Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za 6mc :polew:

no to rzeczywiscie długo... wiosna i lato przelecą jak z bicza strzelił. Zeby zdobyc platyne w bc 2 napewno ze 2 mc jeszcze trzeba pograc

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tam śmigam na PS3 i X360 ;) Posprzedawałem parę gier na PS3, Gran Turismo 5 (w sumie teraz trochę żałuje), CoD: Black Opsa, Mafię 2 i BC: Bad Company 2 (również błąd) i kupiłem i przerobiłem X360 bo zbyt przez parę dużo wydawałem na te oryginały a, że pograć zawsze lubiłem to gry musiałem mieć. Szkoda mi tylko tych potyczek w sieci bo często grałem Online na PlayStation, zatrzymałem się chyba na 36lvl w BC2 i teraz z takich sieciówek został mi tylko MAG który jakiś wybitny nie jest. Jak ktoś z forumowiczów chcę mieć dodać to moje PSN ID: EvilGucio :hi: Zamiast GT5 musiałem sobie sprawic Forze 3 i oczywiście w garażu Audi S4 '00 i Honda CRX '91 VTEC :chytry:

Opublikowano

Mnie tylko ciekawi czy moja pani mi platyne wbije w tym areobiku co jej kupiłem :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Hahahahahahahahahaha - jeden z lepszych tesktów jakie ostatnio czytałem :) :)

P.S. Czy ktoś z tutaj zgromadzonych ma "udoskonalone" ;) PS3 ?

Tzn możliwośc odpalania "kopii zapasowych" ;) ?

Opublikowano

nie :>

Opublikowano

Słuchajcie pany, ja dalej o tym areobiku chciałem napisać :naughty:

W sobote byliśmy na imieninach i ten tego... moja pani sie lekko zatruła śledzikiem, dlatego za bardzo nie poćwiczyła przez weekend. Za to ja chciałem to wszystko ogarnąć, popodłanczać, zobaczyc jak działa i odpaliłem sobie :polew:

Są tam do wyboru też ćwiczenia bardziej męskie, bez pedalskich tańców - zakładka sport i activ - jest ikonka piłki nożnej - to wiąłem.

najkrótsze 15min. :naughty: wpadły mi 2 brązy i podkręciłem jeszcze czas do godziny.

Kur....a nie moge chodzić :polew: zakwasy straszne

Ogólnie chyba 6-7 brązów zrobiłem ale było warto hehhe

Opublikowano

Kur....a nie moge chodzić :polew: zakwasy straszne

Ogólnie chyba 6-7 brązów zrobiłem ale było warto hehhe

czego sie nie robi dla "trofełuf"

Opublikowano

W sumie... niech będzie, że na pytaniu się skończyło :wink4:

Opublikowano
  • Autor

co ciekawe w nich jest?

bo nie mam czasu tego sluchac...

Opublikowano

chce ktoś kupić TERMINATORA na PS3 ? :gwizdanie:

Opublikowano

Słuchajcie pany, ja dalej o tym areobiku chciałem napisać :naughty:

W sobote byliśmy na imieninach i ten tego... moja pani sie lekko zatruła śledzikiem, dlatego za bardzo nie poćwiczyła przez weekend. Za to ja chciałem to wszystko ogarnąć, popodłanczać, zobaczyc jak działa i odpaliłem sobie :polew:

Są tam do wyboru też ćwiczenia bardziej męskie, bez pedalskich tańców - zakładka sport i activ - jest ikonka piłki nożnej - to wiąłem.

najkrótsze 15min. :naughty: wpadły mi 2 brązy i podkręciłem jeszcze czas do godziny.

Kur....a nie moge chodzić :polew: zakwasy straszne

Ogólnie chyba 6-7 brązów zrobiłem ale było warto hehhe

A d*pa Cię od tych brązów nie boli :tongue4::polew::decayed::naughty:

Opublikowano

co ciekawe w nich jest?

bo nie mam czasu tego sluchac...

Nie chce mi się przepisywać :tongue4:

Np. Wszyscy gracze od początku XBox Live zebrali 177 miliardów punktów, łącznie grali ponad 400 000 lat :kox:

Opublikowano

Kur....a nie moge chodzić :polew: zakwasy straszne

Ogólnie chyba 6-7 brązów zrobiłem ale było warto hehhe

czego sie nie robi dla "trofełuf"

:kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Np. Wszyscy gracze od początku XBox Live zebrali 177 miliardów punktów, łącznie grali ponad 400 000 lat :kox:

:kox:

Opublikowano

Słuchajcie pany, ja dalej o tym areobiku chciałem napisać :naughty:

W sobote byliśmy na imieninach i ten tego... moja pani sie lekko zatruła śledzikiem, dlatego za bardzo nie poćwiczyła przez weekend. Za to ja chciałem to wszystko ogarnąć, popodłanczać, zobaczyc jak działa i odpaliłem sobie :polew:

Są tam do wyboru też ćwiczenia bardziej męskie, bez pedalskich tańców - zakładka sport i activ - jest ikonka piłki nożnej - to wiąłem.

najkrótsze 15min. :naughty: wpadły mi 2 brązy i podkręciłem jeszcze czas do godziny.

Kur....a nie moge chodzić :polew: zakwasy straszne

Ogólnie chyba 6-7 brązów zrobiłem ale było warto hehhe

A pupa Cię od tych brązów nie boli :tongue4::polew::decayed::naughty:

Se kup, se włącz to zobaczymy czy twoja nie bedzie cie bolec :polew:

Opublikowano

ja tak po 3 brązach to biorę już coś na zatrzymanie :polew:

Opublikowano

hehe teraz kumam. :kox:

Opublikowano

Crysis 2 beta juz jest :gwizdanie: :notworthy:

i smiga ladnie idealnie :>

Opublikowano

niezła, :good:niezła

Opublikowano

za 9 dni bedzie pelna wersja w sklepach

Ciekawe czy wczesniej wyjdzie po visolvicie :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 01:06_________________________________________________wyjatkowo bedzie mozna pograc na konsolach :decayed: ( oczywiscie oprocz wczesniejszych czesci Crysisa :notworthy: )

Real jest jak zywkle 2 razy lepszy :decayed:

POLECAM :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.