Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chce ktoś kupić AC II ? :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chce ktoś kupić AC II ? :decayed:

150zł :decayed:

Opublikowano

hehehe plus KW :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja mam na sprzedanie LA NOIRE - skonczylem, stan idealny, na X360 :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj sąsiad będzie to miał to pożyczę w najbliższych dniach.

Ale masakra :decayed:

Opublikowano

Miałem to 7 miesięcy temu gdzieś.

Szybko pogoniłem do żyda póki jeszcze cene trzymało jako nowość.

Uwielbiam klimat zombi ale ta gra mi nie siadła.

Opublikowano

nie wiem czy w dobrym dziale pisze al co tam :)

Panowie potrzebuje dobry zestaw : płyta główna+procesor+ram+grafika ,zestaw który bez problemu bedzie mi ciągną najnowsze gry na full ustawieniach co polecacie jaki zestawik???

Opublikowano

Wszystko fajnie ale jaki to ma zasilacz?? Jakiś Tracer??? :polew: :polew:

Opublikowano

AC II nieaktualne, wymieniłem go za HEAVY RAIN (PL) :naughty:

Opublikowano

Pablo grasz w Dead Nation? Widziałem, że masz trofea z tej gry, ale nie widziałem Cię w tych ogólnych statystykach po skończeniu misji :mysli:

moicz ze znajomych króluje w DN :good:

Opublikowano

Moicz to ciśnij w HR platyne, nie jest ciężko aż tak jak by się wydawało.

Ja za to mam ACII ale dziś jak czasu starczy to rzeźbie koncówke trofeów w Colinie2 i do platynki coraz bliżej. :naughty:

Opublikowano

Pablo grasz w Dead Nation? Widziałem, że masz trofea z tej gry, ale nie widziałem Cię w tych ogólnych statystykach po skończeniu misji :mysli:

moicz ze znajomych króluje w DN :good:

Tak gram ale tylko jak na razie grałem z sąsiadem na dwóch u mnie, w misje jeszcze nie grałem sam :)

W końcu ma platynke :naughty:

Opublikowano

julo HR muszę zostawic na poźniej teraz mam street of rage do skonczenia(hardcore) pozniej OUTLAND (PSN) RDR, ARMY OF TWO, WIPEOUT I HR w miedzy czasie GT5.

aha masz może jakiś ziomków co by pomogli wbic trophy w burnoucie ? szczegolnie ten stadion, może bym się z Tobą ustawił na reszte online ? nie wiem co tam jest i czy to trudne czy nie ? [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 15:58_________________________________________________dead nation się przeszło kilka razy ale najlepsza zabawa jest w co-opie,

Opublikowano

AC II nieaktualne, wymieniłem go za HEAVY RAIN (PL) :naughty:

:shocked: jak można pozbyć się AC :blink:

Opublikowano

AC II nieaktualne, wymieniłem go za HEAVY RAIN (PL) :naughty:

:shocked: jak można pozbyć się AC :blink:

można hehe jeśli leży na półce i się kurzy, w sumie wymiana z korzyścią dla mnie :decayed:

Opublikowano

AC II nieaktualne, wymieniłem go za HEAVY RAIN (PL) :naughty:

:shocked: jak można pozbyć się AC :blink:

ja wczoraj zaczałem AC1 , dwójka troszke lepsza :decayed:

Opublikowano

AC II nieaktualne, wymieniłem go za HEAVY RAIN (PL) :naughty:

:shocked: jak można pozbyć się AC :blink:

ja wczoraj zaczałem AC1 , dwójka troszke lepsza :decayed:

Znacznie lepsza :wink4:

można hehe jeśli leży na półce i się kurzy, w sumie wymiana z korzyścią dla mnie :decayed:

Kurze się wyciera :evil:

Opublikowano

Znacznie lepsza :wink4:

a mundrale gadali zebym zaczał od 1 czesci to byłem mundrzejszy. teraz mam za swoje :decayed:

Nic to , właśnie był kurier , przyniósł Księcia Forever :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.