.

nie grałem w "3" , jest różnica w sterowaniu pomiędzy "1" , "2" a "3" ???

Opublikowano

Mam klucze ori do StarCraft 2 i do WOWa tzw. free Guest pass

gratis oczywiscie :wink4: jak ktos zainteresowany to pisac na priv

Kupilem pierwsza swoja strategie czyli Starcraft 2 ( ponoc mega gra ) ale po paru dniach wyszlo, ze beznadziejny ze mnie strateg :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

nie każdy urodził się Napoleonem :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: no wlasnie :tongue4:

jak ktos chce te ori klucze to pisac bo mnie raczej sie nie przydadza :gwizdanie:

Opublikowano

juz jest polski xbox live dziala ktos z was na nim? bo nie wiem czy warto sie przenosic hehe

Opublikowano

o pass key do Starcraft 2 juz ktos poprosil :cool1:

zostal jeszcze do World of Warcraft - gra za free przez 10 dni

Jak ktos chetny :gwizdanie:

Opublikowano

Ja dzisiaj odpaliłem na dłużej COD BO, i powiem ze zajebicho! Jedyna rzecz jaka denerwuje, że ludzie grają na myszkach i klawiaturach, wtedy grając na padzie ma się zerowe szanse niestety, ale gra ja dla mnie mistrz! Gears Of War 2 na razie idzie w odstawkę.

Dobrze, że jutro mam wolne :naughty:

Opublikowano

siemka a gra ktoś w Need for Speed World :?: tą wersje online :?: albo w Fife 2011 też online :?:

Opublikowano

Zajeb... gra z bardzo wymagajaca grafika :tongue4:

1. Crysis ( 2007 ) - :shocked: i gra z 2007 roku :gwizdanie:

2. Crysis Warhead ( 2008 ) :notworthy: - do ktorego wracam co jakis czas :wink4: Wygrala Best of E3 w 2008 a zobaczcie jaka grafika :shocked: :shocked: :shocked:

ta woda :shocked:

proponuje ogladnac w Full HD 1080p :kox:

Crysis Warhead realistic water effects

a za ponad 4 miesiace ( dokladnie 134 dni ) :confused4: ma wyjsc Crysis 2 :shocked::notworthy:

Crysis 2 "The Wall" Trailer ( HD )

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:57_________________________________________________to jest dopiero fajne " studio :tongue4:" :kox: :kox: :kox:

na obrazie Crysis Warhead :wink4:

Tylko zmienic szkielko na 3 x 50" :tongue4:

Opublikowano

No w Crysisa miałem okazję pograć, świetna gierka. A ostatni filmik... Marzenie :D

Opublikowano

Tylko na 50" 1024 w podstawie to wcale nie taki mniót :naughty: ale ogólne wrażenie na pawno niezłe :evil:

Opublikowano

Przed chwilą nabyłem CoD: Black Ops ;D 99PLN na PS3 :D w saturniue

Opublikowano

Przed chwilą nabyłem CoD: Black Ops ;D 99PLN na PS3 :D w saturniue

za***ista cena :good:

Opublikowano

Ło, cena kosmos :slina:

Opublikowano

Przed chwilą nabyłem CoD: Black Ops ;D 99PLN na PS3 :D w saturniue

Poważnie ? A nie 199zł ?

Wersja na PC jest za 99zł a na PS3 za 199zł bodajże.

Opublikowano

BLOOD DRIVE polecam fajna i odprezajaca gra idzie sie odstresowac przy rozjezdzaniu zoooombiakow :evil:

Opublikowano

Kiedyś był Carmageddon... to była dopiero odprężająca rzeźnia :evil::kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

Wiedziałem, że się zdziwicie :D Szczęście sprzyja lepszym ;) Wypełniłem ankietę u pięknej pani w saturnie i dostałem rabat 50% na dowolny produkt z działu multimedia :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.